14 Mayıs , 2024, 18:54:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bugün benim doğumgünüm,eşim...

Başlatan serife26, 10 Aralık , 2012, 22:07:49

« önceki - sonraki »

fıstık

Bayanlar unutmayın ki evliliği yönlendiren kadınlardır

Tatlı dille hertürlü isteğini yerine getirtebilirsin

Şöyle bir düşün eşin akşam eve geldiğinde sürekli sizin için çalıştım yoruldum dese

Tamam bizde haklıyız bir çocuğa bakmak gerçekten çok yorucu ama bunu söylenmek yerine

Gayet rahat bir şekilde üstüne yıkmak gerekir  :k06: :k06: :k06:

Kural basit hadi cnm babası al oğlunu-kızını biraz oyun oynayın

Ben duşa giricem bulaşık yıkayacağım yada kuaföre gidicem gibi.....

Erkekler pek bu konuları düşünemezler o yüzden bizim onları yönlendirmemiz gerekir

Çoğu erkek hediye seçimi konusunda beceriksizdir

Kazak alır rengini tutturamaz yada gidip mutfak robotu gibi oldukça romantik olmayan bişi alır

Benim eşim mesela sürekli çiçek alır niyeeeee

Çünki bi telefonla çiçek eve geliyoda ondan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Ne erkeğin nede kadının çok konuşanı sürekli sızlananı çekilmez arkadaşlar  :icon_thumright:

iklima

Hepsini okudum hepsine katıliyorum,kızlar valla aşmışsınız olmuşsunuz siz artık :) rabbim beni de tez zamanda sükünete erdir
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

serife26

okuduklarımın birçoğuna katılıyorum ama atladığınız bir nokta var.ben inanaılmaz derecede kırgınım ve kırgınlıgımın nedenide ben üzgünken,üzüntümü ifade ederken beni dırdır yapmakla itham etmesi.ya da kendi sıksık benim önem verdiğim şeyleri küçümsüyor,ben uzatmış oluyorum,kendi sütten çıkmış ak kaşık fln filan.ben hiç kırılmadan,etmeden,küsmeden hayatıma devam edicem,sürekli kahkahalar,ilgiler bilmem neler.ben doğumdan sonra eve geldiğimde o ilgisizliği öyle bir hissettimki hala aklıma gelince duygulanırım.herneyse ...birbirimizi ihmal ediyoruz bunun farkındayım,o da iş stresi bilmem ne derken ortamı geriyor,benim beklentilerimle onunkiler çakışıyor.
bana söyledigi sözleri söyledigi zaman ve durum beni çok incitti.ben onunla kavga fln etmedim ztn,neden dedim yani neden asıl sebep ne,o zmn patladı dırdırımdan bıkmış fln filan,gelmek istemiyorum deyince gelme dedim ya ardına git gez dolaş,dışarda başkasında,başka diyarlarda mutluluk mu var sanıyorsun,al sana izin dolaş dedim.bana söyledigi bu sözü siz kaldırabilirmisiniz?sen gezdin dolaştın demekki biliyorsun!!!!!!bu denli ileriye gitti.ben inanılmaz kırıldım ya cidden çok fena.ztn konuşmuyorum.sustum.korkarım hediyeden dolayı küstüm sanıyordur,nolurdu azıcık beni anlasa ve beni nsl yerlebir ettiğini görse....gercekten pişman olup gelmezse,bende aynen böyle yaşamaya devam edicem,yapabilcem başka bişe yok.benim gururumu incitti.

fıstık

Haklısın şerifecim atladığımız nokta önemli gerçekten  :icon_thumright:

Belki istemeden ağzından çıkmış bir laftır

Yinede susmakta haklısın ve devam et bu tavrında

Eğer ki anlayıp özür dilerse ne ala

Ama bişiler bitmişde fırsatını kolluyor değildir umarım  :opucuk:

muhribe

canım haklısın da söylediğin sözün kızgınlığıyla demiş olamaz mı o sözü?
sen çık git dolaş bak bakalım mutluluk var mı deyince belki provoke oldu  :dontknow:
bazen kızmak, darılmak, tepki vermek gerçekten eşlerin kendine gelmesini sağlıyor ama uzatmamak lazım. Allah korusun soğukluk girebilir aranıza

serife26

söylediği sözlerin ne denli vahim oldugunu bilmeseydim belki konuşulabilirdi ama çok büyük sözler ,söylenmesi de söylenilmeside...napcam bilmiyorum... affetmek Allaha mahsustur ama gönlümü gelip kendi almadan,hatasını anlamadan konuşmamam daha ii olmazmı,çünkü öbür türlü yine ben geldim diye anlattıklarımı laf salatası olarak kabul ettiğinden dinlemez bile ya da karşı savunmaya geçer.insan sevdiğine böyle kıyar mı,o da ayrı mevzu.

°•.ℓανιηуα.•°

şerifecim evet kesinlikle sen de haklısın. madem öyle bi müddet çek kendini. hatasını anlayana kadar. ama dikkat et araya büyük bir soğukluk girmesin. sen çok surat asmadan,çok konuşmadan tavrını sürdür.

inşallah tez zamanda atlatırsınız. çünkü karı koca arasında ara sıra böyle badire atlatmak o ilişkiyi daha da kuvvetlendirebiliyor.

umarım sizinkide daha da birbirine kenetlenmiş bi evlilik olur.  :amin:

serife26

inan bana midem bulanıyor kaç gündür,hazmedemediğim sözlerden,umursamazlığından,hata yapmamışcasına hayatına devam etmesinden.ve hatta sol bacağım kendi kendine titriyor,hepsi sinirsel farkındayım,içimden yemek yemek bile gelmiyor,zayıfladım 3-4 günde.kalbine vicdan versin Allah insanlarınki öyle büyük laflar edipte,yerlebir etmesin gönülleri...