19 Nisan , 2024, 18:52:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

_CaNParEm_ (Zeynep) in dünyalar güzeli kızı Simay dünyaya geldi.....

Başlatan esracım, 10 Aralık , 2012, 13:23:05

« önceki - sonraki »

esracım

Kızlar şimdi hastaneden geliyorum Zeynep bebeğini kucağına almış hatta emziriyordu.O kadar duygulandım  ki anlatamam.Gözyaşlarımı tutamadım hatta.Bebeği o kadar tatlı o kadar güzel ki kelimeler tarif etmez anlatmaya.

Gece 02.30 da sancısı olmuş hastaneye yatmış.Sabah 09.30 da normal doğumla dünyaya getirmiş güzel kızını.Allah ım Simayımızı analı babalı büyütsün, sağlıklı güzel ömürler versin  :amin:

Arkadaşımı buradan yine tebrik ediyorum   :flowers: :flowers: :flowers: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

fıstık

Ayyy inanmıyorum     :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Dün gece yazacaktım zeynep doğurdun oldun şu şafağı devret artık diye  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Allah analı babalı büyütsünnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canım kızınla bir ömür boyu tüm sevdiklerinizle sağlıklı sıhhatli  uzun ömürler dilerim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:wav: :occasion16: :wav: :occasion16:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

burcum

ZEYNEPCİM İNANAMIYORUMMMM MAŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHH SİZE :nazar: :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: :flowers:
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN :amin:
HOŞGELDİN SİMAY BEBEK :binkybaby: :nazar: :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav:

...ŞehzadEfe...

toprağım benim yaa demekki geldi güzel kızımız allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin artık yaza buluşuruz  :muzz: :muzz:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Bluegirl

Oyy mis kokulu yeni bi bebiş daha dünyaya gözlerini açmış  :nazar:  :nazar:  :love9:
Hoşgeldin dünyaya simay bebek  :nazar:  :nazar:
Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inş  :amin:
Darısı diğer hamişlere  :amin:

muhribe

çok şaşırdım çok sevindimmmmmmmmm  :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah simay'ımıza  :muzz: :muzz: :muzz:

Allah analı babalı büyütsün  :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

hay maşallah canım benim  :nazar: :nazar: :nazar:

gözünüz aydın zeynepçim,Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah  :amin:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

CAN TANEM

Gözünaydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah... :) Çok sevindim bu kadar yakın oldugunu bilmiyordum... :)

(Smile kullanamıyorum bi program değişikliği yüzünden hepsi gitti böylede çok kötü oluyor :( )

°•.ℓανιηуα.•°

bu arada 7 saat kadar sürmüş doğum macerası. demek ki rahat doğurdu zeynebimiz  :nazar:

burcum

son güne kadar gez sen evde hiç oturma olacağı buydu :caca: :ehi: :ehi: :ehi: 15 gün önce geldi prenses göya evde keyif yapacaktı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yapar bundan sonra keyifi :ehi: :ehi:

muhribe

yazık ya, geçen arkadaşıyla yaptığı kahvaltı yanına kar kaldı  :ehi: :ehi: :ehi:

bnsroni

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gördüğü göreceği o zaten bundan sonra görür kahvaltıyı :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bende dicektim artık siinim evde bol bol konşuruz diyoduu  :ehi: :ehi: :ehi:

şaka bir yana Allah analı babalı büyütsünnn

simayy bebek hoşgeldinnn :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

RüZgAr GüLü

AYYYYYYYYY ZEYNEPPP ÇOK ŞAŞIRDIM DARISI BENİM BAŞIMAAAA  :hieyt: GELİNİMİ BURDAN KOCAMAN KOCAMANNN ÖPÜYORUM :opucuk:  KIZ BENİM OĞLAN GELMEDEN SENİN KIZ ACELECİ ÇIKTI VALLA  :k06: