ne kadar daha sürücekk :s

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 12 Aralık , 2012, 15:37:40

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

ya kızlar bulantılarınız ne kadar sürdü genel olarak ne zman bitiyo bu bulantılar ben mahfoldum yaaa çok aşırı var :(

EMEL 26

ne kadarlık hamilesin canım :k06:
14 .haftadan sonra hafifler diye biliyorum  :dontknow:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

♣ ђคtเςє ♣

daha 2 aylık hamileyim 1buçuk ay daha mı var yaniiii :o

...ŞehzadEfe...

4 aydı sanırım ondan sonra geçti zor süreç ama olsun iyi olun mide bulantısı bebeğin saglıklı olduğunu gösterirmiş oyle demişti hemşire bana
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

♣ ђคtเςє ♣

benimkinin baya sağlıklı olması lazım o zman :) Allaha emanet iyi olsunlarda bi şekilde çekiliyo sıkıntıları :/

...ŞehzadEfe...

4 ayda 6 kilo vermiştim çok zordu  :k06: :k06: şimdi hatırlamıyorum bile  :k06:  :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

♣ ђคtเςє ♣

bnde 2 kilo verdim şimdilik daha devamı gelicek mi bakalım  :k06:

Bluegirl

Benimde aşırı bulantılarım oluyordu 12. Haftadan sonra kesilmişti  :icon_thumright:
Bulantılar bebişin sağlıklı olduğunu gösteriyor diye seviniyordum hatta midem bulandığında  :)

elfo

ben inş. 17. haftayı yarın dolduracam. haftada bi kere felan çıkarıyorum yani eskiye göre çok iyiyim hamd olsun. yaklaşık 2 ay yattım. 14. haftadan itibaren belirgin şekilde azaldı. sabret inş. azalacak. hatta bu sabah aklıma geldi daha bikaç hafta öncesinde sabah yataktan çıkmaya korkuyordum. bu durum biraz ırsi anneden teyzeden geçiyor. dayanabildiğin kadar dayan ilaç alma derim sadece çok mecbur kalırsan serum ye vücut vitaminsiz kalmasın
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

laracroftt

off cok zor yaaa :sad1:
3ay dedıler 4ay surdu bulantılarım
Mutfaga gıremıodum aman allahım ogur ogur :igrenc:
4ay sonra yavastan kesıldı
Hıc gecmeyecek sanıosun ama gecıo
:aferin:

♣ ђคtเςє ♣

evet yaa hep bu bulantılarla yaşıcm gibime geliyo çok berbat bişey :s