27 Nisan , 2024, 19:39:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benden de müjde hepinize :))

Başlatan ARieS, 19 Aralık , 2012, 21:47:13

« önceki - sonraki »

ARieS

arkadaşlar hepinize hepimize Allah kolaylık versin..gerçekten zormuş...

az önce ağladım resmen...ayakta çok duramıyorum yatmaktan da hasta gibi hissetmeye başladım sinirlerim bozuldu :( ben sevmem böyle hareketsiz kalıp yatmayı :((

boyu konusunda kesin bi yanlış anlama var 9 mm olamaz yahu... daha 5 haftalık falan... :icon_scratch:

sudenaz85

ya hafta yanlış ya boyu canım :k06: ya bende bulantı var oda sabahları başka bişey yok bide gögüsler çok acıyo.yarın artık görücez nasıl bi duygu canım ya orda bi parçan var şuan anlayamıyorum ama yarın inş. o duyguyu tadarım seninki nasıl5+5 çıktı 19 kasım değilmiydi aynıyız yani

Aşkk

sudecim benim testlerim yapılmadı sadece ultrasona girdim testler için 3 hafta sona aç karnına gel dedi  :icon_thumright:

sudecim dr.a gittiğim de 5+2 idi bugün 5+5 oldum ve son adetim 15 kasım

ben çoook şükür çok iyiyim  :nazar: :nazar:  bende duramadığım için sürekli yoruyorum kendimi ama bir süre böyle olmak zorun da çünkü tam tutunma evresin de canım Allah hepimize kolaylık versin :amin: :amin:

ARieS

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 25 Aralık , 2012, 18:31:49
ya hafta yanlış ya boyu canım :k06: ya bende bulantı var oda sabahları başka bişey yok bide gögüsler çok acıyo.yarın artık görücez nasıl bi duygu canım ya orda bi parçan var şuan anlayamıyorum ama yarın inş. o duyguyu tadarım seninki nasıl5+5 çıktı 19 kasım değilmiydi aynıyız yani

valla anlamadım..hafta 4 buçuk hafta dedi dr. evet 19 kasım benim...haftaya gidince sorucam tekrar kesin bi yanlışlık var

melek100lü

:nazar: :love9: :love8: :love9: Hayırlı uğurlu olsun canım rabbim tamamına erdirsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :love9: :love3: :love9: :nazar:

ARieS

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Aralık , 2012, 10:58:57
:nazar: :love9: :love8: :love9: Hayırlı uğurlu olsun canım rabbim tamamına erdirsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :love9: :love3: :love9: :nazar:
[/quote

çoook teşekkürlerrr  :flowers:

özlem0609

kızlar tekrardan hepinizi tebrık edıyorum  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: o dedıgınız bence boyu deıldır,kesenın capıda olabılır,cunku ben 6+5 ken gıttıgımde 5.1 mm di.sızınkıde kesedır muhtemele.ben suan 10. haftanın ıcındeyım.9.haftanın ıcnde duyduk kalp atısını,inş. sızde hayırlısı ıle bebıslerınızı gorup,saglıklı oldugunu minicik kalbinin nasıl guzel attıgını gorursunuz :amin: :amin: mılletın 3. ayda bıter bulantıları,benımde 8. haftada basladı,tiksiniyorum herseyden yıyemıyorum hıcbısey,bebıslerımız saglıklı olsunda onemlı olan bu,saglıklı gebelık dılıyorum hepinize :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ARieS

Alıntı yapılan: özlem0609 - 26 Aralık , 2012, 22:22:39
kızlar tekrardan hepinizi tebrık edıyorum  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: o dedıgınız bence boyu deıldır,kesenın capıda olabılır,cunku ben 6+5 ken gıttıgımde 5.1 mm di.sızınkıde kesedır muhtemele.ben suan 10. haftanın ıcındeyım.9.haftanın ıcnde duyduk kalp atısını,inş. sızde hayırlısı ıle bebıslerınızı gorup,saglıklı oldugunu minicik kalbinin nasıl guzel attıgını gorursunuz :amin: :amin: mılletın 3. ayda bıter bulantıları,benımde 8. haftada basladı,tiksiniyorum herseyden yıyemıyorum hıcbısey,bebıslerımız saglıklı olsunda onemlı olan bu,saglıklı gebelık dılıyorum hepinize :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

evet haklısın canım olabilir eşim de aynı şeyi söyledi  :D

bir an önce  kontrol günü gelse de gitsek....

senin de hayırlı olsun canım Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin...

ARieS

bugün kontrole gittik evet önceki keseyle birlikteki ölçüymüş....bugün keseyi çok net gördük hatta kalp atışıda duyduk  :hello2:

boyu 5 mm imiş.... 6+2 dedi haftasını...ama 1 hafta oynamalar olabilir şu an için dedi...kan sonucumu yarın alıcaz inşallah o da güzel çıkar  :amin: