acillllllll:(((((((

Başlatan niles1983, 01 Aralık , 2012, 13:59:05

« önceki - sonraki »

niles1983

kızlar 6. buçuk haftalık oldum ama kasıklarımda bi batma ve kahverengi akıntım var sizce neden böyle oldu normalmi kanamaya dönüşebilirmi kafayı yicem Allahım nolur bişey olmasın  :amin: :nazar: :crybaby2:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

özlem0609

canım ayaklarını uzat da dınlen,ve vakıt kaybetmeden doktorunu ara bence,iyi olursun inş  :amin: :amin:

aşkitoom

cnm benim kızımda iken 3 ay boyunca kahverengi lekelenmem oluyordu,düşük tehlikesi falanda yoktu.ama bazı hamilelerde olur demişti doktorum.ama kahverengi lekeden kırmızı kana dönerse o zaman mutlaka doktora git.

niles1983

Peki kasıklarında batma varmiydi cnm :(

aşkitoom

Alıntı yapılan: niles1983 - 01 Aralık , 2012, 14:35:17
Peki kasıklarında batma varmiydi cnm :(

evt cnm ve bu haftalarda zaten kasıklarda batma ağrı normaldir.

elfo

bende de olmştu 6. haftada. doktorum kahverengi akıntıdan korkma demişti. hatta pembe de gelmişti. doktorum bana progestan iğnesi yapmıştı. iğneden 3 gün sonra kesildi. mutlaka doktora git progestan verir. o bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor inş.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

niles1983

tmm kızlar içim çok rahatladı doktorum kırıkkalede oldugu için bugun gidemedm pazartsi gitsem çok geç kalmış olurmuyum acaba

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bence cok zaman kaybetmeden doktora görün ins kötü bisey yoktur  :amin: ben 3hamilelik gecirdim hepsinde kahverengi akintim olmustu ikisinin sonu kötü bitmiski sükür kizimda bisey olmadi ama hastanede yattim hic kipirdamadan sende dikkat et  :opucuk:
:nazar: :nazar:

niles1983

yarın pazar :( nerden doktor bulcam :(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: niles1983 - 01 Aralık , 2012, 19:10:54
yarın pazar :( nerden doktor bulcam :(
ben acil hastaneye gitmistim hastane yokmu yakininda  ???

niles1983

laracroftt

dr.a gıttın mı? Iyı mısın?

niles1983

Evet canım gittim önemli bisey değil normal dedi. Ultrasonda bakti kalp atışlarını gördük :))))
Kahverengi akıntı kırmızıya donusmedigi sürece sorun yok dedi zaten kesildi şeffaf akıntı war sadece çok şükür  :amin: :nazar: :amin:

burcum

:nazar: :nazar: ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

niles1983

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 04 Aralık , 2012, 19:35:24
:nazar: :nazar: ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

Aminnnnn :amin:
Allah razı olsun
Rabbim cümlemizin yavrusunu sağlıklı sihhatli kcagina almayı nasip etsin inşallah  :amin: :nazar: :amin: