ALMANYA`DA YASAYANLAR DA BURAYA :)

Başlatan Fatma-Ezgi Anna, 09 Şubat , 2007, 15:39:20

« önceki - sonraki »

Fatma-Ezgi Anna

09 Şubat , 2007, 15:39:20 Son düzenlenme: 15 Şubat , 2007, 12:09:45 Fatma-Ezgi Anna
Selam arkadaslar;

Ben Almanya`nin Saarland  bölgesinde Saarbrücken`dayim. 2,5 yildir Almanya`da  yasiyorum.  Almanya`da yasayan arkadaslari da bu bölüme bekliyorum ;)

Fatma-Ezgi Anna

Almanya`dan kimse yok sanirim  :-\  Kiz Zehraaaaa bari sen gelseydin yaaaaaaaaaaaaaa  :director:  :laughing7:

Zara82

kostummmm geldim Fatmam  :toothy10: :toothy10:

ay normalinde hic girmem buraya, öylesine bi bakayim dedim, iyikide bakmisim....
Bende bildigin gibi Köln sehrine yakin Solingen deyim....Yarismaci arkadslara basarilar dilerim  :occasion5: :occasion5: :occasion14:

Fatma-Ezgi Anna

canim Zehram biliyodum beni buralarda yanliz birakmayacaginiii  :opucuk:  Umarim baska arkadaslarda gelir yavas yavas buralarda yanliz kalmayiz.Ben gelmistim Kölne orda akrabalarim var.Hatta bi tanesi ögertürk bürosunun sahibi orda.Eger Türkiyeye o firmayla gidiyosaniz belki esin tanir.Bir daha ne zaman gelirim bilmiyorum ama gelirsem sanada ugrarim,bana yaparsin artik o güzel böreklerinden  :laughing7:

seyda

Selam kizlar,
ben de 3 sene Almanyada yasadim, Fatma sana yakin sayilir Mannheim daydim ben de. Saarbrücken e de benziyo, sizin orda ne fabrikasiyldi o yav büyük bi celik mi cimento mu neydi bütün sehri duman altinda birakan, bizim orda da BASF tüterdi buram buram.. neyse simdi de esimin isi nedeniyle Zürih e tasindik. aaaah ah güzel kebapcilar vardi oralarda kiymetini bilemedim ;D
Zehra,
Solingen in de söhreti kötü ha insanin aklina su yakilan Türk aile geliyo. Allah korusun tekrarindan. benim de dayim oturuyo Köln de severim ben Köln ü güzel sehir bencek...neyse artik yatiyorum ben kizlar iyi geceler sizede :wave:

Zara82

Fatmacigim sen nerelisinki??? Akrabalarini belkide taniriz benim annemgilin cok tanidiig var Kölnde...Canim ne demek sen hele bi gel bu taraflara ne börekler pastalar yeriz  :hungry: insaallah yakindan tanismak kismet olur..

Seyda cigim ..benimde esimin teyzesi mannheim taraflarinda ama sanirim orayada zak Idstein diye bir yerde..Bana oralar biraz sapa geliyor...büyük sehire alismisiz ya...Inanin Solingen bile bana cok ufak geliyor...ses gürültü hicbirsey yok...ama alisiyoruz yavas yavas...Evet canim o bahsettigin olayin cereyan ettigi eve yakini biz...Allah korusun tekrarindan..Bende evlendikten sonra buraya geldim iste..Annemler Kölnde kaliyorlar..aramizda yarim saat var.

yasmin

merhaba hanimlar bende almnyadan dusburg ve esenin oratsinda mulheim da oturuyorum iki cocugum var yarismacilara bende basarilar dilerimmmmmmmmmm

Zara82

aaa yasmin bana yakinsin....benim de iki samimi arkadasim oturuyor Mülheimda ....

yasmin

sevindimmmmmm..benim oldugum yerde turk yok 1.2 kisi var.startda var turkler cok dusbrg zaten hep turk ben mulheim deyim..bakalim kiz belki akraba cikarizzzzz :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :hello: :hello: :hello: :hello:

Zara82

ismin soyismin ne?? Mülheim da Zeynep diye bir arkadasim oturuyor

yasmin

benim tanidigimm hic arkadasim yok arkadasinda beni tanimaz cunku ben buraya yeni tasindin renkligausenden geldim hic tanimam canim.oda beni tanimaz belki stada birbirimizi göruyoz ama yan yana geciyorduyuz ama sevindimmmmm tanis olmasina :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :wave: :wave: :hello: :hello: :hello: :occasion14: :occasion14:

Fatma-Ezgi Anna

Hosgeldinizzz seyda ve yasmin  :flowers:
Seydacim valla dedigin fabrikayi kapatmislar sanirim cünki ben daha bu sehirde dumana raslamadim  :k06: eger cok özlediysen sana yollarim kebap canim benim sen yeter ki iste  ;)
Zahracim ben sivasliyim (Sivas -Divrigi)umarim yakin oturuyolardir  ;) eger seninde yolundüserse bu tarafa bende beklerim

Bu arada biz 21 agustosta türkiye yolcusuyuz biletimizi aldik  :muzz: :muzz: :muzz: ama bilet fiyatlarida almis basini gitmis  :violent1:

yasmin

bizde haziranda yolculuk bizde aldik biletler cok pahaliiiiiii :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

Fatma-Ezgi Anna

ay yasmin  evet yaaa...800 euro verdik offff ne bu yaaa,kisin daha ucuz ama yol ayni benzin ayni ne bu yaz diye adam kazikliyolar  :violent1: :violent1: :violent1: valla allah olmayanlara yardim etsin

yasmin

bizde 900 olmasi lazim iflasin bayragini cektik canim cok pahal biletler bir yere gimeyin diyorlar cok kotu ya cok pahali evet allah olmayanlara vfversin canim :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: