Hamile Kaldığınız Ay!!

Başlatan destina06, 27 Kasım , 2012, 16:35:06

« önceki - sonraki »

destina06

Kızlar hamile kaldığınız ay içinize doğdu mu yani ben kesin hamileyim dediniz mi daha öğrenmeden :dontknow: :dontknow: :dontknow:

masal12

yoksa öyle bir his mi geldi içine şulecim inşallah :amin:

öykükıvanç

benim hiç içime doğmadı. bilakis hep adet olucam diye bekledim :-)

destina06

yok armağancım gerçekten olsa bile uzunca bir süre inanamayacak durumdayım hissetmek şöyle dursun :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: destina06 - 27 Kasım , 2012, 16:47:55
yok armağancım gerçekten olsa bile uzunca bir süre inanamayacak durumdayım hissetmek şöyle dursun :y25:

canım ben de aynı durumdayım... bu defa çok fazla bekledim... umarım bebişlerimiz daha fazla bekletmeden gelir...

oğlumda hissetmemiştim... ama nedense o ay hamile kalayım diye çok dua etmiştim

masal12

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 27 Kasım , 2012, 16:55:33
Alıntı yapılan: destina06 - 27 Kasım , 2012, 16:47:55

canım ben de aynı durumdayım... bu defa çok fazla bekledim... umarım bebişlerimiz daha fazla bekletmeden gelir...

oğlumda hissetmemiştim... ama nedense o ay hamile kalayım diye çok dua etmiştim

aynen canım ben hissetsem bile başka bir şeye yorarım heralde:)

ama çok duydum hissedenleri...

destina06

ne güzel duan kabul olmuş ayşecim şimdi oğluna kardeş gelsin tez zamanda dualarımdasın hep :opucuk:

destina06

"Dalâlette olanlardan başka, kim Rabbinin rahmetinden ümidini keser?" dedi.Hicr suresi 56.ayet biraz önce meal okuyodum bunu okuyunca tüylerim diken diken oldu.Bir daha hamilelik konusunda nerde bende o şans felan demicem Allah istedikten sonra olmayacak bir şey yok :love9: :love9:

elfo

ben o ay hissetmedim ama ayşe hep beni hissediyordu. göreceksin inş. seninkisi çok yakın benim 6. hissim kuvvetlidir diyordu.
ben hamile olduğumu öğrenmeden belki 10gün önce rüyamda bi ekran gördüm. üzerinde yazılar vardı. hamile olduğum için güya o ekranı görmüştüm. ultrasona girmiştim de onun ekranıydı. uyandım moralim bozuldu. ne güzel rüyaydı dedim. bi abla demiştiki bi rüyanın tez zamanda hayırla gerçekleşmesi için 1 fatiha 11 ihlas oku. ben de bu rüyadan sonra seccade başına oturup abdestli olarak okuyup dua etmiştim. aradan 10 gün geçti sedyeye yattım karşımda ekran ve yazılar. çok şaşırdım rüyam gerçek olmuştu. o ekrana adımı soyadımı son adet tarihimi giriyorlar. Rabbim tez zamanda nasip etsin en güzelinden  :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

:amin: :amin: :amin: :amin: rüyalarıma artık güvenmiyorum özellikle adet tarihim yaklaşınca hep bebek görüyorum oğlumu kızımı :crybaby2: o yüzden bilinçaltım adete yakın bana oyun oynuyor :y25: Allah herkese annelik ve babalık duygusunu yaşatsın :amin: :amin: :amin:

beteray

8 ay rüyamda erkek bebk emzirdim o 8 ay çok ümitliydim hep boşa çıktı.aşılama yapıldığı ay gördüm yine yalvardım nooolur gerçek olsun artık dayanamıyorum bu ne böyle neden görüyorum diye haykırdım.aşılamadan sonra çevre baskısıyla dikkat ettim denize havuza girmedim ama bana göre olmamıştı.10. gün leke geldi olmadı diye saatlerce ağladım 2 gün sonra akşam bişey beni dürttü git test yap diye wc de elim ayağıma dolaştı sonucu görünce....darısı size olsun

mavişim80

hamile kaldıgım ay hiç ümidim yoktu ki kalmısım.
hatta tedaviimide  bıraktım.
3 gun tansiyonum hep düşüktü 11-5 cıkıyordu sasırdım 4 gun hamiş oldugumu öğrendim inanamadım

elfo

şulecim bende öncesinde defalarca rüya görüp bu da bilinçaltı diye üzülürdüm. bahsettiğim abla bana demiştiki kimse sebepsiz yere rüya görmez eğer bebek rüyaları görmeye başladıysan bilki inş. yaklaşmıştır. ben de bu sözden sonra hep yaklaştı diye yorumlamaya çalıştım.
sen ağzı dualı bir insansın. nerde bende o şans diye düşünmek kesinlikle yakışmıyor  :nono: ben ilk evlendiğim zamanlarda galiba hiç olmayacak diye ağlıyordum. hatta ben şu günahımdan bu günahımdan galiba olmayacak diyordum. eşim bigün yahu çocuğu olanlar günahsız mı? saçmalıyorsun dedi. sonradan öyle bi ümitlendim ki olacak inş. dedim bugün ya da yarın Rabbimin izniyle elbette olacak hamd olsun oldu. inş. tamamına ererim sağlıkla sıhhatle afiyetle. tüm kalbimle inanıyorum ki senin de olacak ayşenin de inş.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

Alıntı yapılan: beteray - 27 Kasım , 2012, 18:23:21
8 ay rüyamda erkek bebk emzirdim o 8 ay çok ümitliydim hep boşa çıktı.aşılama yapıldığı ay gördüm yine yalvardım nooolur gerçek olsun artık dayanamıyorum bu ne böyle neden görüyorum diye haykırdım.aşılamadan sonra çevre baskısıyla dikkat ettim denize havuza girmedim ama bana göre olmamıştı.10. gün leke geldi olmadı diye saatlerce ağladım 2 gün sonra akşam bişey beni dürttü git test yap diye wc de elim ayağıma dolaştı sonucu görünce....darısı size olsun
[/quote

inşallah benim rüyalarımda sabır diyordur bana bekle gerçekleşecek :crybaby2: :amin:

Aşkk

27 Kasım , 2012, 18:48:38 #14 Son düzenlenme: 27 Kasım , 2012, 18:50:17 mecnunum
valla rüyaları okuyunca tekrar ümitlendim bende geçen ay ilk rüyamı gördüm olmadı :y25: geçen gün yine gördüm bilinç altı demeye başladım ama elfo nun anlattığı bana yine ümit oldu :muzz: geçen ay çok ümitliydim hastalandım bitti hala kendime acaba diyorum ne saçma yaaaa bi belirti de olsa çok gülüyorum kendime :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: canım inş hamile haberini alırız  :amin: :amin: :amin: