almila__ ELIF HAMILEEEE

Başlatan çıtır anne, 11 Aralık , 2012, 23:55:14

« önceki - sonraki »

Aşkk

inş bian evvel geçer :amin: kıyamam  için dışına çıkmıştır :y25: bebeğin sağlıklıysa çok iyi tabi  :love9:
elifcim 2 li teste ne zaman gideceksin  :icon_scratch:

almila__

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 08 Şubat , 2013, 19:02:23
inş bian evvel geçer :amin: kıyamam  için dışına çıkmıştır :y25: bebeğin sağlıklıysa çok iyi tabi  :love9:
elifcim 2 li teste ne zaman gideceksin  :icon_scratch:
saol canım Allah razı olsun inş geçiceği günü bekliorum :amin: :amin:
salı günü ikili taramada olucak ama ben pek yaptırmak istemiorum
şuan piskolojim zaten bozuk sürekli hasta gibi yatıorum çıkarıorum oğluşumla ilgilenemiorum birde ikili testte bişi çıkarsa Allah korusun ne bilim çok zorlanırım zaten piskolojim altüst.
Allah hayırlısıyla sağlıkla kavuşmamızı nasip etsin bebişlerimiz inş  :amin: :amin: :amin: :amin:
aynı zamanda büyüyüyoruz senle ne güsel :flowers: sennın nasıl geçior inş güzeldir tadını çıkara çıkara geçirirsin inşşşş  :amin: :amin: :amin: :amin:
burdaki tüm arkadaşlarımızın güzel geçer inş :amin:

Aşkk

elifcim inş en yakın zaman da eski haline dönersin canım  :amin: :amin: :amin:
şuan hazır değilsen yaptırma tabi o testi  :opucuk:
bende 2 hafta sonra gidicem ama korkuyorum çünkü artık hep sorun var diyorlar  :dontknow: 2 li ye gidince başka test isterse yaptırmıcam ama o kesin  :nono:
evet aynıyız seninle  :muzz: keşke daha fazla girebilsen de daha çok şey paylaşabilsek  :-\
benim hiç bir sorunum yok çok şükür  :amin:  :nazar:
hatta hamile olduğumu bu yüzden anlayamıyorum  :k06:
keşke biraz kötü olsam diyorum ne naz ne caz yapabiliyorum tadı çıkmıyo böle olunca  :suclu: :suclu:
bulantısı olan arkadaşlar var onların da artık bitti gibi bi sen bu kadar kötü geçiriyosun  :sad1:

sudenaz85

bende 2 gündür griptim o safranı çıkarmadım bebekte sorun varmı demeye başladım ki sabah yine safranı çıkardım ya insan onun için sevinirmi alışkanlık oldu çıkarırken zulüm ama bebeği düşününce hiç önemli değil diyorum bende cuma günü gidicem 2li teste inş. iyi geçer. :amin:

almila__

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 09 Şubat , 2013, 13:51:10
elifcim inş en yakın zaman da eski haline dönersin canım  :amin: :amin: :amin:
şuan hazır değilsen yaptırma tabi o testi  :opucuk:
bende 2 hafta sonra gidicem ama korkuyorum çünkü artık hep sorun var diyorlar  :dontknow: 2 li ye gidince başka test isterse yaptırmıcam ama o kesin  :nono:
evet aynıyız seninle  :muzz: keşke daha fazla girebilsen de daha çok şey paylaşabilsek  :-\
benim hiç bir sorunum yok çok şükür  :amin:  :nazar:
hatta hamile olduğumu bu yüzden anlayamıyorum  :k06:
keşke biraz kötü olsam diyorum ne naz ne caz yapabiliyorum tadı çıkmıyo böle olunca  :suclu: :suclu:
bulantısı olan arkadaşlar var onların da artık bitti gibi bi sen bu kadar kötü geçiriyosun  :sad1:

canım inş güsell sonuçlar alırsın alırız :amin: :amin:
evet canım keşke bende çok istiorum ama başımı kaldıramıorum anca bu saatlerde biraz gözüm açlıo hemen giriorum bişi yazmasamda arkadaşlara sizlere bakıorum nasılsınız die öslüyorum sizi :love9: :flowers:

canım sende akşam eşin gelice ayyy başım mı dönüo ne de yerinden kalkamıormuş gibi yap  :k06: :k06: canın istemese de bişi söyle canın istesin :k06: bulsun eşin azcık naz yapp yaa :k06: insan hayatında kaç kere hamile kalabilir ki azcık o kadar da nazın olsun yaneee :k06:
çoookk öpüyorum herkesslere çok selamlar  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love9:

almila__

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 09 Şubat , 2013, 14:08:22
bende 2 gündür griptim o safranı çıkarmadım bebekte sorun varmı demeye başladım ki sabah yine safranı çıkardım ya insan onun için sevinirmi alışkanlık oldu çıkarırken zulüm ama bebeği düşününce hiç önemli değil diyorum bende cuma günü gidicem 2li teste inş. iyi geçer. :amin:

evet o kadar bulantı ve çıkarmadan sonra insan çıkarmayınca garip hissedior kendini çok zor bişi gerçekten inşş seninde bulantıların geçer bian önce testinin sonucunu da çoookk güzell alırsın alırız inş :flowers:

Aşkk

evet elifçim doğru söylüyosun  :k06:
çok üzülüyorum hamileliğim öyle kuru kuru geçiyo die  :y25: :y25:
bugünlerimi arıcam ama bişim yoksa yapamıyorumki yalandan  :BangHead:
oysaki ne hayallerim vardı hamile olunca böle yapıcam die ama nerde aynı kaldığı yerden devam  :y25: :y25:

almila__

11 Şubat , 2013, 16:49:31 #52 Son düzenlenme: 11 Şubat , 2013, 16:53:13 almila__
ya ne güsell sevinsene rahat bi hamilelik geçiriyrum die,
valla ben artık yemek yapmayı özledim
ne güsell valla bugunlerin keyfini ççıkar
yaza iice karnımız çıkcak iice ağırlaşcaz bakalıım sıcaklarda napcaz o günleri düşünerek bu günleriNİN kEyFinİ çıKAr BENce :flowers: :flowers:
gerÇi Ben Bİ AN ÖNce YAzın gElmesini İSTİYORUm DA  :k06: :k06:

Aşkk

offf elifçim yaaa tabi sana öle ben kaldığım yerden devam  :sad1:
böyle olunca kimse aldırış etmiyo hamile oluşuma zoruma gidiyo  :y25: :y25: :y25:
eşime dün dedimki sen benim hamile olduğumu unutuyosun dimi evet dedi  :y25: :y25: :y25: :y25:
adam haklı bi değişiklik yok suç bende bu durumu kullanamadığım için ama çok üzülüyorum  :y25: :y25:
yazı ben hiç düşünemiyorum yaa tam sıcaklarda yatamıcaz bile  :sad1:
Allah yardımcımız olsun inş  :amin: :amin:
bişi sorcam sana bugün bütün gün sol kasığım da nokta şeklinde sancı gibi bişi oluyo geçiyo ağrı yok ama tuhaf bişi  :dontknow: bebeği hissetmek için çok erken  o yüzden korktum biraz  :y25:

almila__

böyle söylüyüpde kendi kendine nazar etcen kızzz :nazar: :nazar: :k06: :k06:
valla canım bende de oluyor bazen ama o gazdan bağırsak hareketlerinden oluyodur çünkü daha 13 haftada hissedilmez ne gücü vardaaa miniciklerimizinnn :nazar: :nazar: 16 haftadan sonra belli olmaya başlar inş hareketleri
yaaa yaz gelse bi an önce bişi yiyemiyorum ama canım acaip yaz meyveleri istiyor yawff :k06: :k06:
gerçi bugün limon yedim tuzlayıp tuzlayıp canım istedii  :k06:

Aşkk

yok kız nazar mazar olduğu yok  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
afiyet şeker olsun yarasın kuzuya  :nazar:
gaz sancısı bağırsak hareketi değil çok eminim o yüzden korktum bilmediğim değişik bişiydi  :dontknow:bence bence de  hissetmem mümkün diil  :icon_scratch:
bişi olmadı çok şükür ama dün korkmuştum  :sad1:
sen şimdi nasılsın daha iyimisin  :opucuk:

almila__

bugün çok şükür iyiym canım elhamdülillahhh  :nazar: :nazar:

korkma canım Allaha emeanet kuzular  :amin: :amin: :amin:

Aşkk

oyyy maşallah  :nazar: :nazar: çok sevindim canım   :muzz: :muzz:
inş daha iyi olacaksın  :amin: :amin:

almila__

inş canım  :amin: :amin: :amin: :amin:
yarın doktora gidicez bakalım inş bebişimiz de iidir :amin: :amin:

ruyareve

Allah sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bebek nasip etsin inşaAllah... Çok sevindim  :nazar: