28 Nisan , 2024, 22:46:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

almila__ ELIF HAMILEEEE

Başlatan çıtır anne, 11 Aralık , 2012, 23:55:14

« önceki - sonraki »

almila__

Alıntı yapılan: ruyareve - 12 Şubat , 2013, 19:25:58
Allah sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bebek nasip etsin inşaAllah... Çok sevindim  :nazar:

amin canım çok saol Allah razı olsun  :amin: :amin: :amin:

Aşkk

inş canım inş iyidir  :amin: :amin: haber ver mutlaka nasıl geçti ne oldu tamammı canım  :opucuk:

almila__

geldiiiiimmm  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

gittik canım doktora bebişimiz zıp zıp zıplıyordu  :k06: :k06:

normalde bazı hastalarda bu hafta belli olur cinsiyet ya da en azından yorum yaparız ama senın kı göstermıo dedi :k06: :k06:

ikili test yapalım istersen dedi dedim ben istemiyorum oğlum da çok korkuttular dedim tamam nasıl ıstersen dedi ama kan değerlerime bakmak için kan ve idrar aldı bakalım cuma ara çıktıysa sonuç bi görüşelim dedi

dedim ben hala bişi yiyemiyorum çıkarıyrum hala devam ediyr dedim keşke bunun bi çözümü olsa dedi ama malesef bazı bünyeler hamileliğe geç adapte oluyr dedi kan sonuçlarından sonra bi daha konusalım duruma göre vitamin takviyesi yapalım dedi tabi serumla.

bebek iyiymiş çok şükür ense kalınğı şeffaf dedi normal dedi çok şükür  :nazar: :nazar:
kalbini dinletti yine  :nazar:

dedim ben bişi yiyemiyorum die çok üzülüyrum bebek için dedim doktor da merak etme o senden alıyor dedi , olan sana oluyor dedi olsun bakalım sağ sağlim kavuşalım da bebişimize telafi ederiz sonra

Rabbim hahyırlısıyla sağlıkla kavuşmamızı nasip etsin bebişlerimize :amin: :amin: :amin:

Aşkk

elifçim çok sevindim canım iyi çıkmasına  :muzz: :muzz:
bebişin de sağlıklıymış çok şükür  :amin:  :nazar: :nazar:
göstermedi demek sıpa  :k06: :k06:
bakalım bizimki gösterecekmi çok merak ediyorum  :k06: zaman yaklaştıkça daha da merak ediyorum :occasion5:
inş bizimde test iyi çıkar bebeğimiz de sağlıklıdır  :amin: :amin:
şu güzel haberi bende bi alsam rahatlıcam  :sad1:
rabbim hakkımız da hayırlısını versin inş  :amin:

almila__

inş canım inş sendende güzel haberleri alırız :opucuk:
ne zaman gidiyosun doktora
sorma sıpa yaaa hem o kadar kustur beni :igrenc: :igrenc: hemde gösterme cinsiyetini  :k06:

Aşkk

elifcim göstermiyosa kız diyolar ama   :dontknow:
kısmet olursa dr a p.tesi gidicez bakalım bizimki napıcak  :k06: :k06:

almila__

sağlıklı sıhatli olsunlarda
gerisi önemli değil rabbim hayırlı evlat versin :amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

aynen canım aynen en önemlisi o  :amin: :amin: :amin:

:flowers: :flowers: :flowers: