26 Nisan , 2024, 13:28:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğuma Birlikte Girmek

Başlatan mia, 09 Şubat , 2007, 01:26:24

« önceki - sonraki »

Pınar86

Valla arkadaşım öyle  :dontknow: Ben sadece devletlerde alınmıyor diye biliyordum, ama doğum yapacağım hastane özel olduğu halde eşler giremiyor dedi sinir oldum bişey de diyemedim :(
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

melekk

ben eslerin doguma girmesi taraftariyim ilk dogumumda esim girdi destek oldu elimi hic birakmadi  tiksinme falan olmadi aksine  dahada baglaniyor o acilari falan cektigini gorunce Allah kismet ederse bu dogumumda da  esim girecek benimle

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

insallahhh melekk  :amin: :amin:
bende oyle dusunuyorum... evlilik iyi ve kotu gun için degilmidir...
boylesi aciyi ve sevinci brilikte paylasmak eminim cok guzeldir... :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

bence kesinlikle girmeli. zaten tum acilari tek basima cekiyorum en azindan yanimda olup bunlara sahitlik edip beni teselli etmesini istiyorum.
esim yanimda oldugunda sanki acilarim azaliyor gibi geliyor. eminimki bu kararimdan pisman olmayacagim. hem bebisimizin ilk anlarini babasi olarak oda gormeli. aglama sesini duymali :D
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben normal dogum yaptın ve 13 saat sürdü dogumum 13 saatda esım yanımdaydı sancım geldıgınde belıme vurdugu ıcın belımı ovalıyordu elımı tutuyordu ondan destek alıyordum bencede esler doguma gırmelı kolay olmadıgını görmelerı lazım bence ...

мiŁenα.

Bencede eş olmalı yanında girmeli doğuma;

o anı beraber yaşamalı,ne kdar zor olduğunu görmeli kadının neler çektiğini bilmeli...
Hem o an eşinin elini tutması kadar güzel birşey olamaz 8)

:love9: :love7: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

allahim sag saglim dogum masasindan kalktigim gunleride gostersin insallah  :amin:

ama gercekten eslerin birlikte yasamasi gerek bu an'i...
dusununce bile hayallere dalip gidiyorum, o gunun bir an once gelmesini istiyorum..
ne Kadar zor olsada dogum dunyanin en guzel seylerin den biridir kesin... :love9:

**fatoş**

Alıntı yapılan: AyseNur_MinikMucizeM - 18 Haziran , 2010, 18:48:12
allahim sag saglim dogum masasindan kalktigim gunleride gostersin insallah  :amin:

ama gercekten eslerin birlikte yasamasi gerek bu an'i...
dusununce bile hayallere dalip gidiyorum, o gunun bir an once gelmesini istiyorum..
ne Kadar zor olsada dogum dunyanin en guzel seylerin den biridir kesin... :love9:

kesinlikle öyle insan yeniden doğmuş gibi oluyor hele bebeğin doğduktan sonraki o an tarif edilemez bi duygu ama ben yinede eşimle olmak istemem kendimlemi onlamı uğraşıyım :k06: :k06:

#tugba#

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 18 Haziran , 2010, 16:45:08
ben normal dogum yaptın ve 13 saat sürdü dogumum 13 saatda esım yanımdaydı sancım geldıgınde belıme vurdugu ıcın belımı ovalıyordu elımı tutuyordu ondan destek alıyordum bencede esler doguma gırmelı kolay olmadıgını görmelerı lazım bence ...
13 saat benimde sürerse değil eşimi sülalemi toplarım yanıma :toothy10:
ben şahsen istemem girmesini o halde görmesi falan olmaz olmaz :honk:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

ben yikarim hastaneyi basina bi gelmesin yanima  :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

beni o durumda görcegii zaman dayanıklı olacagını bilsem girmesini isterdim ama malesef ki dayanamaz  :( sonra ben kendimlemi ilgilencem onunla mı bayılcak falan kendine gelemicek  :k06: sancı cekerken bile cok etkilenecegini biliyorum  :laughing7:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

✿sweet_sweet✿

benim esim dogumuma girdi bastan sona kameraya cektii .. benim cektigim acyi gordu simdi her firsatta ogluyla konusurken annen seni ne zorluklarla dogurdu senin icin katlandi onu cok sev derr :love9: :love9: :love9:

banada minnettardir bu konuda.. sagolsun herzaman yanimda oluyorr :nazar: :nazar:

Balböceği

Ben istemezdim sahsen disarda iki buklum dusunceli olmasi daha iyidirr  :ehi: :ehi:

ne kotu bi kadin oldum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

elif35

bende şahsen istemezdim eşimin doğuma girmesini benim eşim bana çok düşkün ve çok evhamlıdır eğer doğumum zor olursa kesin elimi bırakır gider doktorun yanına çekil çekil bir çocuğu çıkaramadın ben yaparım diye iktirir doktoru  :ehi: :ehi: bayılma olayı olmaz dirençlidir benimki gerçi ben geçen gün öylesine sordum dedim doğumda yanımda girer misin diye hayır dedi neden dedim seni o halde görmeye dayanamam dedi aşkımm benim  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღкυяαвιуєм★ღ♥ღ - 19 Haziran , 2010, 00:25:19
benim esim dogumuma girdi bastan sona kameraya cektii .. benim cektigim acyi gordu simdi her firsatta ogluyla konusurken annen seni ne zorluklarla dogurdu senin icin katlandi onu cok sev derr :love9: :love9: :love9:

banada minnettardir bu konuda.. sagolsun herzaman yanimda oluyorr :nazar: :nazar:

ne guzel yaa ... bencede cok guzel olmus girmesi, esimin fenalik gecirecegini sanmiyorum,
dayanikli biridir, bu gune kadar 2 kez hastanelik oldum migren agrisindan ikisindede beni yanliz birakmadi
nisanliydik henuz, beklemisti yanimda, yani insallah dayanir dogumuma  :ehi:

cunku biliyor ki gelmese ben cok kotu olurum  :ehi: :ehi: :ehi: