2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nelss - 26 Ağustos , 2013, 11:21:17
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 26 Ağustos , 2013, 11:14:02
Alıntı yapılan: nelss - 26 Ağustos , 2013, 11:12:22
ayy kızlar son zamanlar uykuda haram anlaşılan  :y25: :y25: bde ebe bana çalışabiliyorsan son 2 haftaya kadar çals dedi siz böyle sıkntılardan bahsednce çalısamam gibime geliyor
herkesde baska ama son iki hafta kalaya kadar calismakda sacma olur valla  :dontknow: zaten gece uyuyamiyosun yorgun oluyon ev isini filan zor yapabiliyom bazende yapmiyom kizimlan ilgileniom
izni doğum sonrasına ne kadar arttırırsam iyi bebeğimle daha çok zaman geçirebilirm
şu süt izni bi 6 aya çıksaydı  :violent1: :violent1: :violent1:
orda demek okadar kisa  :-ooo burda yanlis bilmiyosam 1yasina kadar hemde maasida ödeniyor bir sene boyunca keske ordada öle olsaymis
:nazar: :nazar:

iklima

ay kızlar çok heycanlı resmen.doğumdan bahsediyorsunuz artık
rabbim kolay doğumlar nasip etsin ınş zamaninda sorunsuz
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: iklima - 26 Ağustos , 2013, 11:41:12
ay kızlar çok heycanlı resmen.doğumdan bahsediyorsunuz artık
rabbim kolay doğumlar nasip etsin ınş zamaninda sorunsuz
amin cnm hepimiz siraylan sagliklan kavusalim yavrularimiza  :amin: :amin: kizim bu haftada dogmustu oglum insallah zamanini bekler  :amin:

iklima

Alıntı yapılan: nelss - 26 Ağustos , 2013, 11:07:42
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Ağustos , 2013, 10:52:19
bana kasiyum değilde magnezyum verdi drlar...ilk hamileliğimdede bundada  :dontknow: :dontknow:
magnorm kullanıyorum kramplara gerçekten iyi geliyor
banada magnorm verdi dr
bi gün magnezym bi gün kalsiyum kullan dedi

kızlar beni bi aydınlatin ben ne yapayim bana kendi dr um magnezyum vermisti zaten
ama benim kusmalar hala devam ediyor yeterli beslenemiyorum emzirirken dışlerim felan dökülcek die sağlıkocağındaki dr a ilaçlarimi yazdirrirken sordum kalsiyum kullanabilirmiyim böyle böyle diye
oda yazalim dedi ama onun verdigi ilaç üretimden kalmiş eczacıda ona denk bi ilaç vermiş eşime ,CALCi -net d3 diye bi kalsiyum
benim druma ulaşmak biraz sıkıntilı
prospektusdede bi ton şey yazıyor kendi kafamdan kullanamadim ne yapayim bişey diyiverin
siz hangi kalsiyumu kullandiniz bu benimkinden kullanan var mi aranizda

Hepsi Bu..!

nelss

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 26 Ağustos , 2013, 11:39:34
Alıntı yapılan: nelss - 26 Ağustos , 2013, 11:21:17
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 26 Ağustos , 2013, 11:14:02
Alıntı yapılan: nelss - 26 Ağustos , 2013, 11:12:22
ayy kızlar son zamanlar uykuda haram anlaşılan  :y25: :y25: bde ebe bana çalışabiliyorsan son 2 haftaya kadar çals dedi siz böyle sıkntılardan bahsednce çalısamam gibime geliyor
herkesde baska ama son iki hafta kalaya kadar calismakda sacma olur valla  :dontknow: zaten gece uyuyamiyosun yorgun oluyon ev isini filan zor yapabiliyom bazende yapmiyom kizimlan ilgileniom
izni doğum sonrasına ne kadar arttırırsam iyi bebeğimle daha çok zaman geçirebilirm
şu süt izni bi 6 aya çıksaydı  :violent1: :violent1: :violent1:
orda demek okadar kisa  :-ooo burda yanlis bilmiyosam 1yasina kadar hemde maasida ödeniyor bir sene boyunca keske ordada öle olsaymis
malesef öyle  :violent1: şuan yürürlükteki yasaya göre 16 hafta ücretli izin
yeni yasaya göre 24 hafta olcak tabi lafta kalmaz da çıkarırlarsa  :cussing: :cussing:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: iklima - 26 Ağustos , 2013, 11:54:38
bana kasiyum değilde magnezyum verdi drlar...ilk hamileliğimdede bundada  :dontknow: :dontknow:
banada magnorm verdi dr

kızlar beni bi aydınlatin ben ne yapayim bana kendi dr um magnezyum vermisti zaten
ama benim kusmalar hala devam ediyor yeterli beslenemiyorum emzirirken dışlerim felan dökülcek die sağlıkocağındaki dr a ilaçlarimi yazdirrirken sordum kalsiyum kullanabilirmiyim böyle böyle diye
oda yazalim dedi ama onun verdigi ilaç üretimden kalmiş eczacıda ona denk bi ilaç vermiş eşime ,CALCi -net d3 diye bi kalsiyum
prospektusdede bi ton şey yazıyor kendi kafamdan kullanamadim ne yapayim bişey diyiverin
eczacı verirken buna denk dediyse mutlaka bilerek vermiştir...
banada magnorm yerine magnevit vermişti bende tedirgindim başta kızımda ama kullandım... sonuçta eşdeğer olmayanı veremeyiz diyorlar

sen olmadı sağlıkocağındaki dr sor ben hiç kullanmadım kalsiyum dediğim gibi bir bilgim yok...
elevit veriyorlar genelde multivitamin onu kullandın mı hiç  :dontknow: :dontknow:

nelss

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا
كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

Beklenen Doğum Tarihleri

iyikivarsın----------------------------------------1 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

xxcansuxx----------------------------------------14 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

boncukgözlüm-----------------------------------15 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

begum0101----------------------------------------16 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

hakime89-------------------------------------------20 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

özdenşafakkırılmaz-------------------------------23 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

la_tahzen--------------------------------------------14 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

kuzucuk-----------------------------------------------17 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

heva---------------------------------------------------1 kasım  :binkybaby:  :nazar:   :love9:

nelss---------------------------------------------9 kasım(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

asya83-----------------------------------------------? ?  :binkybaby:  :nazar:

Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin İnşallah
...
:amin: :amin:

nelss

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nelss

iklima

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Ağustos , 2013, 19:00:04
banada magnorm verdi dr

eczacı verirken buna denk dediyse mutlaka bilerek vermiştir...
banada magnorm yerine magnevit vermişti bende tedirgindim başta kızımda ama kullandım... sonuçta eşdeğer olmayanı veremeyiz diyorlar

sen olmadı sağlıkocağındaki dr sor ben hiç kullanmadım kalsiyum dediğim gibi bir bilgim yok...
elevit veriyorlar genelde multivitamin onu kullandın mı hiç  :dontknow: :dontknow:

evet canım onu hamileligin başından beri kullaniyorum
sadece 1 ay kullanamamistim

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

banada magnorm verdi dr

ilac kulanmak yerine süt yogurt peynir yesen daha iyi deilmi  :dontknow:

xxcansuxx

selm kızlar nerelerdesiniz  :dontknow: :dontknow:
nasılsınız günler bitti sayılır  :love9: :love9:

ben iyim şükür yarın kontrol var bakalım oğluş ne alemde gemçen hafta kilo almamıştı
inş. sağlıkla kavuşuruz

bu arada pzt k.valide geliyor doğuma memleketten çok giremezsem merak etmeyin  :icon_thumright:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Aleykum selam cnm  :flowers:
Şükür ben iyiyim dün kontrolum vardı 37 haftalığız NST de yine sancımız çok çıktı doktorum haftaya perşembe yine bekliyo doğursanda olur artık dedi bakalım nasip oğlum büyümüş çok sevindim kilo almış 2 kg 937 gram :nazar: maşallah subanallah
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

Lă_Tăhzen!

selam kizlar bilgisayarim bozuldu cok giremiyorum telefondan da sevmiyorum

gunler azaldi  masallah bi dha girdigimde herkes dogurmus olck bende dogurdum diye girerim herhalde  :k06:

geceleri uyku haram oldu iyice saga don sola don biturlu uyamiyorum sabah kalktigimda karnimin aciisyla uyaniyorum kasilmalar cok fena gunler bi gecsede insallah sabirsizlik hat safhada  :k06:

Buarada listede 14 ekim yaziyor insallah erken gelmezse 30 eylul dogum tarihi opuyorum hepinizi Allaha emnatsiniz cumleten