FATİH PAŞAMIN İLKLERİ

Başlatan gonciş, 17 Temmuz , 2008, 11:09:28

« önceki - sonraki »

gonciş

hoşgeldiniz bizi çok sevindirdiniz :hieyt: sizlerle güzel paylaşımlarda bulunacağıma çok seviniyorum ve sizi çoook :opucuk: :nazar:

semra

insallah canim arkadasliklar kurariz ve güzel paylasimmlarimiz olur insallh :amin:

aslen nerelisin gonncacim?

gonciş

semracım ben doğma büyüme ankaralıyım ve ankarada oturuyorum

semra

negüzel vallahi dogdugun yede yasiyorsun biz gurbet ellerinde vatan hasreti cekiyoruz :y25:

gonciş

oda çok zor be semra nasıl dayanıyorsun aslen nerelisin şimdi nerdesin..çokmu soru sordum :dontknow: ???

semra

yok canim sormassan nasil taniscaz :k06:sorcan tabiki ;)

ben aslen YOZGAT liyim

ama 9.senedir AVUSTURYA viyanada yasiyorum ailem burda tr de birtek ablam var insallah oda gelcek vizesinin cikmasini bekliyor :amin: :amin:

gonciş

canım baya uzaklardasın temellimi ordasın ailen orda oldğuna göre..

semra

evet canim   ;)
cok uzak insan vatan hasreti cekiyor 4 senedir tr gelemedim naspse insallah seneye gelcem  :amin:

gonciş

inşallah bekleriz canım özlem çok kötü ama işte naparsın mecburiyette olunca yapacak bişey olmuyor

semra

evet malesef öyle insan dogdugu yerde degil doydugu yerde yasamak zorundA :-\

gonciş

evet ne yazıkki öyle nerde doyuyorsan ordasın hayırlısı

semra

fatişimbenim

Alıntı yapılan: gonciş - 17 Temmuz , 2008, 15:43:57
iyiki varlar dimi yeliz valla fatih yokken ben napıyormuşum..
herşey onun için hayatımı değiştirdi..
evet canım iyiki varlar bende aynı senin gibi füşünüyorum o yokken ben ne yapıyordum diye sanki ondan öncesi yok benim için ondan sonrasını yaşadım sayıyorum meğer ne boş yaşamışım ben

gonciş

herkese iyi geceler biraz rahatsız olduğum için forma bir süre giremeyeceğim ve sizi özliyeceğiz paşamla bizi ziyaret eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz sizi çoook :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar:

eminenurum

iyi gcelr canım hayırdır neyin var çok merak ettim inşallah biran önce sağlığına kavuşursun  habersiz bırakma olurmu kendine iyibak balımla çokkkkkkk :opucuk: :opucuk: