28 Mart , 2024, 11:37:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sperm sayısı

Başlatan ecem146, 02 Aralık , 2012, 17:00:57

« önceki - sonraki »

ecem146

eşimin sperm sayısı 4.5 milyon acaba bukadar sayısla hamile kalabilirmiyim sizce?3 defa tüp bebek denedim ancak bir defa hamile kaldım o da yarım kaldı bu 4. denemem olacak oyüzden çok korkuyorum

nazlıyarim

canım azospermi teşhisi konulan hastalarda ameliyatla 3 4 adet canlı sperm buluyorlar ve hamilelik olşuyor böyle güzel bi sonuçla allahımın izniyle ikizin bile olur.sen stres yapma yeter allahım yolunuzu açık eylesin inşallah inşallah bu sefer bebişleriniz gelir  :amin:  :amin:  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

masal12

merhaba tüp bebeği nerde yaptırıyosun canım inş bu denemen tutar allah yardımcınız olsun bi yakınım da 3 kez denedi çeşitli yerlerde yapıldı ama sonuç alamadı.. En son Ankara ün. gitti Prof. dr. Ruşen Aytaç yatıp kalkıp ona dua ediyolar suanda bebekleri 2 aylık:) inş seninde olucak  :amin: :amin:

masal12

sperm sayınız da tüp bebek için yeterli canım bir spermle bile hamile kalanı gördük biz burda (minikeller) eğer kısmetinde varsa olur cnm sen yüreğini ferah tut dua et inş gelicek meleğin bu sefer :amin: :amin:

ecem146

tşk ederim arkadalar bukadar denemeden sonra haliyle çok korkuyorum umarım dediğiniz gibi olur da biran önce meleklerim dünyaya gelir

iklim61

benim eşimde azospermi ve tek spermle ilk denemede hamile kaldım ama 4,5 ay yaşayabildim sevincimi kalbi durdu sonra meleğimin :(