2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Gul bizimde arkdasin birinin 2. Si oglan oldu bebek gormeye gittik guzel guzel erkek takimlari almis gelenler bizdede hep kiz var o cocuk ilk erkegimiz hayran kaldim bu kadarc cesit erkek kiyafeti varmis diye... kiz reyonlarina bakmaktan onlra br sey  yok  saniyormusum  :k06: :k06:
Gule gule gysn pasa iyi olmus aldigin bak...

xxcansuxx

Evet bu see erkek senesiymis cn takviminde de hep arkek cikiyor benim yas grubum  :k06:

kuzucuk

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Mayıs , 2013, 10:55:27
Alıntı yapılan: kuzucuk - 05 Mayıs , 2013, 10:44:27
selam güzel annişler  :hello2:  :hello2: biz de dün doktora gittik her şey yolunda çok şükür  :amin:  :amin:  :amin: 17. haftamızdan gün almaya başlamışız  :nazar:  :nazar:  :nazar: nazlı meleğim yan yatmış popişini dönmüştü bize cinsiyetini öğrenemedik ama doktorumuz bacaklarının arasında bir çıkıntı var kesin olamakla beraber erkek olabilir dedi ben de kız hissediyorum  artık süpriz olacak bize  :k06:  nazlı kuzum hayırlı ,sağlıklı bir evlat olsun da cinsiyet hiç önemli değil  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :love9:  :love9:  :love9:
sizede masallah  :nazar: :nazar: zaman ne cabuk geciyo  :-ooo :-ooo bu sene cevremde cok hamile var hepsi erkek olcak  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bu sene erkek senesi diyom ben bakalim senden ne cikcak hayirlisi  :amin:
teşekkür ederiz gül teyzoşumuz  :flowers:  :love9: aslında ben de çok heyecanlıyım içimdeki süpriz yumurtamın cinsiyetini çok merak ediyorum  :k06:  hayırlısı olsun inşallah  :amin:  :amin:  :amin:

xxcansuxx

Gul oglusunun ismi de belli olmus vedat efe guzelmis... ohhhh saglicakla zamaninda gesin pasa  :amin: :amin: ismi de hazir :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Mayıs , 2013, 22:47:34
Gul oglusunun ismi de belli olmus vedat efe guzelmis... ohhhh saglicakla zamaninda gesin pasa  :amin: :amin: ismi de hazir :love9: :love9:
saol cnm hep esim diyodu erkek olursa ben koycam diye bende tmm demistim ecrini ben koydum simdi erkek olunca kayinbabamin ismini koydu bende efe ekledim güzel oldu  :k06: :k06: aslinda karsiydim babasinin ismini koymasini ama herkes beyendi bende beyendim ok dedim  :k06: sizin oglusun ismini kim koydu cok degisik isim ilk defa duydum  :love9: ::)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nelss

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا
كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

Beklenen Doğum Tarihleri

iyikivarsın-----------------------------------------------1 eylül  :binkybaby:  :nazar:

xxcansuxx----------------------------------------------14 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:

boncukgözlüm-----------------------------------------15 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:

begum0101--------------------------------------------16 eylül  :binkybaby:  :nazar:

hakime89-----------------------------------------------20 eylül  :binkybaby:  :nazar:

özdenşafakkırılmaz-----------------------------------23 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:

kuzucuk------------------------------------------------17 ekim  :binkybaby:  :nazar:

la_tahzen----------------------------------------------21 ekim  :binkybaby:  :nazar:

heva----------------------------------------------------1 kasım  :binkybaby:  :nazar:

nelss----------------------------------------------------9 kasım(erkek)  :binkybaby:  :nazar:

asya83-------------------------------------------------? ?  :binkybaby:  :nazar:

Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin İnşallah... :amin: :amin:

xxcansuxx

masaallah annişler liste guzel olmuş nels nerelerdesiniz hamişlik nasıl gidiyor

Lă_Tăhzen!

Benim dogum tarihi degisti 14 ekime geliyor tam kurban bayraminda :)

Masallah bayagi olmusuz ama herkes nerelerde sayfamiz bos kalmis

nelss

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا
كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

Beklenen Doğum Tarihleri

iyikivarsın-----------------------------------------------1 eylül  :binkybaby:  :nazar:

xxcansuxx----------------------------------------------14 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:

boncukgözlüm-----------------------------------------15 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:

begum0101--------------------------------------------16 eylül  :binkybaby:  :nazar:

hakime89-----------------------------------------------20 eylül  :binkybaby:  :nazar:

özdenşafakkırılmaz-----------------------------------23 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:

kuzucuk------------------------------------------------17 ekim  :binkybaby:  :nazar:

la_tahzen----------------------------------------------14 ekim  :binkybaby:  :nazar:

heva----------------------------------------------------1 kasım  :binkybaby:  :nazar:

nelss----------------------------------------------------9 kasım(erkek)  :binkybaby:  :nazar:

asya83-------------------------------------------------? ?  :binkybaby:  :nazar:

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Haziran , 2013, 11:21:15
iyiym cansu sen nasılsn :flowers:
kızlar sizdede kabızlık problemi basladımı yediklerime dikkat ediyorm ama demir ilacından mı acaba  :cildir: :cildir: :cildir:

nelss

NAZAR DUASI

كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

Beklenen Doğum Tarihleri

la_tahzen----------------------------------------------14 ekim  :binkybaby:  :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 24 Haziran , 2013, 10:01:44
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Haziran , 2013, 11:21:15
iyiym cansu sen nasılsn :flowers:
kızlar sizdede kabızlık problemi basladımı yediklerime dikkat ediyorm ama demir ilacından mı acaba  :cildir: :cildir: :cildir:
ilk hamileliliğimde kabızlıktan çok çektim affedersin kanama bile oluyordu demir ilacı yapıyor daha çok... bu hamileliğimde iyiyim şükür demir ilacını çok içmiyorum unutyorum genelde  :suclu: :suclu:

nelss

bnde hergün düzenli içiyorm sabah aç karnına gün içerisndede 2 litredn fazla su içiyorm ama banamısn demiyor  :( :( :( :( bdefa oldu canım kanama bndede kuru kayısı kuru incnr yiyorm insallah düzelir  :y25: :y25: :y25:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 24 Haziran , 2013, 16:50:36
bnde hergün düzenli içiyorm sabah aç karnına gün içerisndede 2 litredn fazla su içiyorm ama banamısn demiyor  :( :( :( :( bdefa oldu canım kanama bndede kuru kayısı kuru incnr yiyorm insallah düzelir  :y25: :y25: :y25:
geçmiş olsun ye canım bol bol kayısı ye bana çok fayda etmedi resmen ağlayacak olurdum o kadar zor çıkardım ki affedersin doğum bundan kolay olur herhalde derdim... gerçekten normal doğum yaptım ama basurda patlak verdi doğumdan sonrada çok çektim...

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Haziran , 2013, 21:40:16
Alıntı yapılan: nelss - 24 Haziran , 2013, 16:50:36
geçmiş olsun ye canım bol bol kayısı ye bana çok fayda etmedi resmen ağlayacak olurdum o kadar zor çıkardım ki affedersin doğum bundan kolay olur herhalde derdim... gerçekten normal doğum yaptım ama basurda patlak verdi doğumdan sonrada çok çektim...
ayyy insallah olmam okadar yaa  :cildir: lifli gıdalar yemeye dikkat ediyorm bakalım  :-[