28 Nisan , 2024, 10:24:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

psikolojim bozuldu :(

Başlatan Sır_Çiçegi, 28 Kasım , 2012, 13:00:12

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

yavaş yavaş düzene girmeye başladı uyuyp uyanması uykusuz kalıyorum ben tek o war işden güçten

yok cnm ilaçlarını eşime dewrettim sorumluluk alsın bilsin die o weriyor gazınıo cıkartıyor altını bile deiştiriyo hiç birşeyine karışmıyorum yardım et demedikçe tek sorun benim eşim biraz inatcı bebek agladıkça susturmuyo durup izliyo bende eşimi izliyorum bakayım ne yapacak die öle duruyo bu 5 dakka sürüyo artık cocuk aglamakdan kıpkırmızı oluyo sesi gidiyo öksürüyo filan eşim hala bakıyo haliyle korkup yanına gidiyorum ama sen bakamadın susturamadın demiorum aglatma şunu babası kucagına al kokunu alsın diorum alıyorum kucagıma susturup eşime weriyorum  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  çok güldüm duygucum

acaba niye öle yapıyo sormadın mı

aşkım bakınca susan cinsten değil bu niye bakıyosun de

belki korkuyodur yada ne bileyim panik olsa seni çağırır  :icon_scratch:

Allah allah merak ettim acaba biyerlerde okuyup her ağladığında kucağınıza almayın

taktiğimi uyguluyor ne dersin  :icon_thumright:

Sır_Çiçegi

aynen öle aglar aglamaz alınmaz dio aglatıyo :D
eline alıyo yuguruyo baha gıcık oluyo aglıyo sürekli bakıyom bende onlara öle cebelleşiyorlar gülüyorum anca hallerine  :laughing7:

hatta demin eşim yüzüstü yatırdı bahayı baha agladı agladı baktı ne benden ne babasından fayda war hop dedi sırt üstü döndü sustu eşimle bizde birbirimize baktık şaşkınlıkdan  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

oyy oyyy benim lohosalık dönemim çok zor geçti bide kayınvalideyle oturdugunu düşün ama geçiyor canım eşine yüklenme herşey oldugu kadar teksin nihayetinde yapabildigin kadar geri için yorma üzme kendini düzene girdikten sonra değişiyor  herşey yoluna giriyor tatlım  :opucuk: keyfini çıkar bak sglıklı çok yakışıklı bir paşan var  :nazar: :icon_thumright:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Sır_Çiçegi

haklısın cnm hamd olsun bu halime  :amin:
dünyalara bedel benim paşam zaten  :love7:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

tweety0555

duygu bır kere hepımız ıcın aynı surec bırde dusun benım esım hıc unutmuyorum tek cocuk doguran sen mısın demıstı bana...ama bende her emzırmeye kalktıgımda onuda uyandırıyordum kalkacaksın ben uyanıksam sende uyuyamazsın dıye ne salaklıklar yapmısım ya :suclu: :ehi: :ehi: :ehi:
bırde bu donemde cocuk bakmaya vs gelıyorlarya ondanda bunalıyorsun ama ınan stres yaptıgına degmeyecek...rahat ol..cocugunla keyıflı zamn gecırmeye bak ben mısafır gelecek dıye emzırmeyı bıle erteledıgım zamnlar olmustu sıomdı dusunuyorum ne delıymısım :BangHead:
esınede yuklenme bu zamnda bırbırınızı yıpratırsanız toplanmanız zor olur...esının cocugu susturmasını beklemen yalnıs ..hatta benım esım derdıkı meme bende olsa hıc bırakmıcam su cocugu sana senın dırdırından sa ona bakmaya razıyım derdı :ehi: ınan gecıyor ...