2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nelss - 22 Ağustos , 2013, 12:02:52
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 21 Ağustos , 2013, 21:41:58
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Ağustos , 2013, 19:09:06
sonuc geldimi gul baska yere gittinmi nasilmis bebegin kilosu
daha gitmedim en gec cumaya hastaneye gitcem bakalim almismi kilo  :dontknow: artik rüyama giriyo cok taktim  :caca:
insallah biseyin yoktur canım
insan ister istemez takıyor kafasına doktor olumsuz biseler söyleynce
aynen bide doktorum bakmayinca tam merak sariyo  :'( nolurdu baksaydi bide hastaneye gitcem  :cussing: :violent1:
:nazar: :nazar:

nelss

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا
كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

Beklenen Doğum Tarihleri

iyikivarsın----------------------------------------1 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

xxcansuxx----------------------------------------14 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

boncukgözlüm-----------------------------------15 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

begum0101----------------------------------------16 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

hakime89-------------------------------------------20 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

özdenşafakkırılmaz-------------------------------23 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

la_tahzen--------------------------------------------14 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

kuzucuk-----------------------------------------------17 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

heva---------------------------------------------------1 kasım  :binkybaby:  :nazar:   :love9:

nelss---------------------------------------------9 kasım(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

asya83-----------------------------------------------? ?  :binkybaby:  :nazar:

Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin İnşallah
...
:amin: :amin:

xxcansuxx

selam kızlar nasılsınız
gül bebeğinin kilosu iyidir yanlış ölçülmüştür  :amin: :amin: :opucuk:
idrarda kan olması böbreklerden kaynaklı olur ama birkaç taneyse önemsizde çoksa bakılması iyi olur tabii..
geçmiş olsun

benim dünden beri belim ağrıyor doğuma hazırlık sancılarıdır muhtemelen kızımda böyle şiddetli olduğunu hatırlamıyorum ya bakalım... annem ay gün sancıları diyor  :k06: :k06: ayı kalmadı günüde belli değil artık sağlıkla kavuşaydık bebişlerimize  :amin: :amin:

xxcansuxx

nels sen naptın gittin mi başka dr böbrekleri için kuzunun  :dontknow: :dontknow:

iklima

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Ağustos , 2013, 20:33:32
selam kızlar nasılsınız
idrarda kan olması böbreklerden kaynaklı olur ama birkaç taneyse önemsizde çoksa bakılması iyi olur tabii..
geçmiş olsun

benim dünden beri belim ağrıyor doğuma hazırlık sancılarıdır muhtemelen kızımda böyle şiddetli olduğunu hatırlamıyorum ya bakalım... annem ay gün sancıları diyor  :k06: :k06: ayı kalmadı günüde belli değil artık sağlıkla kavuşaydık bebişlerimize  :amin: :amin:

tatlım ınş rabbim kolayciktan yavru kusunu kucağına almayi nasip etsin ınş
korkuyo musun ne durumdasın
doğuma doğru insana bi olgunluk cokuyor insan doğumu hiç düşünmiyormus sen de de o hal oldu mu merak ediyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Ağustos , 2013, 20:33:32
selam kızlar nasılsınız
geçmiş olsun

as cnm  :opucuk: dün hastaneye gittim gene ayni doktor ölctü 2,500gr cikti  :nazar: yani artmis kilosu sevindim gecen hafta sali günü 2.175gr demisti insallah dogrudur  :amin: haftaya cuma gene gitcem gene bakilcakmis doguma kadar kilosu kontrol edilcekmis artis varmi yokmu diye eger yoksa tekrar bi karar veririz haftaya dedi  :icon_pale: gene kücük bebek olcak dedi bende bi kac tane en kücük bebek tulumu aldim  :k06: :k06: sagliklan gelsinde napalim biz aldiririz kilolardi sorun deil  :laughing7: idrarimda devamli kan var  :-\ :dontknow: :dontknow: bakalim sali günü sonuclar cikcak insallah kötü bisey deildir  :amin:
masallah sonlara geldik merak ediyom listede ilk kim dogurcak  :k06: :k06: bizim eski listede ilk ben dogurmustum  :ehi: :ehi: ama bu sefer erken istemiyorum zamaninda gelsin bebislerimiz  :love7: :love7: :love7:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Slm kızlar :flowers: :flowers:
Nasılsınız iyisiniz cümleten inş...
Dün konrtolüm vardı kılar NST de sancım çok çıktı zaten geçtiğimiz pazar gününden beri devamlı ağırılarım vardı hiç azalmıyodu nede çoğalıyodu drvamlı aynı tempoda bi ağırı doktorum dedi sancın çok çıkmış 37 haftalığım dedi Nidilat yazıyom kullan dedi en azından erken doğumu geciktirsin sancıları hafifletsin 1 hafta en azından geçsin dedi haftaya perşembe 29 da NST ye gircem yine bakalım nasip
İlacı içiyom içmesinede sanki hiç bi etki göstermedi sancılarım aynı değişen bişey yok  :dontknow:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

Lă_Tăhzen!

Bu sonbahar bebekleri hep aceleci olcak herhalde insallah tam zamaninda gelir bebegin

Bende artik geceleri uyuyamiyorum saga don sola done rahat edemiyorum butun 8 ay gecti su son 1 ay gecmek bilmez artik benimde yalanci sancilar cok sk girmye basladi ozellikle sabahlari tam zamannda almayi nasip etsin Allah hepmize insallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benimde arada sancim oluyo karnim tas kesiliyo  :honk: belim agriyo bide devamli wc deyim  :k06: Allah yardimcimiz olsun  :amin:

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Ağustos , 2013, 20:34:00
nels sen naptın gittin mi başka dr böbrekleri için kuzunun  :dontknow: :dontknow:
yok canım gitmedim internettende arastrdm erkek çocuklarında çok sık görülebiliyorms
bugün aile hekimine gittm idrar örneği vermstm cuma günü ph 8 çktı birazda iltihap çkmıs doktor 4 ltre su iç yürüyüş yap hergün dedi
doktorada söyledm hiç kafana takma böyle seyleri baldızımn çocuğuna mongol dediler kesin alcaz demsler ısrar etms aldırmams şmdi süper zeka dedi
biraz içimi rahatlattıda  :icon_thumright: ben 4 ltre suyu nasl içcem acaba  :suclu: :suclu:

iklima

zor ama insan korkunca içiyor ben de 3 lt içmiştim bi.ara hamilelikten önce

Hepsi Bu..!

iklima

kızlar kalsuyum kullanıyo musunuz
hangini kullanıyosunuz kullanıyosaniz

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: iklima - 26 Ağustos , 2013, 10:39:31
kızlar kalsuyum kullanıyo musunuz
hangini kullanıyosunuz kullanıyosaniz
ben aklima geldikce kullaniyorum markasi önemli deil sanirim  :dontknow:

xxcansuxx

selam kızlar
nels sıkma canını birşey yoktur  :amin: :amin:
4 lt çok ama sen içebildiğin kadar iç suyu gözünün önünde tut gördükçe içersin zorlanmazsın en kötüsü wcye sık çıkman olur

iklima benim heyecan korku birarada 2.olmasına rağmen hiç cesaretim yok bunda korkuyorum resmen düşünmemeye çalışıyorum hiç çıkmayacak gibi... kızımda fırsat vermiyor doğumu düşünmeme...

cmt bende dr gittim sancım vardı doğum sancısı değildi biliyorum ama çok değişikti dr muay.etti 1 cm açıklık var oda normal haftaya doğum yapmamış olursan kontrole gel dedi  :icon_pale: :icon_pale:
bebeğim  1 haftada sadece 20 gr almış ona üzüldüm sanırım öncekini yanlış ölçtü bazen kilo almadığıda oluyor dedi 2900 gr geldi..
gül inş. seninn bebeğinin ölçümleride doğumda çok farklı çıkar minik bebek beklenirken şaşırtır sizi ben ultrasona güvenmiyorum çünkü  :opucuk:

özden inş. vaktinde sağlıkla kavuşuursun bebeğine yat dinlen ilacını aksatma canım öpüyorum kızlar

nelss

az içmiyrm ama demek yeterli deilms
calcimax-d3 kullanıyorm ben