2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

nelss

:director:  :director: kızlaarrr nerelerdesiniz herkes tatile mi gitti   :icon_scratch: :icon_scratch: kmse  uğramıyo artık sayfamız bos  kaldı 

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 26 Haziran , 2013, 13:23:12
  :director:  :director: kızlaarrr nerelerdesiniz herkes tatile mi gitti   :icon_scratch: :icon_scratch: kmse  uğramıyo artık sayfamız bos  kaldı
ben tatilden döndüm arada girip bakıyorum ama kimseye denk gelmiyorum
hamilelik nasıl gidiyor az kaldı ya hazırlıklar başladı mı ben çok şey almak istiyorum da daha bir iğne bile almadık desem yeridir oğluma

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Haziran , 2013, 15:53:41
Alıntı yapılan: nelss - 26 Haziran , 2013, 13:23:12
ben tatilden döndüm arada girip bakıyorum ama kimseye denk gelmiyorum
hamilelik nasıl gidiyor az kaldı ya hazırlıklar başladı mı ben çok şey almak istiyorum da daha bir iğne bile almadık desem yeridir oğluma
evt kmseler ugrumıyor bu aralar foruma  :dontknow: :dontknow:
bana daha var canım 21. haftadayz ama senin az kalms yaa nye baslamadn hazırlklara
evimiz tasıncak sonra baslicaz alışverişe  :muzz: :muzz: :muzz:
bende ara ara sancılar basladı bel ağrısı var çok korkuyorm bse olcak dye bebisime
bde ödem var bnde ayak bileklerim şişiyor sendede oluyormu

xxcansuxx

ne bileyim canım tatildeydim sonra memlekete falan gittik 1 hafta oldu döneli... bizim 2. olunca bir kıyafet hastane çıkışı vs öyle basit şeyler alınacak 1 günde hallolur gibi ya bilmiyorum...

canım ödem varsa her gün yumurta ye haşlanmış ben önceki hamileliğimde ilk başta öyle şiştim sonra biri öyle demişti bol proteinli beslenince ödem olmuyormuş her gün yiyordum hiç şişliğim olmadı doğuma giderken çıkrdım yüzüklerimi mesela...

nels senin kızın mı oğlun mu olcaktı ben kaçırdım epey konuları  :suclu: :suclu:

nelss

erkekimiz olacak insallah  :binkybaby: :binkybaby:  :ehi:
ödem çıkınca doktorum tuzu azalt dedi bana bidahaki kontrolümdede kiloyu fazla almısm karbonhidratı yasakladı protein ağırlıklı beslen dedi. Yumurtayı hergün yiyemiyorm canım yaa kokuyoo  :igrenc: bde yaz günü sıcakta... 2 günde bir yemeye çalışıyorum.
Bende hç bse almadm henüz ama dün ablam doğum yaptı onun bebeğini görünce içim gitti dedim eşime biz hala bse almadık bisürü eksiğimz var dye  :caca: :caca: :caca: :caca:
ilk olunca çook heycan oluyor tabi sen önceki bebisinin kıyafetlerini giydirebilirsin zaten hemen büyüyolar eskimiyordur ble  :flowers: :flowers: :flowers:

hakime89

slm arkadaşlar bende geldim..ev işlerine ara verdim bi bakayım dedim napıyorsunuz bakem.bende 28+0 günlük hamileyim.doğum yaklaştıkça heycan acayip artıyor..... :love9: :love9:oğluşumun babaannesi ve halaları bir sürü kıyafet aldılar beşiğide hazır yani bize pek bişey kalmadı daha anneannesi alcam diyor dayısı dedesi ohhhhhhhhhhh bayağı bereketli maşallah

hakime89

ayyy buraya neden kimse gelmiyor gir çık bi hal oldum iki canımla:))))) :ehi: :ehi: :ehi:

nelss

Alıntı yapılan: hakime89 - 27 Haziran , 2013, 23:47:07
ayyy buraya neden kimse gelmiyor gir çık bi hal oldum iki canımla:))))) :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: burdayz canım bos bırakmayalım sayfamızı  :flowers:
bende 20+6 haftalık hamileym  :muzz: :muzz:
nasıl gidiyor hamileliğin

hakime89

Alıntı yapılan: nelss - 28 Haziran , 2013, 09:02:38
Alıntı yapılan: hakime89 - 27 Haziran , 2013, 23:47:07
:ehi: :ehi: burdayz canım bos bırakmayalım sayfamızı  :flowers:
bende 20+6 haftalık hamileym  :muzz: :muzz:
nasıl gidiyor hamileliğin
çok şükür rabbime çok güzel gidiyor.senin nasıl gidiyor 28 haftalık oldu bebeğim pazartesi günü eksiklerimi tamamlıycam daha erken ama şimdiden hazırlamak lazım önümüz ramazana gidiyor bayram falan derken günüm gelir dimi ama:)))bu arada yaş kaç kaçıncı bebek

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende buralardayim kizlar  :flowers: :flowers: kizim sayesinde zaman su gibi geciyo az zamanim kalmis artik haftalarimi takip edemiyom bile bura girmesem kac haftalik oldumu unutcam  :ehi: :ehi: :ehi: benim hazirliklar az kaldi sayilir bi kac sey alcam  :muzz: :muzz: haftayada hastane cantami hazirliyim arabaya koyum icim rahat etsin  :-*
:nazar: :nazar:

hakime89

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 28 Haziran , 2013, 12:40:10
bende buralardayim kizlar  :flowers: :flowers: kizim sayesinde zaman su gibi geciyo az zamanim kalmis artik haftalarimi takip edemiyom bile bura girmesem kac haftalik oldumu unutcam  :ehi: :ehi: :ehi: benim hazirliklar az kaldi sayilir bi kac sey alcam  :muzz: :muzz: haftayada hastane cantami hazirliyim arabaya koyum icim rahat etsin  :-*
neler hazırladın valize arkadaşım benim daha ilk bebeğim heycanlıyım hemde ne koycamı tam bilemiyorum

hakime89

birde arkadaşlar hamileliğiniz boyunca kaç kilo aldınız şuan kaç kilodasınız.ben 7 aylık hamileyim ve 5 kilo aldım.ama benim önceki kilom da vardı o yüzden şimdi top gibiyim boyda kısa :( (

nelss

Alıntı yapılan: hakime89 - 28 Haziran , 2013, 12:19:17

çok şükür rabbime çok güzel gidiyor.senin nasıl gidiyor 28 haftalık oldu bebeğim pazartesi günü eksiklerimi tamamlıycam daha erken ama şimdiden hazırlamak lazım önümüz ramazana gidiyor bayram falan derken günüm gelir dimi ama:)))bu arada yaş kaç kaçıncı bebek
[/quote]
benim hala uykuyla sorunum var 8 de geliyor aksamı zor ediyorm iş yerinde  :dontknow:
ben henüz hç bi hazırlk yapmadm evimz tasncak sonra baslarm ins  :suclu: :suclu:
26 yasındaym canım ilk bebeğimz olcak insallah  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

nelss

Alıntı yapılan: hakime89 - 28 Haziran , 2013, 13:36:23
birde arkadaşlar hamileliğiniz boyunca kaç kilo aldınız şuan kaç kilodasınız.ben 7 aylık hamileyim ve 5 kilo aldım.ama benim önceki kilom da vardı o yüzden şimdi top gibiyim boyda kısa :( (
ayy benimde kiloyla basım dertte  :'(  60 la basladm suan 67 kloym karbonhidratlı gıdalara dikkat ediyorm ama çok acıkıyorz napalm  :hungry: :hungry: :hungry:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hakime89 - 28 Haziran , 2013, 13:33:30
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 28 Haziran , 2013, 12:40:10
neler hazırladın valize arkadaşım benim daha ilk bebeğim heycanlıyım hemde ne koycamı tam bilemiyorum
herseyi aldim ama koymadim daha valize aklimdakileri sayim  :k06: 2 kat esortman ic camasiri emzirme sütyeni terlik havlu temizlik ve makyaj mazemesi filan.ogluma cok sey almicam yanima cünkü hastane herseyini veriyo elbise bezini filan  :k06: sadece eve gitmek icin tulum ve foto cektirmek icin 2 cici takim okadar  :hieyt: