28 Mart , 2024, 17:18:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ALMANYA`DA YASAYANLAR DA BURAYA :)

Başlatan Fatma-Ezgi Anna, 09 Şubat , 2007, 15:39:20

« önceki - sonraki »

Zara82

fatmacigim bizlerde bekleriz buralara dogru....hmm demek sivas yakin kayseriye...

Bizde agustosun 7 sinde ucuyoruz GErmanwingsle....biz alali bayagi oldu internetten almistik ve uygun aldik...430 €...hepimizinki gidis gelis...
Banada 3 sene oldu ya gitmeyeli... :y25:

Fatma-Ezgi Anna

oy oy oy kimsecikler gelmemiiiss nerdesiniiiz  :caca:  :caca:  :caca:
Seydaaaa,yasmiiin zehraaa nerdesiniz  :director:  :k06:
bende gelmemisim zaten  :suclu:
zehracim cok iyi fiyata almissiniz,bizde bi dahakine erken alalim bari...ee annenler kardeslerin yaninda olunca  her sene gitmeye gerek yok cok sanslisin canim o konuda..benim bütün ailem orda, burda kimsem yok malesef ailemden  :( :( :( ee böyle olunca senede bir bazende iki defa gidiyorum
ama bir dahakine arayi bu kadar uzatma da güzel kizin memleketini daha iyi tanisin  ;)  :opucuk:

yasmin

merhaba fatma .ezgianna kimse yazmayinca bende yazmadim ....nasilsiniz bakalim gurbet arkadaslarim ben haziranda gidiyom nasip se cok özledim inanain cok ben .birbirimize yakinmiyiz benim yazzmisim basda  havalr bugun super turkiye yagisli olunaa burasi gues oluyor ,ben de2 sendir gitmedim turkeye cok özledim cok  :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

Zara82

evet fatmacigim, yurtdisindan katilan az foruma...

haklisin aile burda olunca insan pek aramiyor ama babaannemi anneanemi dedemi filan özledim ve tabiiki memleketi....Bundan sonra bu kadar uzatmayacagiz arayi ....esimle bugün konustuk....uygun bilet buldugumuzda gidecegiz...Sen gidiyormusun bu sene??

Yasmin sen nerelisin?

yasmin

:occasion5:BEN GIRESUNLUYUM CANIM :::::::::HAZZIRAN 9 GIDIYOM IZINE AZ KALDI COK SEVINIYOM :muzz: :muzz:

BALIM

bende belcikadanim ama fazla katilamiyorum konulara daha dogrusu katilmak istiyorumda nerden nasil basliyacagimi bilmiyorum   ??? pat diye konunun ortasina giremiyorum yani  :honk:

yasmin

balimmmmmmmmmmmmm nasilsinnnnnnnnnnnnnnnn :hello: :hello: :-[ :-[

Fatma-Ezgi Anna

Sayfamizi cok ihmal etmisiz yaaa  :-\  :-\

balim hosgeldin,kendini yabanci hissetme gir bir yerden iste...hepimz gurbetteyiz sorunlarimizda sevinclerimizde ayni öyle degilmi..her zaman bekleriz  :flowers:

melisim

bende geldim. ben nilay kemptende oturuyorum. bayern bölgesinde. buraya geleli 1,5 sene oldu ama bir ömür gibi. adanaliyim ben ve henuz izne gidemedim cünkü bebek yapmakla mesguldüm ;D  iki aylik bir kizim var melis...
bence almanyadaki arkadaslarin daha sik buraya girmesi lazim günlrdir kimse ugramamis. burda her konuda sohbet edelim bence birbirimize destek oluruz hic degilse...
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

bengü

merhabalar bende almanya da oturuyorum zonguldakliyim,24 yasindayim,2 kizim var,renklinghausen e dortmund a yakin oturuyorum 4 sene oldu geleli,busene insallah bizde izin düsünüyoruz ama hakikaten biletler ates pahasi internetten arastiriyorum ucuz bulursam hemen sizede haber veririm.sizde beni unutmayin ama birbirimize cok yararli olabiliriz bu sekilde.hadi cevaplari bekliyorum heeeeeee arayi uzatmayin.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

bengü

heyyyy alamanyalilar nereye kayboldunuz beeeeeeeeeee

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

bu sayfaya kimse ugramayali baya olmus ben sayfanizi yeni gordum
zaten yaklasikta 1 aydir uyeyim

bende Frankfurt am main da darmstatd yakinlari zwingenberg kasabasinda oturuyorum.bir tane dunyalar guzeli kizim var tek arkadasim o ve esim

baska kimsem yok bu sayfayida gorunce mutlu oldum ama kimsecikler ugramaz olmus :( :( :( :( :( :( :( :(

bengü

ben geldim canim meraketme ya aslinda benimde hic akrabam yok ama cevre cok edindim ben nebileyim kaynanamlarda yakin oldugundan esimin tüm ailesi hep icice oturuyoruz ve heraksam biyerde toplaniriz genelde buaksam bendeydik mesela oyüzden cok zorlanmadim ama yinede tabi aile arkadas bpslugunu kimse dolduramaz.

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

kesinlikle canim aile cok ayri keske onlarda burda olsaydi almanyaya yerlestikten sonra turkiyenin eksiklerini farkettim o yuzden isterimki ailemde burda olsun
ne guzel arkadas cevren olmus senin en buyuk sansin turklerin icinde oturuyo olman ama benim cevremde hic turk yok tabii almanlarlada arkadaslik ediyorum ama kendi insanin gibide olmuyo hani :suclu:

bengü

almanlarin bazilari cok iyi ama dogru yinede kendi insanin gibi olmuyo onlar cok disiplinliler onlar icin saat 9 dan sonra hayat bitiyo ses yapamazssin gürültü istemezler.ne bileyim evimden pek memnun degilim ama mahallemden vazgecemiyorum cünkü almanlara ayak uydurabilirmiyim bilmiyorum.gecen bitane kadinla kavga ediyoduk azkalsin cocugu kindergartene götürürken pat diye önüme cikti besikte az bi ayagina carpti ama acimasi mümkün degil resmen kadin bagiriyo bende önce özürdiledim baktim olmuyo bi bagirirsin sustu nebileyim bazilarida cok iyi oluyo gerci türklerinde iyisi kötüsü var ama dil sorunu burada en büyük problem sen kursslara gittinmi.bende buranin rahatligina cok alistim simdi sanki türkiyede ömür boyu yasanmaz gibi geliyo ama dedigin gibi keske ailemiz burada olsalar.