Tekk aşkıı kalbimin...:)

Başlatan bhrssyy, 13 Aralık , 2012, 22:14:05

« önceki - sonraki »

bhrssyy

bhrssyy

kuzumm minik oğlum...  :binkybaby:
     evet artık sana böyle sesleniyorum çünkü erkek olduğunu öğrendik annem.seni çok ama çok seviyoruz bitanem.Cuma günü tekrar görücez seni hala her kontrolde heyecandan tansiyonum çıkıyo  :k06: beni hiç uyutmuyosun annecim şimdiden maratonumuz başladı ama olsun ben herşeyine razıyım güp güp vuruyosun artık gözümüzle bile görebiliyoruz tekmelerini öyle güzelmiş ki aslında tekmelenmek tabi senden geldiği için  :k06: benim bitanecik oğlum kuzum annesinin ballısı Rabbime emanetsin yavrum  :amin: :love9: :love9: :nazar: :nazar:

bhrssyy

kuzum  :love9: :love9: bitanem annesinin ballı lokumu sana seslenmek çok güzel artık duyuyosun sende anneciği tepki veriyosun sesime cok mutlu ediyosun anneni bazen de yoruyosun oğlum çünkü çok yaramazsın tekmelerin beni korkutuyo cok hızlı vuruyosun  :k06: :k06: ama ben seni herşeyinle seviyorum annecim gecen yıne gorustuk cok  guzeldın her zamankı gıbı  :nazar: doktor amca babasına benzıyo dedı baban agzı kulaklarında dolasıyo duydugundan beri ee haliyle annecik bozuldu biraz  :k06: :k06: saka saka sen benım bıtanemsın Rabbımın lütfu kıme benzersen benze mınık kuzumsun benım ee bıraz anneye benzersende fena olmaz hanı  :laughing7: senı cok sevıyorum bebegım allaha emanet ol yavrum  :amin: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: