CANIM KIZIM EMİNENURUM

Başlatan eminenurum, 16 Temmuz , 2008, 13:17:46

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet özgecim oskicim izmir güzelidir ondan güzeli yoktur izmirde tam bir fıstıtıkdır o  senin de melegin çok tatlı ya allah bagışlasın
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

sayfanız hayırlı ugurlu olsun kızın cok tatlı nazar degmesin maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canım yiğitim

kız hayırlı olsun gunlugunuz,füsunn

eminenurum

Alıntı yapılan: duyguseli_25 - 16 Temmuz , 2008, 17:12:02
evet özgecim oskicim izmir güzelidir ondan güzeli yoktur izmirde tam bir fıstıtıkdır o  senin de melegin çok tatlı ya allah bagışlasın
çok sağol canım

eminenurum

Alıntı yapılan: emosum - 16 Temmuz , 2008, 17:44:13
sayfanız hayırlı ugurlu olsun kızın cok tatlı nazar degmesin maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
çok teşekkür ederiz mevlam cümlemizinkini nazardan korusun

eminenurum

oozge

özgecım saol cnmm benımmm  uckuyularda dmk e bıgun gıderık kahve ıcmeye :suclu: :suclu: :suclu:

tulınımm canım arkdsımmm sefıorum senı yaaa cok saoll bıtanemm o senın guzellıgınnn :icon_thumright:

eminenurum

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 16 Temmuz , 2008, 20:19:14
özgecım saol cnmm benımmm  uckuyularda dmk e bıgun gıderık kahve ıcmeye :suclu: :suclu: :suclu:

tulınımm canım arkdsımmm sefıorum senı yaaa cok saoll bıtanemm o senın guzellıgınnn :icon_thumright:

inşallah canım çok isterim

oozge

bellımı olur belkım ızmıre geldgnzde hepberaber bulusurusss :laughing7: :laughing7: :laughing7:

eminenurum

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 16 Temmuz , 2008, 21:24:39
bellımı olur belkım ızmıre geldgnzde hepberaber bulusurusss :laughing7: :laughing7: :laughing7:
belkide sen istanbua gelirsin canım nedersin

oozge

olabılır cnmmm oraya gelırsem ztnn temellı orda kalırım sanırsammm  emoşum var tulınım var sende varsınn ooooo  negusel olur yaaaa :D :D :D :D :D :D :D :D :D

eminenurum

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 16 Temmuz , 2008, 21:44:15
olabılır cnmmm oraya gelırsem ztnn temellı orda kalırım sanırsammm  emoşum var tulınım var sende varsınn ooooo  negusel olur yaaaa :D :D :D :D :D :D :D :D :D
evet canım seni tanıdığıma çok memnun oldum canım keşke gelsen allah herşeyi  gönlüne göre versin

oozge

cnm bnde cok memnun oldumm
nede olsa adaşımsınn ;) ;) ;)

saolasın ayrıca senınde hersy gonlunce olsn Allah bebısının hıcbı acısını derdını gostermesın inşallahh :amin:

eminenurum

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 16 Temmuz , 2008, 22:03:03
cnm bnde cok memnun oldumm
nede olsa adaşımsınn ;) ;) ;)

saolasın ayrıca senınde hersy gonlunce olsn Allah bebısının hıcbı acısını derdını gostermesın inşallahh :amin:

amin canım inşallah cümlemizin bebekleride

fatişimbenim

Alıntı yapılan: eminenurum - 16 Temmuz , 2008, 15:54:03
Alıntı yapılan: fatişimbenim - 16 Temmuz , 2008, 15:01:58
canım emoşum sayfan hayırlı olsun canım benim allah :nazar: dan saklasın seni

özgenurcum nasılsınız bugün görüşemedik senle benim misafirler akşama geliyolar şükür yemekte yapıyom yok gelmezlerse artık  :violent1:

canım seni ve emoşumu öpüyorum görüşürüz
ne olsun canım cadının peşinde koştur dur
desene sonunda geliyorlar eğer gelmezlerse bu seferde :violent1: haklısın artık canım
fatişim nasıl canım gece uyudumu yoksa benim cadı gibi çok zor mu uyudu

benda balımla çokkkkkkkkkk :opucuk: :opucuk: :opucuk:
arkidişim misafirler nihayet geldilerr ama bugün çok yoruldum güzel bi gündü sizide çokkk özledik bilesin

fatih gece uyuyo ama hakkatten gece 00.00 dan önce uyumuyor ehh bende herkezi uyuttum emoştan o yönde daha iyi sayılır ahh bide sık uyanmasa tam süperrrr olacak :occasion14:
emoşumu öppppppp  :opucuk:

bende seni öpeyimmmm :opucuk:

iyi geceler tatlı rüyalar