2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

01 Ağustos , 2013, 14:07:07 #285 Son düzenlenme: 01 Ağustos , 2013, 14:15:43 ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ
Selamun aleykum kızlar yeni geldik muaneden 33 haftalık olmuşuz oğlum dönmüş başı aşağıdaydı çatı muaneside yaptı doktor nst ye bağladılar normal dedi doktorum 20 ağustosta yine muanem var renkli dobler istedi doktorumuz boyumuz 43 cm kilomuzda iyi dedi benim oğlan göbüşünü şişirmiş doktorum göbişe bak dedi maşallah  :nazar: :k06:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

izemsevi

nelss

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 01 Ağustos , 2013, 14:07:07
Selamun aleykum kızlar yeni geldik muaneden 33 haftalık olmuşuz oğlum dönmüş başı aşağıdaydı çatı muaneside yaptı doktor nst ye bağladılar normal dedi doktorum 20 ağustosta yine muanem var renkli dobler istedi doktorumuz boyumuz 43 cm kilomuzda iyi dedi benim oğlan göbüşünü şişirmiş doktorum göbişe bak dedi maşallah  :nazar: :k06:
a.s.  :nazar: :nazar:  sağ salim alırz bebislerimizi kucağımıza  :love9:

Alıntı yapılan: nelss - 01 Ağustos , 2013, 14:20:38
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 01 Ağustos , 2013, 14:07:07
a.s.  :nazar: :nazar:  sağ salim alırz bebislerimizi kucağımıza  :love9:

Amin cnm inşallah nerde varsa  :amin:

hakime89

Alıntı yapılan: nelss - 01 Ağustos , 2013, 10:13:16
Alıntı yapılan: hakime89 - 01 Ağustos , 2013, 00:32:53
canlar nabersiniz napıyosunuz.hamilelikler nasıl gidiyor epeydir giremiyorum 33 hafta 6 günlük olduk biz  oğluşum pek hareketli bu aralar çok tatlı allahım sağ salim kucağımıza alabilmeyi nasip etsin
iyiyiz hakime sen nasılsn uzun zamandr yoktun forumda  :caca:  :laughing7: :laughing7:
benimkide 25+5 oldu  :basardim:  :nazar: :nazar: sen basladn mı çantanı hazırlamaya
yok canım daha hazırlamadım.bi tembelliktir üzerimde gidiyor sorma..ama hazırlıycam bu arada ben bi hafta önceden gitmişim 33.0 günlüğünüz.. :ehi: :ehi: çabucak olsun oğluşum istiyorum ama onun gelemeye niyeti yok pekk

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 01 Ağustos , 2013, 10:10:29
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Temmuz , 2013, 21:14:15
hazırla nels vaktin varsa gerçekten zor oluyor son aylar...
bende bugün bitirdim çanta işini  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:aferin: :aferin:
canım çantasına ne koydun
ben smdiye kadar bi zıbın tk aldm 5 parça 3 tane çıtçıtlı atlet bitane tulum hediye geldi 2 parçada annem tk alms bugünde 2 tane 10 lu hast. cıkısı iç çamasırı çorap alcm
benmki kısmetse kasımda doğcak ince olur dye düsünüyorm alma standart oluyorms zıbnlar onun haricnde ne almalıym ilk aylarda giyeceği  :icon_scratch: :icon_scratch:
nels 1 tane 10lu hast.çıkışı,bir tanede 5li zıbın hast.çıkışı yeter canım zaten 40ı çıkana kadar bbek iri olmazsa tabi giyiyor... 2 tane 10luya gerek yok bence

i amaşırınıda giydiremiyorsun... çıtçıtlı badiler yeter... ayaklı tek alt pantalonlar var onlardan al ilk başta çok şey alma alt üst takımlar var ya onuda giydirirsin ilk aylar... dışarıya çıkarkende  o tulumlar iyi olur...

nelss

Alıntı yapılan: hakime89 - 01 Ağustos , 2013, 15:40:08
Alıntı yapılan: nelss - 01 Ağustos , 2013, 10:13:16
Alıntı yapılan: hakime89 - 01 Ağustos , 2013, 00:32:53
canlar nabersiniz napıyosunuz.hamilelikler nasıl gidiyor epeydir giremiyorum 33 hafta 6 günlük olduk biz  oğluşum pek hareketli bu aralar çok tatlı allahım sağ salim kucağımıza alabilmeyi nasip etsin
iyiyiz hakime sen nasılsn uzun zamandr yoktun forumda  :caca:  :laughing7: :laughing7:
benimkide 25+5 oldu  :basardim:  :nazar: :nazar: sen basladn mı çantanı hazırlamaya
yok canım daha hazırlamadım.bi tembelliktir üzerimde gidiyor sorma..ama hazırlıycam bu arada ben bi hafta önceden gitmişim 33.0 günlüğünüz.. :ehi: :ehi: çabucak olsun oğluşum istiyorum ama onun gelemeye niyeti yok pekk
tembelliği brak canım şimdiden basla hazırlamaya annem beni durdurmuyor şimdiden bugün kalan eksikleride alcam ben

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2013, 15:40:14
Alıntı yapılan: nelss - 01 Ağustos , 2013, 10:10:29
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Temmuz , 2013, 21:14:15
hazırla nels vaktin varsa gerçekten zor oluyor son aylar...
bende bugün bitirdim çanta işini  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:aferin: :aferin:
canım çantasına ne koydun
ben smdiye kadar bi zıbın tk aldm 5 parça 3 tane çıtçıtlı atlet bitane tulum hediye geldi 2 parçada annem tk alms bugünde 2 tane 10 lu hast. cıkısı iç çamasırı çorap alcm
benmki kısmetse kasımda doğcak ince olur dye düsünüyorm alma standart oluyorms zıbnlar onun haricnde ne almalıym ilk aylarda giyeceği  :icon_scratch: :icon_scratch:
nels 1 tane 10lu hast.çıkışı,bir tanede 5li zıbın hast.çıkışı yeter canım zaten 40ı çıkana kadar bbek iri olmazsa tabi giyiyor... 2 tane 10luya gerek yok bence

i amaşırınıda giydiremiyorsun... çıtçıtlı badiler yeter... ayaklı tek alt pantalonlar var onlardan al ilk başta çok şey alma alt üst takımlar var ya onuda giydirirsin ilk aylar... dışarıya çıkarkende  o tulumlar iyi olur...
tamam canım 1 tane alim ozaman  :flowers: :flowers:

xxcansuxx

ben koyduklarımı yazayım eksik varsa bakın bakalım kızlar

10lu hast.çıkışı
1 tane çıtçıtlı badi
2 tane ayaklı pantalon
çorap
ağız mendili
yüz örtüsü ( daha koymadım aklımda)
bebek bezi
alt açması
ıslak mendili
aslında 5li hast.çıkışınıda koysam yedek iyi olur kızımda koymuştum hiç kullnılmadı  :dontknow: :dontknow:

xxcansuxx

hakime son haftalar az kaldı  :love9: :love9:
aramızda 1 gün v ar bakalım kim önce doğuma gircek  :love9: :love9:
çantaları hazır edin kızlar aklınızda duracağına  :k06: :k06:

nelss

yüz örtüsünü sarı mı koyuyorsn kırmızı mı?
bebek bezi hangi marka aldn
pudra vs koydnmu bebek içn
bde bebek bakım ürünleri oluyor ondan aldnmı aldysan önerdiğn marka var mı

nelss

hakime relaks  :laughing7:
ben smdiden tedirginm bde doktora karar verseydm  :icon_scratch: :icon_scratch:

huzur

01 Ağustos , 2013, 15:55:36 #298 Son düzenlenme: 01 Ağustos , 2013, 15:58:41 M A S A L
kızlar ben 36+2 yim .daha dün hazırladım çantamı.
3 tane onlu hastane çıkışımız var.
birkaçtanede belşli hastane çıkışı.

tabi çantaya bütün parçaları koymadım ama 3 tane zıbın
3 alt üst pijamasını
şapkalarını
eldiven ve önlüğü
3 battaniye koydum
ağız mendili koydum bolca
biberon koydum.
sebamedin bakım ürünlerini aldım.
ama henüz çantaya koymadım gerek varmı bilmiyorum.
kimileri şamouan falan koymuş ama sanki beebği yıkamıycaklar ya
ıslak mendil koydum yenidoğan
birde alt temizliği içn pedler vardı ondan koydum
başkada ne koysam bilmiyorum

nelss

battaniye hastane çıkısndaki mi yoksa ayrıca kıslk battaniye mi aldn masal