Nutella'ma kardeş geliyor, °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° "Gül hamile" :)

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 13:33:50

« önceki - sonraki »

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

hümeyra_t_e

canım çok şaşırdım ama sevindim de tebrik ediyorum allah tamamına erdirsin.ay iyi cesaret etmişsin gülcüm bebişin küçükken valla ben hiç cesaret edemiyorum seni kutluyorum tatlım :flowers: :alkış: :alkış:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Aralık , 2012, 21:16:04
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2012, 20:55:49
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Aralık , 2012, 20:54:44
Öyle deme Canan, hem sen gel bize katil  :ehi:

Dördüncü sen ol  :ehi:
bu gidişle size katılacağım zaten :k06: :k06: :k06: çok istiyorsun beni 4.görmek
sen 4.cü ol bak bi ay sonra hamilesin bende öyle oldu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 4.olmak ugur getirdi bana  :laughing7: :laughing7:
ciddi misin gül tamam hemen 4. olayım size edam beni 4. ye yaz olursa 4.olmak uğur getirdi derim olmazsa sizinleyim  :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Aralık , 2012, 21:31:36
Canan cocuk yapmaya gitti kesin  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: birden yok oldu  :suclu: :laughing7:
Allah seni  :ehi: :ehi: :ehi: kızzzz koca yok ki o saatlerde  :k06: buğlem sağolsun durdurmuyorki 2 muhabbet edelim

Balböceği

xxcansuxx

fıstık

Hayırlı olsun canım  :opucuk: :nazar:

Nasıl bir dua ettiysem ikincileri bekleyenler çoğaldı  :k06: :k06: :k06:

Eros'un okları gibi sağa sola fırladı herhalde  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

forumda 1.lere nasıl sevindiysek 2lerede öyle seviniyoruz kızlar sizin gazınızla 3.ler bile erkenden gelir
çokda  cesur anneleriz tabiben daha hamiş değilim :honk: :honk:  birde beni okuyup üfleseniz şu oklar banada isabet  etse  :k06: :k06: :k06:

fıstık

Canım olmayan ve isteyen herkese Rabbim nasip etsin inşallah   :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Sanada tabiki  :icon_thumright:

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 05 Aralık , 2012, 22:49:03
canım çok şaşırdım ama sevindim de tebrik ediyorum allah tamamına erdirsin.ay iyi cesaret etmişsin gülcüm bebişin küçükken valla ben hiç cesaret edemiyorum seni kutluyorum tatlım :flowers: :alkış: :alkış:
saol cnm amin ins :opucuk: bende deli cesareti varmis simdi aklim basima geliyo  :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fıstık - 05 Aralık , 2012, 23:32:38
Hayırlı olsun canım  :opucuk: :nazar:

Nasıl bir dua ettiysem ikincileri bekleyenler çoğaldı  :k06: :k06: :k06:

Eros'un okları gibi sağa sola fırladı herhalde  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aynen cnm bitaneside bana firlamis  :ehi: :ehi: hayirlisi  :amin: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2012, 23:37:14
forumda 1.lere nasıl sevindiysek 2lerede öyle seviniyoruz kızlar sizin gazınızla 3.ler bile erkenden gelir
çokda  cesur anneleriz tabiben daha hamiş değilim :honk: :honk:  birde beni okuyup üfleseniz şu oklar banada isabet  etse  :k06: :k06: :k06:
sana biraz daha gaz versek pesimden gelcen gibi hadi hayirlisi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: