bebeğimin kıyafetını kac kat giydirmelıyım

Başlatan seda..., 17 Aralık , 2012, 21:40:04

« önceki - sonraki »

seda...

kızlar bebekler bizlerden bıraz daha üşürmüş galıba.bu kıs aylarında evın içinde kıyafetını kac kat gıydırmelıyız acaba.ben fazla gıydırme taraftarı değilim.ama büyükler hep ince giydirıyosun diyorlar.siz nasıl gıydırıyosunuz.bu arada kızım 3 aylık

kelebegimm

Benim oğlumda uç aylık
Ben bi tane kısa kollu zibin ustunede uzunkollu zibin giydiriyorum
Onun ustunede günlük ne giydiriyosam pijama Esofman  :)
Benim oglum cok çabuk usuyo sıcağı seviyor

]

esmerim:))

Alıntı yapılan: seda... - 17 Aralık , 2012, 21:40:04
kızlar bebekler bizlerden bıraz daha üşürmüş galıba.bu kıs aylarında evın içinde kıyafetını kac kat gıydırmelıyız acaba.ben fazla gıydırme taraftarı değilim.ama büyükler hep ince giydirıyosun diyorlar.siz nasıl gıydırıyosunuz.bu arada kızım 3 aylık
cnm benım oglusumda 6aylık erkekmı bebısın?erkek cocukları sıcagı sevme erkegı kara yatır derler.benım oglum sevmıyo mesela cok terlıyo.ben sadece kısazıbın ustune ya pıjama gıydırıyorum evde yada ınce tulum yetıyor sıcaga alıstırma nasıl alısırsa oyle gıder cnm..

Bidulcuse

Alıntı yapılan: seda... - 17 Aralık , 2012, 21:40:04

Benim oğluşumda 2 aylık. Evdeki sıcaklık 26-27 derece arası biraz sıcak oluyor.
Ben kısa kollu zıbın üzerine normal kıyafet giydiriyorum. Sadece çorabını çift giydiriyorum.
Çocuk doktorumuza doğum yaptığımda ilk bunu sormuştum. Sen ne giyiyorsan bir kat daha fazla giydir yeter demişti.

@Melek Yüzlüm@

sedacım derece al bir tane evin sıcaklıgına göre giydir canım mesela 22 derece oldugunda bir kat eşya yani zıbın ve penye 26 üstünde olunca kısakollu bende derece var ona göre ayarlıyorum kzmda çok terliyor sıcağı sevmiyor :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben kisa kollu zibin üstüne uzun kollu giydiriom o kdar  :dontknow: evim sicak ondan cok giydirmiyom terleyince daha cabuk hasta oluolar
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: