2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kuzucuk - 09 Ekim , 2013, 20:43:56
slm kızlar bugün doktor bebeğin baş seviyesi yukarda olduğu için sezeryan dedi yarın sabah 10.da doğuma giriyorum dua edin ...
canım sağlıkla kucağına alcaksın inş.  :amin: :amin: büyük gün yarın demek :love9: :love9: :love9: Allah yardımcın olsun  :amin: :amin:

nelss

slm kızlar benimde dün kontrolüm vardı
2800 gr olmuşuz  :nazar: :nazar:  :basardim: ilk defa nts ye girdim doktor cikolata ye bundan sonra geldignde dedi tembelmişiz sanırım  :dontknow:
bde sezeryan bu ay sonu olur dedi  :-ooo :-ooo hiç normal demedi  :dontknow: bnde olsun demeynce olmazsa beklerz hayırlrsı dedi  :caca: :caca: kadın işin kolayına kaçmak istiyor  :violent1:

ponçik

Boyunuza kilonuza maaşallah  :amin:
Çatı muayenesi yapmadan neden hemen sezerayana karar verirler anlamıyorum , dediğin gibi hangi saatte geleceği belli olmadığı için saatlerce doğumla uğraşmamak için belki de direkt sezeryan demiştir.

Aslında doktor saatlerce doğum için de beklemiyor.
Mesela ben normal doğum yaptım, gece saat 4.te hastaneye gittim sabah 9:30'a kadar hep ebeler kontrolümü yaptı ,sonra doktorum geldi 15 dk.da bir çatı kontrolü yaptı saat 10:00'dan 10:30'a kadar doktorum başımdaydı ve son yarım saatte gerekeni yaptı. Yavruma kavuşturdu beni  :love8:

nelss

tsk.ler canım
benimde canımı sıktı açıkçası doktor maddiyatı ve işin kolayına kaçmayı düşünüyor işte

ponçik

Gerçi herşey nasip kısmet, bakarsın bebeğin kanalına sağlıkla girip normal doğuma uygun pozisyondayken sancılanırsın, hastaneye gittiğinde açıklığın fazlaysa normal doğuruverirsin  ::) İyi şeyler düşün ki iyi olsun  :icon_thumright:

nelss

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bencede cnm normal istiyosan dene sansini hem kilosuda cok deil kolay dogurursun  :opucuk: :opucuk: türkiyedeki doktorlar zaten hemen sezeryan diyo  :caca: :caca: :caca: insallah kolayliklan sagliklan kavusursun bebisine  :amin: :amin: :love9:
:nazar: :nazar:

nelss

insallah öyle olur canım benimde canımı sıktı zaten doktor  :violent1:  Sen kavustun bebeğine  :love9: :love9: darısıda bize insallah  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nelss - 11 Ekim , 2013, 16:09:12
insallah öyle olur canım benimde canımı sıktı zaten doktor  :violent1:  Sen kavustun bebeğine  :love9: :love9: darısıda bize insallah  :amin:
amin cnm insallah  :amin: :amin: ben cok aci cektim siz cekmeyin kolayliklan kavusun yavrulariniza insallah  :amin: :amin: :amin: :love9:

nelss

Slm kızlar nasılsınız  :hello: :sleepy1:
Son zamanlar uykusuz geceler basliyor

asya81

Alıntı yapılan: nelss - 14 Ekim , 2013, 03:08:25
uyu kız gerekirse zorla uyut kendini :caca: :ehi: sonra çok ararsın uykuyu demedi deme  :laughing7:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Ekim , 2013, 14:28:30
Alıntı yapılan: nelss - 14 Ekim , 2013, 03:08:25
uyu kız gerekirse zorla uyut kendini :caca: :ehi: sonra çok ararsın uykuyu demedi deme  :laughing7:
bencede uyu yada uykusuz gecelerde bo dua et uykucu bebem olsun dıye

Lă_Tăhzen!

ah ah hamileyken uyuyamadigim o agrili sancili gecelerde hep derdim dogsunda agri cekmetense uykusuz kalmaya raziyim diye buyuk konusmusum geceyle gunduzu ayird edemeyen bi ufakligim var ve uykusuz her gece bana pert oldum iyice  :honk:

Buarada cumleten iyi bayramlarr  :flowers:

nelss

Selam kızlar Nasılsıniz
Benim belimde agrılar oluyor adet sancısı gbi özellikle geceleri
Şu bayram bi çıksaydı  :-\

nelss

Bugün acil e gittik devam lı idrara çıkıyordum ntsde bşe çkmadı tek kullanımlık bi ilaç verdi yarın bidaha gtcez bakalım  şimdilik benden bu kadar