hamileyim:))

Başlatan aşkitoom, 28 Kasım , 2012, 15:48:07

« önceki - sonraki »

aşkitoom

Alıntı yapılan: özlem0609 - 01 Aralık , 2012, 17:30:55
Alıntı yapılan: aşkitoom - 01 Aralık , 2012, 14:27:24
kızlar yazdım ama gören olmadı,kan değerim dün 90,62 çıkmıştı.haftaya cuma gel keseye bakalım dedi.o zamana kadar kan değerim kaç olur ve kese görünür mü haftaya

canım bende adetım gectıkten 3 gun sonra 211, 6gun sonra 570 cıktı,karından gorunmedı kese,alttanda bakmak ıstedıler fakat baktırmadım,muhtemelen senınde gozukmez cunku cok yenı kan degerıne gore,sabredelim o istedigi zaman göstersın kendını,ben acele etmıyorum,saglıklı olsun da önemlı olan bu canım benım,haftaya gıdıcem bende,ozaman goruruz dedı,pekı dr sana kac haftalık oldugunu soylemedı mı ? yaza çatır çatır doguracaz valla,Allahım yardımıcımız olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

anladım cnm,bana kaç haftalık olduğu hakkında bilgi vermedi,benim bi önceki boş gebelik olduğu için ilk baştda değerlerin artışına baktı.çarşmaba 58,17 cuma 90,62 olmuş.dr 2 kat artmış dedi.haftaya gel keseye bakalım dedi.

__nil__

kesenin görünmesi için kan değeri 1500ün üzerinde olmalıymış her değer 2 günde 2 katına çıkıyor ortalama.sen ordan kendi değerine göre hesap et işte cnm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun Rabbim kucagina almayi nasip etsin kizina kardes geliyo ne güzel  :nazar: :love9: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

aşkitoom

Alıntı yapılan: __nil__ - 01 Aralık , 2012, 18:47:16
kesenin görünmesi için kan değeri 1500ün üzerinde olmalıymış her değer 2 günde 2 katına çıkıyor ortalama.sen ordan kendi değerine göre hesap et işte cnm
[/quote

işte nilcim hesaplayamadım,hesaplayan varsa bi hesaplayabilir mi haftaya cuma değerim kaç olur.

özlem0609

canım bende korkuyorum acaba bos gebelık olur mu dıye,onda deger mı dusuk cıkyıo,sende bı belırtı yapıyo mu,

aşkitoom

Alıntı yapılan: özlem0609 - 01 Aralık , 2012, 19:41:33
canım bende korkuyorum acaba bos gebelık olur mu dıye,onda deger mı dusuk cıkyıo,sende bı belırtı yapıyo mu,

cnm bende hiçbir belirti vermedi,ne kanama ne ağrı hiçbişey sadece ultrasyonda anladık.11.haftaya kadar hep gittik bebek görüncek diye,görünmedi boşdu.kürtaj oldum, kan değerlerim ilk başda düşüktü ama sonra yükseldi bi sorun yoktu ama olmadı.o yüzden aynı şey tekrarlıcak diye çok korkuyorum.allah yardımcımız olsun :amin:

özlem0609

amin canım inş.İyi seyler dusunelım kı ıyı olsun hersey,ınsan duramıyo bazen işte,Allhım yar ve yardımcımız olsun,ben ona sıgınıyorum,ben okadar dıkkatlı olamıyorum koruyamıyorum,önce Allaha emanet sonrada bıze canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

öykükıvanç

slm kızlar içinizi ferah tutun. benim hikayemi doktor ilk gittiğimde moralimi alt üst etmişti. bu cumartesi gününe kadar hamile olduğum gerçeğini bile kabul etmiyordum ama bu cumartesi inandım bebişimi gördüm kalbinin atışını gözünü ayaklarını. inanılmaz bir mucize. hiç kötü şeyler düşünmeyin iki ayınız dolsun inanın sizde inanamayacaksınız. benim söylediğim gibi ilk ultrasonlarda zorla görüyorduk. cumartesi günü daha ultrason karnıma değer değmez göründü. darısı hepinize olsun inşallah...

özlem0609

öykucum ben de bu konuyla ılgılı baslık acacaktım,bende mı var bı sorun bılmıyorum,kendımı hamıle gıbı gormuyorum,bıde bız goremedık ya daha alttan da baktırmadım bılıyosun,kafayı yıcem resmen,sag salım bana varlıgını bı hıssettırse ınanıcam suan hıc yokmuş gıbı,bazen oluyo kı  içimde mi deilmi bilmiyorum,bende bulantı falanda yok,sadece kasık agrılarım ve gogus agrılarım var,baskada yok,cevremdekı herkes dıyo bulantı yok mu dıye,sonrasında yok deyıncede sasırıyolar.Allahım dıyorum anormal ben mıyım?yada Allah korusun ben baska turlu gebelık mı yasıyorum dıye,bide bugun bı arkadasımla konustum,onun dr u gebelıgını sat e gore ayarlamıyo,satten 2 hafta sonrasını almıs,normal kız sat e gore 8 in içinde,ama dr u 6 haftalıksın demıs bide alttan baktırıyo.ee şimdi bende cumartesı gıdıcem 6+5 olucaz,ben ozaman gıtsem göremıcem mı,aklım cok karıstı,sen karından ne zaman gormustun?
bide bişey daha sorcam okulda ve evde cok streslıyım son zamanlrda,bagırıyorum,aglıyorum, az oncede esımle de kavga ettık,ben cok sıddetlıydm,avazım cıktıgı kadar bagırdım desem yerıdır,bunun cocuga bı zararı olur mu?benı bırakır mı,cok uzuluyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

aşkitoom

Alıntı yapılan: özlem0609 - 03 Aralık , 2012, 20:55:51
öykucum ben de bu konuyla ılgılı baslık acacaktım,bende mı var bı sorun bılmıyorum,kendımı hamıle gıbı gormuyorum,bıde bız goremedık ya daha alttan da baktırmadım bılıyosun,kafayı yıcem resmen,sag salım bana varlıgını bı hıssettırse ınanıcam suan hıc yokmuş gıbı,bazen oluyo kı  içimde mi deilmi bilmiyorum,bende bulantı falanda yok,sadece kasık agrılarım ve gogus agrılarım var,baskada yok,cevremdekı herkes dıyo bulantı yok mu dıye,sonrasında yok deyıncede sasırıyolar.Allahım dıyorum anormal ben mıyım?yada Allah korusun ben baska turlu gebelık mı yasıyorum dıye,bide bugun bı arkadasımla konustum,onun dr u gebelıgını sat e gore ayarlamıyo,satten 2 hafta sonrasını almıs,normal kız sat e gore 8 in içinde,ama dr u 6 haftalıksın demıs bide alttan baktırıyo.ee şimdi bende cumartesı gıdıcem 6+5 olucaz,ben ozaman gıtsem göremıcem mı,aklım cok karıstı,sen karından ne zaman gormustun?
bide bişey daha sorcam okulda ve evde cok streslıyım son zamanlrda,bagırıyorum,aglıyorum, az oncede esımle de kavga ettık,ben cok sıddetlıydm,avazım cıktıgı kadar bagırdım desem yerıdır,bunun cocuga bı zararı olur mu?benı bırakır mı,cok uzuluyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

cnm 1.si çocuğun hemen görünmemesi normal,geç döllenme olabilir.bende bu cuma günü gideceğim keseye bakcaz görüncek mi bilmiyorum.ama umutlu olmanı tavsiye ederim,benim 2.ci boş gebeliğimde hiç umutlu değildim.olmayacak bu hamile gibi değilim diye hep stresliydim ve boş gebelik oldu.iyi düşün ii olsun.ben şuan çok pozitifim.eşinle kavga ettin bağırdın çağırdın diye bebeğe bişey olmaz ama sen çok streslenirsen bebekde üzülür.takma kafana bitanem herşey olacağına varır :opucuk:

ZAHİR

canımmm bulantısızlığına şaşıranlara bakma hiç benm 3 arkadaşım annem eşimn ailesindekiler hiç bulantı yaşamammış ne mutlu sana rahat geçer inş gebeliğin takma bu konuları kafana.. insan hareketlerini hissetmeynce hep panik içinde bi şüphe ben öyleyim mesela karnım şiş ama hareketini hissetmediğimden elim yüreğimde hep kalbi atıyomu die merak ediyorm :(
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

öykükıvanç

özlemciğim hiç olumsuz düşünme. benim kast ettiğim birazda imkansızmış gibi geliyor o kadr uğraşıp hamile kalınca inanamıyor insan. hem ne güzel keşke bulantıların olmasa. benim tam senin şu zamanalrında başladı bulantılarım. ama keşke olmasaydı. çok zor. bulantı herkeste olacak diye düşünme. bir de ben ultrasonda bebişimi nokta gibi gördüğümden geçen gün büyüdüğünü görünce inandım yani. bu psikolojik yavruna bişey olmaz Allah'ın izniyle. bende tam senin gideceğin dönemlerde gittim özeldeki doktor karnıma biraz bastırıp gördü. tam 6 haftalıkken develet hastanesinde alttan baktılar. 5-6 gün sonrasında da özel gitmiştim. birde bende biraz göbek var yağ dokularıda engel görünmesine. zayıfsan eğer bence rahat görürler. ve kesinlikle sabırlı ol. inan şurada iki hafta sonra inanamayacaksın büyümüş haline. ben diyordum o günleri  görür müyüm diye. resmen ultrasonda belli oldu bebiş ya. eşinle de neden tartışmaya giriyorsun stres yasak. vallaha ben hamile olduğumu öğrendiğim gün eşime tek dediğim şu oldu. bu çocuk doğana kadar ben haklı veya haksız olayım asla tartışma yok. sağolsun o da iki aydır hiç kalbimi kırmadı. normalde de kırmaz ama ufak tefek anlaşmazlıklar oluyor sonuçta. yanlış anlamada eşinde otursun bir kenara kendine gelsin. şuanda seni kimsenin strese sokmaya hakkı yok. O kişi eşin bile olsa bence hakkı yok. sen kendini üzme asla. meleğini düşün canım. artık o senin  can yoldaşın...

özlem0609

tsk ederım kızlar,ilaç oldunuz bana  :flowers: :flowers: yarın da devlete gıdıp testlerı yaptırcam,bı doktora gorunurum yıne,ama kendı dr a cumartesı gıdıcem,Rabbım görsün bizi,hakkımızda hayırlısını versın,bebişlerimizi bize bagıslasınn,ya anlamıyorum eşim iyidir,benı dusunur ama erkekler davranıslarının dozunu ayarlayamaz ya benım kı oyle,su an tek ıstegım bebegım,onun saglıklı oldugunu goreyım allahım ızın verrse, :amin: :amin: tabi eşlerimizinde bu konuda daha duyarlı olmaları gerek,en azından benımkının

aşkitoom

kızlar biliyorsunuz benim 1 tane kızım var,geceleri bazen aniden ağladığında sıçrayıp korkuyorum,bazen bağırdığında,bazen düştüğünde aniden korkuyorum.karnımdaki bebeğime zararı olur mu bunların,hani derler ya hamile insan korkutulmaz çocuğu düşer diye,o yüzden aklıma takıldı. :opucuk:

aşkitoom

kızlar cvp bekliyorum