2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

nelss

Slm kızlar Nasılsıniz bnde eskisi gibi giremiyorum artik foruma bebeğim yarın 7 günlük olacak   :nazar:  :love9:

ponçik

MAAŞALLAH  :nazar: zaman çabucak geçiyor , daha geçen haftalarda şafak sayıyordun
darısı başımıza  :love9:

iklima

Gerçekten çok çabuk geçiyor zaman
Masaallah bebisine de  :nazar:
Rabbim ikinize de sağlık versin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nelss

kuzucuk

Alıntı yapılan: iklima - 05 Kasım , 2013, 16:27:13
Masaallah canım büyümüs bidik
Sütun yetmiyor diye de ağlıyor olabilir dr a sordun mu canım
Dereotu,bol su,hurma,incir suyu soda,anne çayı deneyip hangisi sende etkili oluyor bak bence
Bebegin çok küçük emsin ınş sakur sukur da sütun olsun
saolasın canım evet doktora da sordum kilosuna baktı doyuyor görünüyo dedi ama sütüm bazen iyi gelirken bazen az oluyor özellikle o günlerde bebeğim çok huzursuz doymuyor galiba süt arttırıcı çay kullanıyorum yine dediklerini de deneyeyim bakalım Rabbim minicik yavrumun rızkını arttırır inşallah amiiiiiiiin canım Rabbim tüm annelere bo bol süt versin kuzularını güzel güzel doyursunlar  :amin:

Lă_Tăhzen!

Gazi vardir belkide beslendikten sonra mutlaka gazini cikar  benim kizda oyle sutum iyi olmadigi zamanlarda cok huzursuz oluyor diyorum doymuyor herhalde mama veriyorum bu seferde mamayi reddediyor alsada kusuyor kilosuda cok guzel masallah cok iyi toparlandi  :nazar: bebeklerin bi gunu bi gunune uymuyor iste 

Kizlar dediginiz gaz ilacini aldim lakin hic ise yaramadi duydugum herseyi bu umutla deniyorum ama husran  :crybaby2:

Benim kiz megerse kolikmis  hergun ayni saatte basliyor huysuzlugu 6- 7 gibi sabah 4 5e kadar mahfoluyorum  :sad1:  ayakta uyuyorum resmen hatta bu gece wc de gecmisim kendimden o kadar vahim durumum  :k06:

3 yada 4.ayda geciyomus bana sabretmek dusuyor   :'(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Kasım , 2013, 15:13:18
Gazi vardir belkide beslendikten sonra mutlaka gazini cikar  benim kizda oyle sutum iyi olmadigi zamanlarda cok huzursuz oluyor diyorum doymuyor herhalde mama veriyorum bu seferde mamayi reddediyor alsada kusuyor kilosuda cok guzel masallah cok iyi toparlandi  :nazar: bebeklerin bi gunu bi gunune uymuyor iste 

Kizlar dediginiz gaz ilacini aldim lakin hic ise yaramadi duydugum herseyi bu umutla deniyorum ama husran  :crybaby2:

Benim kiz megerse kolikmis  hergun ayni saatte basliyor huysuzlugu 6- 7 gibi sabah 4 5e kadar mahfoluyorum  :sad1:  ayakta uyuyorum resmen hatta bu gece wc de gecmisim kendimden o kadar vahim durumum  :k06:

kolik lafindan gercekten korkuyorum kizimdan cok cekmistim aksam 9da bi baslardi aglamaya sabah 7ye kadar ayakta durdugum günleri bilirim  :cildir: Allah yardimcin olsun cnm  :opucuk: oglumda bi garip bazen bütün gece uyuyo bazen uyumuyo  :dontknow: ama farkettim ne zaman disari cikcak yürüyüs yapsak misil misil uyuyo  :sleepy1: sende dene  :k06: bide iphone yada smartphone kullaniyosan bebekleri rahatlatmak icin sesler var onu indir cok ise yariyo valla fön sesi gibi bi ses var oglum aglarken aciyom bi bakiyom uyumus  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

iklima

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 17 Kasım , 2013, 00:08:35
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Kasım , 2013, 15:13:18

kolik lafindan gercekten korkuyorum kizimdan cok cekmistim aksam 9da bi baslardi aglamaya sabah 7ye kadar ayakta durdugum günleri bilirim  :cildir: Allah yardimcin olsun cnm  :opucuk: oglumda bi garip bazen bütün gece uyuyo bazen uyumuyo  :dontknow: ama farkettim ne zaman disari cikcak yürüyüs yapsak misil misil uyuyo  :sleepy1: sende dene  :k06: bide iphone yada smartphone kullaniyosan bebekleri rahatlatmak icin sesler var onu indir cok ise yariyo valla fön sesi gibi bi ses var oglum aglarken aciyom bi bakiyom uyumus  :k06: :k06:

Sadece söyledigin tellere mi iniyor o program canım android işletim sistemlilerde olmuyor mu.
Arkadaşımin bebeği kolik çok zor gerçekten alllah yardimcilari olsun
Biz de ogrenelim şimdiden ınş gerek kalmaz da.ben korkuyorum benim kız hep hareket halinde doğunca da hiç uyumiycak diye
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

sagolasin canim

bugun ilk kez arabasina koyup yaklasik 2 saate yakin disarda temiz hava aldirdik hava guzeldi genelde biyere giderken falan kucagimda oluyor cocuk arabayla gidilip arabayla gelindigi icin pek yararlanamidu bakiyim bu gece guzel uyursa  hergun usenmeden 1 saatte olsa parka gotururum 

yok ona ne o sesler yariyor ne fon biraz duruyor sonra basliyor elektrik suprgesinde biraz rahatliyor oda aksamlari acilmiyor bi suru ses

iklima bneim kizda karnimdayken hic durmazdi ozellikle geceleri derdim kesin bu cikincada boyle olcak dedigim gibide oldu insallah uslu olur senin bebegin bol bol ya Kayyum ve sekine duasi var onu oku sakin oluyor Allahin izniyle ilk kizimda cok okumustum gercektende cok sakin bi bebekti

nelss

Kızlar gaz için ne kullanıyorsunuz ben zinco verym bde masaj yapiyom karnina
Rezene iyi geliyormuş bebeğin gazına kullanan var mi

Lă_Tăhzen!

Ya doktorlar diyor gazin ilacimi olurmu oyuzden ben vermeyi kestim faydasida olmadi zaten

Rezene kullanmaya basladim ama aktarlarda satilandan dun verdim bugun daha vermedim faydasini gorursem yazarim kendimde kullaniyorum bide gaz icin bugun okudum emzirmeden once 1 cay bardagina ilik su ve yarim cay kasigi  kimyon karistirip bi cay kasigi verilince faydasi oluyomus zaten kimyon gaza birebir denicem bununda faydasi olursa yazarim

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Selamun aleyküm kızlar
Bilgilerinize ihtiyacım var oğlumun kaka problemi var hiç olmuyordu bu hafta neyin nesiyse oldu 2 aylık oldu oğlum gecen hafta Cuma kakasını yapmıştı pazartesi zorla yaptırdı kayvalidem sabun zeytinyağ yaptı anca öyle salı yaptı kaka bide aşı oldu 3 tane bu gün 2 ci günü yine yok kaka ama gazını çıkarıyor devamlıda ıkınıyo napayım olmazsa yarın doktora götürcem
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 21 Kasım , 2013, 15:00:16
Selamun aleyküm kızlar
Bilgilerinize ihtiyacım var oğlumun kaka problemi var hiç olmuyordu bu hafta neyin nesiyse oldu 2 aylık oldu oğlum gecen hafta Cuma kakasını yapmıştı pazartesi zorla yaptırdı kayvalidem sabun zeytinyağ yaptı anca öyle salı yaptı kaka bide aşı oldu 3 tane bu gün 2 ci günü yine yok kaka ama gazını çıkarıyor devamlıda ıkınıyo napayım olmazsa yarın doktora götürcem
as cnm  :opucuk: kaka problemi her bebekte oluyo benim oglumda gecen 2gün yapmadi sonra kendilinden yapti kizimdada olmustu 4gün filan yapmadi doktora gittik fitil vermisti onu kullaninca hemen yapmisti

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 21 Kasım , 2013, 15:00:16
Selamun aleyküm kızlar
as canım
6 gunden once sanırım drlarda bışey vermıyor...benım oğlanda oluyor 2 gun faln yapmıyor sonra kendiliğinden yapıyor ben müdahale etmiyom... cocuk rahatsa bir sıkıntı yoktur... anne sütü alıyor dimi kabız olmaz korkma yani...anneme denk geldi söylemiştim iyi ya kilo alıyordur yarıyordur vs dedi...kızım gercekten emerken kaka yapardı kaç kez alırdım altını oğlan oyle cok yapmıyor ilk ay 3 gun yapmadığı olmustu mesela...kilo alımıda gayet iyi  :nazar: :nazar:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Emziriyom zaten şükür mama felan vermiyor sağlık ocağında muayene oldu dedi sütün yarıyor Kilo almış boyada gitmiş ama işte ne bilem kaka yapamayınca endişelendim
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur.