2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Tam 28.haftamizdayiz 1200 olmus kilomuz cok sukur cok dert ediyodum 20 gun once 700 gr di iyi beslemisim kuzumu  :k06:  :nazar:

Kizimin kan gurbunu benimle ayni biliyodum megerse pozitifmis tekrar  antikor testi yapildi bana umarim problem cikmaz  1.de igne olmadigim icin ikincide vucudum antikor uretmiyor bu seferde bebekte dogduktan sonra problemler cikiyomus bu kan uyusmazligi etkiledi butun hamileligimi bulantilar bile bukadar etkilemisti hayatimi  :-\

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar:maşaallah nur kızına
bundan sonra dahada çabuk kilo alıyorlar bende 1 haftadır hiç iyi besleyemiyorum gibi geliyor sıcaklardan yiyemiyorum... bakalım bayram sonu dr ne diyecek

geçmiş olsun inş. bir sıkıntı çıkmaz sen rahat ol nur drunun haberi var nasılsa onlar ne yapacaklarını bilir rabbim sağlıkla kucağımıza aldırsın

benimde suyum fazlaymış ya nete bakıyorum kötü kötü şeyler yazıyor takmamaya çalışıyorum Allaha emanet sebepsiz fazladır inş. suyum  :amin: :amin:

kızımda vermişlerdi hasta bezini ama 1 seferliğine diye biliyorum yanımda olduğu için hemşireden istemedim 2.kendim değiştirdim... mama almamıştım biberon emzik yanımdaydı ya sütüm gelmez yada bebe almazsa diye sordum buradan biz mama veririz yenidoğan hemşiresi sizinle ilgilenir demişti ebe... şükür hemen sütüm geldi sadece meme başım büyük geldi kuzuma ağzına sığmıyor midesi bulanıyordu  :k06: :k06: :k06:

nelss

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا
كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

Beklenen Doğum Tarihleri

iyikivarsın----------------------------------------1 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

xxcansuxx----------------------------------------14 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

boncukgözlüm-----------------------------------15 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

begum0101----------------------------------------16 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

hakime89-------------------------------------------20 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

özdenşafakkırılmaz-------------------------------23 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

la_tahzen--------------------------------------------14 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

kuzucuk-----------------------------------------------17 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

heva---------------------------------------------------1 kasım  :binkybaby:  :nazar:   :love9:

nelss---------------------------------------------9 kasım(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

asya83-----------------------------------------------? ?  :binkybaby:  :nazar:

Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin İnşallah
...
:amin: :amin:

nelss

slm kızlar   :wave: bikaç gün yoktum nasılsınz görüşmeyeli

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: nelss - 25 Temmuz , 2013, 11:29:11
Aleykum selam Cnm hoş geldin  :flowers: iyimiz çok şükür sen nasılsın
Cnm eğer evdeysen TRT 1 de çok güzel program var Anne elimi tutsana hamilelik doğum üzere konular konuşuyor doktorlar tavsiye ederim yeni başladı  11:30 da başladı Facebook'dan bi önceki bölümleri izleyebilirsin
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Hatta bu günkü programda hamileler için egzersiz canlı yayında göstercekler
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

nelss

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 25 Temmuz , 2013, 11:44:31
Alıntı yapılan: nelss - 25 Temmuz , 2013, 11:29:11
Aleykum selam Cnm hoş geldin  :flowers: iyimiz çok şükür sen nasılsın
Cnm eğer evdeysen TRT 1 de çok güzel program var Anne elimi tutsana hamilelik doğum üzere konular konuşuyor doktorlar tavsiye ederim yeni başladı  11:30 da başladı Facebook'dan bi önceki bölümleri izleyebilirsin
ah keske işteym canım malesef yemeğimi yedim foruma bakıyorm bnde ne var ne yok die  ;D
edindiğin bilgileri bizimle paylasabilirsin

nelss

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 23 Temmuz , 2013, 13:10:31
Tam 28.haftamizdayiz 1200 olmus kilomuz cok sukur cok dert ediyodum 20 gun once 700 gr di iyi beslemisim kuzumu  :k06:  :nazar:

Kizimin kan gurbunu benimle ayni biliyodum megerse pozitifmis tekrar  antikor testi yapildi bana umarim problem cikmaz  1.de igne olmadigim icin ikincide vucudum antikor uretmiyor bu seferde bebekte dogduktan sonra problemler cikiyomus bu kan uyusmazligi etkiledi butun hamileligimi bulantilar bile bukadar etkilemisti hayatimi  :-\
bizdede kan uyuşmazlığı var doktoruma söyledm ben 28. haftada aşı olcakmsm bde doğumdan sonra yapılcak dedi insallah bi sorun çıkmaz  :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: nelss - 26 Temmuz , 2013, 16:40:38
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 23 Temmuz , 2013, 13:10:31

bizdede kan uyuşmazlığı var doktoruma söyledm ben 28. haftada aşı olcakmsm bde doğumdan sonra yapılcak dedi insallah bi sorun çıkmaz  :amin: :amin:

Bana 28.haftada yapildi tekrar antikor testi Allahima sukur sorun cikmadi doktor gerek yok dedi asiya igneye dogumdan sonra vurulur dedi

Lă_Tăhzen!

Gul'u bi kac gundur gormuyorum sanki yoksa benmi denk gelmiyorum  nerelerde acaba  :icon_scratch:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Temmuz , 2013, 23:21:55
Gul'u bi kac gundur gormuyorum sanki yoksa benmi denk gelmiyorum  nerelerde acaba  :icon_scratch:
bende denk gelmedim  :dontknow: :dontknow:

xxcansuxx

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ay ayyy benimi merak etmislerrrr  :love7: :love7: :love7: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bi kac gündür girmedim nete zaman yoktu gezme kalan alisveris filan kosturuyom kizimda saolsun hep disari istiyo onlan zaman gecip gidiyo  :k06: :k06: sükür odamiz bitti  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bi ara zaman bulursam eklerim buraya  :muzz: :muzz: üst bas  filanda bitti yikadim ama daha ütüleyemedim burda bi haftadir cok sicaklar var diye  :sunny:
bugün nst ye girdim gene sükür iyi hersey haftayada kontrol var bide dogumu konusuruz artik bakalim hayirlisi olsun zaman daraldi  :love9: :love9: sizde ne var ne yok hersey yolundadir insallah  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

merak ettik tabide ben tahmin ettim havalar ısındı demiştin ya kızı gezdiriyordur parklarda diye  :k06: :k06:
ohhh alışveriş hazırlıklar bitmiş... maşaallah bende yıkadım kıyafetlerini ütülemedim akşam serinlesin kızda uyusun biraz ütü yaparım yarında eşim evde valizi falan hazırlarım...

nstye girmeye başlamışsın  :love9: :love9: :love9: nstye girdiğinde kontrolünü yapmıyor mu dr orada... biz ayrı ayrı gitmeyiz ne zaman kontrole çağırdı o zaman nstye girilir  :icon_scratch: :icon_scratch:

bende bayram sonu 15den sonra gideceğim konrole... merakla o günü bekliyorum dönmüş mü dönmemiş mi oğluş... inş. dua edinde normal doğum pozisyonunu alsın 2 hafta önce hala tersti...

iklima

canım ınş döner daha vakit var
kolayciktan kavusursun ınş melegine
:amin: :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!