16 Mayıs , 2024, 14:26:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

değerim 15000'in üstünde ama kese var,bebek yokk

Başlatan özlem0609, 06 Aralık , 2012, 19:14:06

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

boş gebelikte kanda beta HCG düşük çıkmaz mı? Özlem'in değeri yüksek

özlem0609

kızlar yenı gordum yazdıklarınızı,evet dedıgınız gıbı dr ustten goremedı,mecbur alttan bakmak zorundayım dedı,cunku 6+5 olmustum o gun,gorunmesı gerek dedı,alttan baktı,bebişimizi gorduk  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ama anlasılmıyo bıle,karmakarısık bısey,kalbının atısını da gorduk,sesını alamadık,onuda 2 hafta sonra tekrar gıdıcem,Rabbımee bınlerce kez sukurler olsun,kalbın atısı nasıl bısey oyle ya,ınıyo kalkıyo cok duygulandım kendımı tutamadım oan,Allhım herkese her ısteyene nasıp etsın :amin: :amin: :amin:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

çıtır anne

allahim hayirli saglikli sekilde kucagina almayi nasip etsin  :amin: :amin:

özlem0609

cok tsk ederım kızlar,Rabbım herkesın dualarını kabul etsın ınş,olmayan arkadaslarımızada nasıp etsın  :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

GÖZÜN AYDIN CANIM RABBİM SAGLICAKLA KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ARTIK ENDİŞELENMEYİ BIRAK HAMİŞLİĞİN TADINI NAZINI ÇIKAR  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

almila__

canım çokkk sevındım Allah sağlıklı sıhatlı bı gebelık geçırmenı saglıcaklada bebısıne kavusmanı nasıp etsın ınsss :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

öykükıvanç

ya bak canım demiştik sana. maşallah değerin yüksekti. ben hiç inanmadım olumsuz bişey olduğuna. nasıl sevindim anlatamam. bu doktorlar var ya adamı deli eder. benimde moralimi alt üst etmişlerdi ilk muayenemde. ama alttan görünecek büyük ihtimalle demiştim. iki haftaya kadar bebişinin şeklini görürsün canım. bende ilk gördüğümde nokta gibi birşeydi anlamamıştım  bile. ama 9. haftamızın içinde gördüğümde inanamadım. kafası gözü ayakları herşeyini seçebildim. bende üç hafta sonra tekrar kontrole ve ikili test için gideceğim. o zaman daha da büyümüş olacak nasıl merak ediyorum bir bilsen... tekrar çok sevindiğimi söylemek istiyorum canım. dikkat et kendine...

özlem0609

kızlar hapınıze teker teker tsk edıyorum,Rabbim sizlerede ısteyen herkese nasıp etsın,İnş sonuna kadar hayırlı bı şekilde erdirir Allahım :amin: :amin: :amin: :amin: ayşecim ınan hergun dualarımdasınız.oykucüm bende 2 hafta sonra gıttıgım 9 un ıcınde olucam inş.dr um bebegı gordukten sonra haftasını belırlıycem dedı,sat e gore belırlemıyo sanırım,göbekten gorsem benım ıcın daha ıyı olacak tabı,senınde ne guzel,gunler gecıyo artık,bebişlerimizi saglıkla,hayırlı sekılde kucagıımıza alırız ışn canım,tşk ederım hersey ıcın :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:

xxcansuxx

başlığı okuyunca daha küçüktür bhcg yüksekmiş diye yorum yazacaktım ama gerek kalmamış görmüşsün bebeğini rabbim sağlıkla kavuştursun gözün aydın rahatlamışsındır   :opucuk:çok sevindm gümbür gümbür sesini de duyarsın kucağında vıyakladığınıda inş  :amin: :love9: :love9:

özlem0609

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Aralık , 2012, 20:13:53
başlığı okuyunca daha küçüktür bhcg yüksekmiş diye yorum yazacaktım ama gerek kalmamış görmüşsün bebeğini rabbim sağlıkla kavuştursun gözün aydın rahatlamışsındır   :opucuk:çok sevindm gümbür gümbür sesini de duyarsın kucağında vıyakladığınıda inş  :amin: :love9: :love9:
saol canım,inş. saglıklı bı gebelk gecırırım o gunler de gelır ınş :amin: :amin: :amin: