2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

nelss

dedigin gibi esler gayet rahat onlara kalsa son gün alınır hepsi  :violent1:
bende önce bebeğn alısverisi bitirp kendime öyle geçmek istiyorm

nelss

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا
كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

Beklenen Doğum Tarihleri

iyikivarsın----------------------------------------1 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

xxcansuxx----------------------------------------14 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

boncukgözlüm-----------------------------------15 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

begum0101----------------------------------------16 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

hakime89-------------------------------------------20 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

özdenşafakkırılmaz-------------------------------23 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

la_tahzen--------------------------------------------14 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

kuzucuk-----------------------------------------------17 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

heva---------------------------------------------------1 kasım  :binkybaby:  :nazar:   :love9:

göçmen_54-----------------------------------------3 kasım (kız) :binkybaby:  :nazar:   :love9:

nelss---------------------------------------------9 kasım(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

asya83-----------------------------------------------? ?  :binkybaby:  :nazar:

Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin İnşallah
...
:amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: nelss - 15 Ağustos , 2013, 13:20:30
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 15 Ağustos , 2013, 13:03:25
Alıntı yapılan: nelss - 14 Ağustos , 2013, 14:48:46
kmse yokmuu  :director: :director:
bende bu aralar kasıntı basladı neden acaba  :dontknow: varmı benim gibi kasınan  :ehi:
karnım sırtım totom acayip kasınıyor sıcaklardan mı hamilelikten mi bi seylere alerjim mi var acaba  :icon_scratch: :icon_scratch:
kasinti bendede arada oluyo derin geriliyo bide sicaklardan normal kasinmasi  ::)
insallah öyledir canım

kasintinin sebebi vucudun catlamasindan da kaynaklanabilir catyalacak vucud cok kasinir nemli tutmakta fayda var kendimden biliyorum  suanda catlayan ca;tadigi icin kainti falan yok  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar bebislerin odasi bitenler foto koysun buraya  :director: :director: hem fikir olur birbirimize hemde görmüs oluruz  :k06: ben yarin yükler eklerim buraya  :occasion14: :occasion14:
:nazar: :nazar:

nelss

bizim odamz hala kiler olarak kullanılıyor çamasırlk ütü masası valizler var  :suclu: :suclu:

ยรlคภ๓คz göภlüm

7. aydasınız artık hazırlıklara başlasanız iyi olur... ne zaman süpriz yapacağı  belli olmaz

nelss

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Ağustos , 2013, 09:37:34
7. aydasınız artık hazırlıklara başlasanız iyi olur... ne zaman süpriz yapacağı  belli olmaz
annemde öyle söylüyor  :laughing7: haftaya alcaz insallah kalan eksikleri sonra yıkayıp ütülemek kalıyor
sıcaklar bunaltıyor bde ağırlk çöktü hiç bse yapasm gelmiyor ki  :-\  :dontknow:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Vallaha ben 5 aylıkken sağolsun annem (kayınvalidem) oğlanın yatağını aldı oyun parklı olan işte hastane çıkışını bikaç zıbın sonra 7 ci ayımdan ufak tefek diğer ihtiyaçları ramazandada işte üyüledin çanta hazırladım ikimizinde iyikîde yapmışım şu an zaten erken doğum riskim var
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 16 Ağustos , 2013, 00:10:56
kizlar bebislerin odasi bitenler foto koysun buraya  :director: :director: hem fikir olur birbirimize hemde görmüs oluruz  :k06: ben yarin yükler eklerim buraya  :occasion14: :occasion14:
benim bebelerin odası yok gül  :k06: :k06: :k06:
kızımın beşiği bizim ytak odamızda
oğluşada oda yapmıyoruz artık doğu görevi bitsin batıda onlara oda yapacağız...
boş odam var baktım oğlan sık sık uyanıyor kıza rahat vermeyecek.... kıza göre o odayı düzenleyeceğim beşiğini oraya alacağım zaten oyuncakları,salıncağı vs hep o odada

Lă_Tăhzen!

Bizimde yok oyle fazladan oda kizimin odasi var ama bi yatagi cadiri oyuncaklari  heran turkiyeye donebiliriz diye hicbisey almiyoruz bebegin besigide bizim oda da olacak 6 aydan sonra alirim ablasinin yanina

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ağustos , 2013, 10:57:49
boş odam var baktım oğlan sık sık uyanıyor kıza rahat vermeyecek.... kıza göre o odayı düzenleyeceğim beşiğini oraya alacağım zaten oyuncakları,salıncağı vs hep o odada

nasil yapcaksiniz peki canim   yatak odasinda iki besikmi olcak bence simdiden ayirda kizin odasini benimsesin bebek olunca hic ayrilmaz o orda kaliyor ben ayri oda da diye  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ağustos , 2013, 10:57:49
bizimde sade bir cocuk odamiz var evde o yüzden yari yari yaptik bisiler  :k06: :k06: kizimin esyalari cilek mobilyadan burdaki mobilyalar gibi kücük deil diye oglusuma kücük mobilya aldik yaptik bisiler birazdan yüklerim  :k06: bende sepet yatakta ilk 4ay yatircam yanimda sonra uyku düzeni olunca koyarim odasina

kuzucuk

slm kızlar uzun bir aradan sonra nasılsınız hamişlik ,hazırlıklar nasıl gidiyor,çok şükür prensesimle iyiyiz biz de 31. haftamız doldu şükürler olsun inşallah hepimiz bebişlerimizi zamanında hayırlı hayırlı sağlıcakla kucaklarımıza alırız  :amin:  :amin:  :amin:
   gül odanıza bayıldım canım bol bol oynayarak ,uyuyarak büyüsün bebişlerin bu cici odalarında   :nazar:  :nazar: canım fotoları görünce benim de iyice heyecanım arttı biz henüz sadece hastane çıkışları ve zıbın takımları falan aldık hazırlıkların devamını son aya bıraktık

iklima

çok cici odaniz gülcum rabbim yavrucuklarini hayırli evlat eylesin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!