10 Mayıs , 2024, 15:26:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ATEŞ SENİ ÇAĞIRIYOR:))

Başlatan destina06, 16 Aralık , 2012, 13:19:11

« önceki - sonraki »

kuzucuk

ayşe ,şule ,kızlar  :director:  :director:  :director: ben geldim  :y25:  :y25:  :y25: sizi çok özledim nasılsınız ayşecim şu delü ateşi yine ölçüyon kız bak maaşallah yüksek  :nazar:  :nazar: ben de ilaç+çatlatma iğnesi kullanmıştım bu ay çalışmalardan baya fire verdik ama yine de doktora gittim rahmin kalınlaşmış gebeliğe hazır gibi falan dedü  :honk:  :honk:  :honk: hayırlısı bakam

ayy

kuzuuuummm hoşgeldin özledik kız seniiii :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hadi inşallah kuuzm ayagının tozuyla bide müjde verirsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

evet kuzum gene dayanamadım ölçtüm ateşimii yaaa :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:gelecek ay ölçmücem ama kesin kararlıyım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ne yükseğim kuzum baksana düşük gitmiyomu :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 05 Şubat , 2013, 12:36:15
kuzuuuummm hoşgeldin özledik kız seniiii :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hadi inşallah kuuzm ayagının tozuyla bide müjde verirsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

evet kuzum gene dayanamadım ölçtüm ateşimii yaaa :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:gelecek ay ölçmücem ama kesin kararlıyım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ne yükseğim kuzum baksana düşük gitmiyomu :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :opucuk: :opucuk:
hoşbulduk ayşem ben de çok ama çoooook özledim sizi  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9: inşallah ayşecim şöyle patır patır hamiş olalım bu tatil aslında iyi geldi bana taziyemiz dışında güzeldi kafa dağıtmaya çalıştık ayşem ateşinin 36.nın üzerinde olması güzel inş bu sefer uğur getirir sana şulemize de çok üzüldüm inanıyorum az kaldı gelcek sıpalar  :amin:  :amin:  :amin:

masal12

aşılama ve tüp bebek deneyen arkadaşlarım sizlere bişey sorucam, bu tedavilerden sonra herseyi bırakıp beklemek mi gerekiyor tüp bebek de tutmazsa ne yapmamız lazım? tek yapmamız gereken dua etmek mi? boş boş beklicek miyiz?

ayy

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
evet kuzum şulemin olmadı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
çok üzüldük demkki zamanı degilmiş elimizden geleni yapıyoruz gerisi rabbime kaldı :crybaby2: :crybaby2:
ateş 36 nın üzerinde ama düştü gene yavrum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: masal12 - 05 Şubat , 2013, 15:52:08
aşılama ve tüp bebek deneyen arkadaşlarım sizlere bişey sorucam, bu tedavilerden sonra herseyi bırakıp beklemek mi gerekiyor tüp bebek de tutmazsa ne yapmamız lazım? tek yapmamız gereken dua etmek mi? boş boş beklicek miyiz?
bekleyemeyiroruz ki boş boş insanın psikolojisi altüst oluyor :sad1: :sad1: :sad1:
olana kadar tedavilere devam edilecek galiba :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :sad1: :sad1: :sad1:inşallah çok bekletmez rabbim :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

بسم الله الرحمن الرحيم   

1.gün    35.9
2.gün    36.3
3.gün    :sleepy1:
4.gün    :sleepy1:
5.gün    35.9
6.gün    35.9
7.gün    36.1x
8.gün    36.0x
9.gün    36.0
10.gün  35.8 x
11.gün  36.1
12.gün  35.9
13.gün  35.9 x
14.gün  36.1
15.gün  35.5 x
16.gün  36.1
17.gün  35.8 x
18.gün  36.3
19.gün  36.3 x
20.gün  36.3
21.gün  36.4
22.gün  36.3 
23.gün  36.7
24.gün  36.5   
25.gün  36.3
26.gün  36.4
27.gün  36.2
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

yine düştü ateşim  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: Allahım ben çok yoruldum artık  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

destina06

ayy

sanırım kendimizi kandırıyoz  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: eşşek kadar kadın oldum hala oyun oynuyom kendime :crybaby2: :crybaby2:

destina06

Birgün inşallah bu yazdığımız şeyleri birbirimize kopyala yapıştır yaparız bak eyşem burda böyle demişsin şimdi beben eşşek kadar oldu demek nasip olur napalım bizimde dünyadaki sınavımız bu.Bİ yer de görmüştüm aslında sahip olduğumuz hiçbir şeyin bizim olmadığını bilsek daha tevvekkülü oluruz diye. Düşününce ne bir şeye sahibiz ne de biz birilerine aitiniz hepimizin dünyaya geliş amacı belli.Boş ver be canım Rabbim nasip ederse olur olmazsa buna da dayanacak gücü verir napalım güçsüzüz ve aciziz işte :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

CAN TANEM

Çok yakın bi akrabamın 5 çocuğu var 3 kız 2 erkek, 4. ye kadar istekle yaptılar erkek bebek için 4. erkek oldu 5. yede habersiz kalmıs doğumdan hemen sonra... Ve 5. çocuğuda doğum yapıp tüplerini bağlattırmıstı kadın... Dün haberini aldık hamileymiş hemde ikiz bulantıları baslayıp uykuya düşünce doktora gitmis ki ne duysun kadın hamile hemde ikiz... Mucize örneklerinden biri olsa gerek Rabbim biz isteyenlerede nasip eder insallah bu güzel duyguyu... :amin: :amin:

ayy

olsun benim olmasın ben onunda emanetcisi olayım ama yterki olayım şulem :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :sad1: :sad1: :sad1:

ayy

Allahım gönderdiğin bebekler yanlış kapılaramı gidiyor :sad1: :sad1: :sad1:
nede kimisine 5-7 verirken biz hasret çekiyoruz :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
isyan etmeme izin verme Allahım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

destina06

:caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: lan kendine gel lan bak isyan ettirme diyon farkında olmadan isyana girer kuzum kendine gelllllllll :caca: :caca: :caca: olcak bizim de elbet

CAN TANEM

Ayşem Rabbim tüpleri bağlı kadına bile vermis ki bize neden vermesin ama vakti zamanı var bizde bekleyip dua etmekle yükümlüyüz elimizden bisey gelmez kuzum Sakın isyan etme  :opucuk: :amin: