2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Insallah doner canim donecekte zaten annesi sen merak etme

su nts ye hic girmedim ben cok merak ediyorum nasil bisey  :k06:

Gulcum dedim acaba bu kiz dogurdumu erkenden Allah korusun  :k06: Masallah odanizi bile hazirlamissiniz 

Bende bayram falan gecsin artik baslicam yavas yavas kafamda duracagina cantam gozumun onunde dursun dert oluyor diger turlu  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: iklima - 29 Temmuz , 2013, 19:43:07
canım ınş döner daha vakit var
kolayciktan kavusursun ınş melegine
:amin: :amin:
inş. arkadaşım ya döncek mi dönmeyecek mi çok takıyorum nedense bunda korkuyorum bir terslik olmasında  :amin: :amin:

xxcansuxx

nur nasıl girmedin kızında yok muydu  :dontknow: :dontknow:
evet ya şu çanta hazır olsa bir bende rahatlıcam bir ağırlık var üzerimde bugün yarın derken yıkadım aldıklarımı kızında küçülen erkeğe uygun olanlarını çıkardım yıkadımda bir ütülenip dolaba yerleşmesi kaldı...

Lă_Tăhzen!

Asel'de sezeryanla dogum yaptim zaten oyle sanci falanda olmuyodu hic 38.haftada dogurdum sanciyla falanda gitmedim gerek duyulmadi bunda da ayni olcak herhalde insallah olsunda  :)

nelss

günaydın kızlar bu haftadn sonra 6. ayım bitmis olacak cantayı hazırlamaya baslasam mı henüz erken mi  :dontknow: siz ne zaman hazırlıklara basladınz

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 29 Temmuz , 2013, 19:19:44
merak ettik tabide ben tahmin ettim havalar ısındı demiştin ya kızı gezdiriyordur parklarda diye  :k06: :k06:
ohhh alışveriş hazırlıklar bitmiş... maşaallah bende yıkadım kıyafetlerini ütülemedim akşam serinlesin kızda uyusun biraz ütü yaparım yarında eşim evde valizi falan hazırlarım...

nstye girmeye başlamışsın  :love9: :love9: :love9: nstye girdiğinde kontrolünü yapmıyor mu dr orada... biz ayrı ayrı gitmeyiz ne zaman kontrole çağırdı o zaman nstye girilir  :icon_scratch: :icon_scratch:

bende bayram sonu 15den sonra gideceğim konrole... merakla o günü bekliyorum dönmüş mü dönmemiş mi oğluş... inş. dua edinde normal doğum pozisyonunu alsın 2 hafta önce hala tersti...
aslinda her gittimde hem nst hem kontrol yapiliyodu ama bu sefer doktorum tatilde oldugu icin haftaya tamda bayramda gitcem  :ehi: :ehi: iki haftada bir doktordayim zaten biktim  :ehi: seninkide insallah dönmüstür ya o stres bendede vardi sükür bu basindan beri asagida kafasi ama simdide korkuyom ters döner diye  :honk: :honk: :honk: ecrin zaten inatti hic dönmedi  :caca: :caca: :caca: insallah normal dogum nasip olur ikimizede  :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 29 Temmuz , 2013, 21:14:22

Gulcum dedim acaba bu kiz dogurdumu erkenden Allah korusun  :k06: Masallah odanizi bile hazirlamissiniz 

Bende bayram falan gecsin artik baslicam yavas yavas kafamda duracagina cantam gozumun onunde dursun dert oluyor diger turlu  :k06:
ay yok dogurmuyum daha 6 haftam var  :k06: :k06: bide annem türkiyede o gelsin dogurum kizimdada öle olmustu annem türkiyeden geldi hemen dogurdum  :ehi: :ehi: nstye yokmu sizin orda  ??? cok merak edilcek bisi deil yarim saat bi makinaya bagliyolar kalp atisini sancini görüyolar  :k06: cantani hazirla sen ben coktan hazirladim nolur nolmaz diye  :) sen simdi cok alisveris yapmazsin kizinin esyalari vardir zaten  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nelss - 30 Temmuz , 2013, 10:09:39
günaydın kızlar bu haftadn sonra 6. ayım bitmis olacak cantayı hazırlamaya baslasam mı henüz erken mi  :dontknow: siz ne zaman hazırlıklara basladınz
simdi halin zamanin varken hazirla dursun bi kenarda  :)

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 30 Temmuz , 2013, 11:24:40
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 29 Temmuz , 2013, 21:14:22

ay yok dogurmuyum daha 6 haftam var  :k06: :k06: bide annem türkiyede o gelsin dogurum kizimdada öle olmustu annem türkiyeden geldi hemen dogurdum  :ehi: :ehi: nstye yokmu sizin orda  ??? cok merak edilcek bisi deil yarim saat bi makinaya bagliyolar kalp atisini sancini görüyolar  :k06: cantani hazirla sen ben coktan hazirladim nolur nolmaz diye  :) sen simdi cok alisveris yapmazsin kizinin esyalari vardir zaten  :k06: :k06:

Olmaz olurmu muhakkah vardir ama bana gerek duyulmadi icin hic girmedim merak iste yasamak istiyor insan hepsini  :k06:

Ben kizimda herseyi vermistim ihtiyac sahiplerine 2.dusunmedigim icin hic  bide olursa erkek olur herhalde dusuncesiyle  :k06: cok az ozel sakladigim kiyafetleri var allahtan battaniye pike falan saklamisim dun onlari cikardim hepsi yepyeni duruyor ramazan ciksin hepsini yikayip utulicem insallah sanki orucluyumda rmaazanin cikmasini bekliyorum  :k06:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: nelss - 30 Temmuz , 2013, 10:09:39

Basla simdiden sonlara dogru agirlasirsin belki yapmakta zorlanirsin

nelss

xxcansuxx

hazırla nels vaktin varsa gerçekten zor oluyor son aylar...
bende bugün bitirdim çanta işini  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

hakime89

canlar nabersiniz napıyosunuz.hamilelikler nasıl gidiyor epeydir giremiyorum 33 hafta 6 günlük olduk biz  oğluşum pek hareketli bu aralar çok tatlı allahım sağ salim kucağımıza alabilmeyi nasip etsin

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Temmuz , 2013, 21:14:15
hazırla nels vaktin varsa gerçekten zor oluyor son aylar...
bende bugün bitirdim çanta işini  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:aferin: :aferin:
canım çantasına ne koydun
ben smdiye kadar bi zıbın tk aldm 5 parça 3 tane çıtçıtlı atlet bitane tulum hediye geldi 2 parçada annem tk alms bugünde 2 tane 10 lu hast. cıkısı iç çamasırı çorap alcm
benmki kısmetse kasımda doğcak ince olur dye düsünüyorm alma standart oluyorms zıbnlar onun haricnde ne almalıym ilk aylarda giyeceği  :icon_scratch: :icon_scratch:

nelss

Alıntı yapılan: hakime89 - 01 Ağustos , 2013, 00:32:53
canlar nabersiniz napıyosunuz.hamilelikler nasıl gidiyor epeydir giremiyorum 33 hafta 6 günlük olduk biz  oğluşum pek hareketli bu aralar çok tatlı allahım sağ salim kucağımıza alabilmeyi nasip etsin
iyiyiz hakime sen nasılsn uzun zamandr yoktun forumda  :caca:  :laughing7: :laughing7:
benimkide 25+5 oldu  :basardim:  :nazar: :nazar: sen basladn mı çantanı hazırlamaya