2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

hakime89

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 11 Temmuz , 2013, 13:33:39
Alıntı yapılan: nelss - 11 Temmuz , 2013, 13:24:07
Sevinmeleri lazım aslında ne güzel kapanmışsn dyee  :caca: :caca:
Ah nerde cnm kapandım diye yaklaşık bir yıl konuşmadılar annem babam bayramda aramıştım dediler nezaman örtünü kafandan indircen o zaman ara bizi Allah günah yazmasın ailem için kötü konuşmak niyetim değil ama bunu dediler Allahın bildiğini kuldan gizleyemem ama inat ettim hep alttan aldım dinin güzelîğini daha iyi anlsınlar diye hep iyilikle anlattım yaşım küçük diye bahane yaptılar ama Rabbimin iznîyle beb kazandım eşimle ziyarete gittik memlekete sandılarki orda açarım hani ısrar azcık daha etseler gördüler bende tık yok dediğimde duruyom bidaha konuyu madılar bende her gün kıyafetime göre şalımı eşarbımı taktım görsünler imrensinler kapalı olmakta güzel bişey olduğunu anlasınlar diye :)
ne güzel yapmışsın canım rabbim örtünü mübarek kılsın inşallah:))

nelss

Ah nerde cnm kapandım diye yaklaşık bir yıl konuşmadılar annem babam bayramda aramıştım dediler nezaman örtünü kafandan indircen o zaman ara bizi Allah günah yazmasın ailem için kötü konuşmak niyetim değil ama bunu dediler Allahın bildiğini kuldan gizleyemem ama inat ettim hep alttan aldım dinin güzelîğini daha iyi anlsınlar diye hep iyilikle anlattım yaşım küçük diye bahane yaptılar ama Rabbimin iznîyle beb kazandım eşimle ziyarete gittik memlekete sandılarki orda açarım hani ısrar azcık daha etseler gördüler bende tık yok dediğimde duruyom bidaha konuyu madılar bende her gün kıyafetime göre şalımı eşarbımı taktım görsünler imrensinler kapalı olmakta güzel bişey olduğunu anlasınlar diye :)
en iyisini yapmssın  :basardim: :basardim:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: nelss - 11 Temmuz , 2013, 16:18:32
en iyisini yapmssın  :basardim: :basardim:

Masallah canim Allah daim etsin ailende kabullencektir zamanla

nelss

bugün kontrolümüz var bakalm bebeğim ne kadar büyümüs  :binkybaby: :binkybaby:  :nazar:  :love9:  :occasion14: :occasion14:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: nelss - 15 Temmuz , 2013, 13:39:19
bugün kontrolümüz var bakalm bebeğim ne kadar büyümüs  :binkybaby: :binkybaby:  :nazar:  :love9:  :occasion14: :occasion14:
Hadi cnm hayırlı haberlerle gel bakalım paşa nekadar büyümüş  :nazar:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 15 Temmuz , 2013, 13:42:12
Alıntı yapılan: nelss - 15 Temmuz , 2013, 13:39:19
Hadi cnm hayırlı haberlerle gel bakalım paşa nekadar büyümüş  :nazar:
haydi bakalım sağlıkla gidin gelin bende gideceğim bu hafta içi... eşim müsait olunca bende merak ediyorum

nelss

tsk.ler kızlar  :flowers:
1 saat sonra esm alcak işyernden bakalm nekadar büyümüs bebisimz  :love9: :love9:

nelss

:sad1: :sad1: :sad1: yne 1 ayda 3 klo almısm bugün diyetisyene gidiyorum

Alıntı yapılan: nelss - 16 Temmuz , 2013, 10:35:52
:sad1: :sad1: :sad1: yne 1 ayda 3 klo almısm bugün diyetisyene gidiyorum
Moralini bozma cnm peki oğlan nekadar büyümüş kaç kilo olmuş

nelss

620 gr  :love9:  bebeğn boyuna kilosuna gayet iiyi dedi  :nazar:
bnde seker var sanırm ablamdada çkmstı okadarda dikkat ediyorm ekmek yemiyorm yemeği yarm tabak yiyorm yazları 50 klo olan ben smdi aldm basımı gittm  :crybaby2:

Alıntı yapılan: nelss - 16 Temmuz , 2013, 11:44:21
bnde seker var sanırm ablamdada çkmstı okadarda dikkat ediyorm ekmek yemiyorm yemeği yarm tabak yiyorm yazları 50 klo olan ben smdi aldm basımı gittm  :crybaby2:
Maşallah paşaya  :nazar: cnm geçmiş olsun baktılarmı peki şekerine kaç çıktı

hakime89

SELAM KIZLAR BEN GELDİM BİZDE 30+5 GÜNLÜĞÜZ VE KİLOMUZ 1.480GR OLMUŞUZ ÇOK SEVİNDİM OĞLUŞUM KİLO ALMIŞ BENDE ZAYIFLAMIŞIM:)))SİZ NAPIYOSUNUZ NE VAR NE YOK

Alıntı yapılan: hakime89 - 16 Temmuz , 2013, 12:50:56
SELAM KIZLAR BEN GELDİM BİZDE 30+5 GÜNLÜĞÜZ VE KİLOMUZ 1.480GR OLMUŞUZ ÇOK SEVİNDİM OĞLUŞUM KİLO ALMIŞ BENDE ZAYIFLAMIŞIM:)))SİZ NAPIYOSUNUZ NE VAR NE YOK
Cnm maşallah size  :nazar: biz yeni kontol olduğumuz için ağustosta kontrolümüz var

nelss

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 16 Temmuz , 2013, 12:02:27
Alıntı yapılan: nelss - 16 Temmuz , 2013, 11:44:21
Maşallah paşaya  :nazar: cnm geçmiş olsun baktılarmı peki şekerine kaç çıktı
yok canım 23. haftada olduğum içn bakmadı haftaya p.tesi seker yüklemesi yapılacak
aç gidecekmsm hastaneye

nelss

Alıntı yapılan: hakime89 - 16 Temmuz , 2013, 12:50:56
:nazar: masallah darısıda bana nasıl zayflamayı basardn canım ben klo almaya devam ediyorm
sende seker ödem var mı?