çok huzursuzum cvp verir misiniz :(

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 26 Kasım , 2012, 19:58:11

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

kızlar ben bugün doktora gittim bebeğimin kalp atışları gelişimi falan gayet iyiymiş fakat kesenin çevresinde hafif kan gördü doktor düşük teklikesi olabilir diye ilaç verdi olabilen şeyler bunlar dedi ama çok huzursuzm bişey olr m sizce bebeğime :/ sizde oldu mu hiç böyle seyler

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

korkma cnm ya inan her hamilelikde düsük tehlikesi var ilk 3ayda dikkat et benimde vardi hastanede yatmistim bi tek wc gidebiliyodum hic kipirdamadim sende evde cok is yapma iliskiye girme derim icinide ferah tut ne güzel kalp atislarini görmüsün  :nazar: :love9: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

niles1983

korkma strese girme kalp atıslarınıda duymussun oh ne guzel rahat ol senın stresin bebişe geçiyo.zaten düşüğü engellemek için müdehale etmiş telaş yapma canım  :opucuk: bizde haftaya duycaz kuzumun  kalp atıslarını Allah izin verirse  :muzz:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

♣ ђคtเςє ♣

Ilac verdi sabah aksam icmem gerekiyomus allah izniyle atlatabiliym su donemi dua edin bna nolur.  Allahtan kanamam falan yok  . Iinsallah hayirlisiyla bebisin kalbini duy canim snde

mavişim80

AYNI DURUMU BENDE YASADIM CANIM 5 AYA KADAR KANAMALI GEBELİK GECİRDİM..
RABBİM BANA BAGISLADI DÜŞÜK TEHLİKESİ 3 AYA KADAR DEVAM EDER.
İLİŞKİYE GİRME  MÜMKÜN OLDUGUNCA YAT DİNLE Bİ SÜRE EN AZINDAN BEBEĞİNE YARDIMCI OL YERİNE YERLEŞSİN.
İLACINI DÜZENLİ İÇ.
BUNUN TEK GECEBİLİR YANI DİKKAT ISTİRAHAT

özlem0609

canım nıye bu kadar telas yapıyosun kı,zaten her hamılelıkte olabılır demış,kı önlemınızı de almıs doktorun,stres yapma,bak ne guzel duymussun kalp atıslarını :love9: :love9: :love9: :love9: benımde korkum var,ya kalp atıslarını duyamazsam,ya kımyasalsa dıye,yada dusuk  :icon_pale: :icon_pale: ama sen kalbini duymussun bebegının,hıc sıkma canını

♣ ђคtเςє ♣

Allahin izniyle duyarsin canim sende bunu stres yapma minik ben burdaym dersana. Dun gece ruyamda dusuk yapiyodum ondan cok korktum.  Allah hepinizden razi olsun icimi rahtlattiniz. Haftaya bugun kontrolum var o zamana kadar hep yaticam dinlenicm

_inci_tanem_

canım bende ilk 3 ay düşük tehlikem vardı hatta senin gibi bebeğimin kalp atışını duymaya gittiğimde keseninb etrafında kanama alanı var dedi dr.'um ama çok şükür RABBİM'e bugünlere geldik hayırlsııyla bende progesteran içeren jel kullandım ilacını düzenli al ağır iş yapma ve ilişkiden uzak dur ilk 12 haftada boş su iç ALLAH'ın iziniyle birşey olmaz meleklerimiz ALLAH'a emanet  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

elfo

biçok kişinin yaşadığı gibi bende de kanama alanı vardı. hatta 6. haftada kanama yaşamıştım o zaman kanama alanı yoktu. kanamam durdu ultrasonda kanama alanı görülmeye başlandı. eğer çalışıyorsan mutlaka izin al 2 hafta yat hiç bi iş yapma. ayaklarının altına ara sıra yastık koy. arkadaşlarının dediği gibi cinsel ilişkiden uzak durun. Allah ın izniyle bişeycik olmaz
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

meleğimi istiyorum

korkma canım benim bebeğin sana sıkı sıkı tutunacak emin ol buna bazen böyle şeyler görülüyor

♣ ђคtเςє ♣

hepinize çok teşekkürler. çalışmıyorm zaten evdeym rahat bi şekilde dinlenebilirim. benim kanamam olmuyo ama kesenin çevresinde hafif kan gördüm dedi progestan verdi sabah akşam içiyorum hayırlısıyla allahın izniyle bişey olmıcak inşallah buna inanıyorum

meleğimi istiyorum