ALMANYA`DA YASAYANLAR DA BURAYA :)

Başlatan Fatma-Ezgi Anna, 09 Şubat , 2007, 15:39:20

« önceki - sonraki »

kizimveoglum

bebegine ve sanada gecmis olsun bebegini hayirli buyutmek nasip etsin allahim sukur dogmus ya yanindaya  :love7: :love7:

berfinim

merhaba kizlar bende almnydayim stuttgarta bagli aalendeyim.yaklasik 2.5 yillik evliyim geleide 2.5 yil oldu ailem tr de burda hic kmsem yok...ve 10 aydr anne olmak istiyorum inslalah bende yavrumu kucagima aldgim günü görürüm..grsrz kizlar..

ela27

bede almanyadayim burda dogup büyüdüm
dürnede yasiyorum

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bende almanyada dogdum büyüdüm gecen sene trde dügünüm oldu ve temelli trye istanbula yerlestim simdi...almanya  bremen yakinlarindanim memleketde  SIVAS   :muzz: :muzz: :muzz:

selmay

merhaba ,
arkkadaslar bende almanyada  münchen e2 senedir yasiyorum, hemuz bebisim yok ama istiyorum artik allah butun isteyenlere verir ins.

rose

slm kizlar bende almanya stuttgart
12 yildir evliyim 4 kere hamilelik yasadim
ama hala bebis yok  :y25:
Allah tüm isteyenlere versin insallah. :amin:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

elif .58

SLM KIZLAR BENDE ALMANYA KOBLENZDEYIM KOLUNE BIR SAATLIK YER KOLUNE DE GIDER GELIRIZ 23 YASINDAYIM IKI COCUK ANNESIYIM UC BUCUK YASINDA MIRAY ADINDA BIR KIZIM YEDI AYLIKTA CEMAL ADINDA OGLUM VAR ASLENDE SIVAS SARKISLALIYIM 2004 te EVLENDIM 2005 TEDE BURAYA GELDIM BEN BURALARI COK SEVDIM NEDENSE CEVREMIN BURDA OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR GALIBA ANNEM BABAM KAYIN BABAM KAYNANAMDA TURKIYEDELER

selmay

masallah elif ,23 yas ve 2 cocouk annesi seni tebrik ederim,biz neden se sevemedik belki önce yazdiklarimizi okumussundur ,buralarda fazla turk yok olanlarda samimi deil,ben sevmedim sevemiyorum bende 6 haftalik hamisim 2 senelik evli ve 2 senedir de burdayim ,ne gzel cevren varmis benimde var ama hepsi senin otrdugun koln tarafinda ben bayaaaa uzagim da o ralara gelmek hic nasip olmadi artik bu senede gelemem bebis olacak...... görüsürz

elif .58

evet ya ben buralari cok sevdim hic gidesimde yok diye bilirim yani adin selma galiba okudum hepinizide tek tek erken evlenince malesef iki cocuk ta oluyor gerci ikisinide isteyerek yaptik iykide yapmisim yada yapmisik cunku benle bir buyuyecekler ne guzel dahada dusunmuyoruz allahim bunlara saglik sihat versin omurleri uzun olsun seninde gozun aydin olsun insallah sag saglimde alirsin bebegini kucagina allahim tamamina erdirsin insallah

Balböceği

hey masallah ne kadarda cok almanci var kanalda :ehi: :ehi: :ehi:

Mariee

Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...