2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

nelss

Slm kızlar Nasılsıniz benim oğlum 23 günlük oldu dün doktora gittik göbek fıtığı var genelde bebek lerde olur dedi bir yila gecerms moralim bozuk aglatmayn dedi dikkat ediyoruz ama kaka ve gaz yapacagnda nasıl kizariyor sıkıyor kendini ne yapmalıyım sizce onu öyle görünce çok üzülüyorum  :'(

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bende de göbek fıtığı var.. bebekliğimde olmuşum tedavi ve masajla ameliyat olmaktan  kurtulmuşum... sadece hamilelik dönemlerinde ağrı yapıyor ve büyüyor. başka zaman hiçbir rahatsızlık hissetmiyorum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 22 Kasım , 2013, 12:24:44
Slm kızlar Nasılsıniz benim oğlum 23 günlük oldu dün doktora gittik göbek fıtığı var genelde bebek lerde olur dedi bir yila gecerms moralim bozuk aglatmayn dedi dikkat ediyoruz ama kaka ve gaz yapacagnda nasıl kizariyor sıkıyor kendini ne yapmalıyım sizce onu öyle görünce çok üzülüyorum  :'(
canım geçmiş olsun geçer demiş drun üzülme ben nasıl bişey bilmemem  ama annemde doğduğuna oğlum çok ağlatma yarılır dedi o ne dediydim fıtık işte dedi. bak drda ddemiş dikkat et çok ağlatma geçer inş.  :opucuk:
Allah dermansız sıkıntı vermesin üzme kendini sütün keslir bak Allah korusun  :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

Alıntı yapılan: nelss - 22 Kasım , 2013, 12:24:44
geçmiş olsun Rabbim şifa versin canım bak doktor da geçer demiş Rabbim dermansız dert vermesin  :amin: her bebekte oluyor böyle ufak tefek rahatsızlıklar sakın moralini bozma miniğin de üzülür bak  :caca: