28 Nisan , 2024, 15:28:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

aglamak yooooogg gülmek varrrrrrrrr

Başlatan efsane, 15 Temmuz , 2008, 14:14:10

« önceki - sonraki »

oozge

canım yaaaa eglenmıssınz ne guzellll esınde suprıs yapmıs ne guselll
içinize sindıyse sorun yokk
not işide super olmuşşşş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

efsane

efet canım eglendik nota gelince bide garsonu tembihliom bak eger bu notu atarsanız valla bidaha gelmemm arkadaşlarımıda göndermemm die.yazık oda dioki yok hanfendi 1999 un notu duruyo hiçbirini atmıyoz öle işte dedim ben arada bi geliom buraya bi atda  :caca:bak bensana sorsrım hehehe

oozge

arada bı kurcukla o kutuyu varmı ykmu notun dıe atılmıssa gıt döv onları veeee yenıleeeee notunu yaz yaz at kutuya :k06: :k06: :k06: :k06:

efsane

AYIPSIN CANIM GERCİ DAHA ÖNCE YAZDIKLARIM DA DURUYO AMA BEN YİNEDE HER GİTTİMDE KONTROL EDİCEM E İŞİM BENİM KALİTE KONTROLCULUK HERYERDE GECERLİDİR. :opucuk:

oozge

demı amaa haklısınnnnn musterı hrzmn haklıdırr nede olsa kalıteyı kontrol edıonnn  seneye 3kısı gelces dıyerekkk  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ilahi lale yaaaaaa alemsinnn   cnmm senn bak böle oldgn zmn bnde cok mutlu oluyorumm:k06:

efsane

YA BEN SANA NE DİYİM YA :ehi: :ehi: :ehi:TABİ 3 KİŞİ GİTCEZ İNŞALLAH AMA İSTERSEN SENDE GEL HE 4 KİŞİ OLURUZ HEHEHEHEHEHE

oozge

olmazzzzzzzzzzzz benım adımada not yazılmadıkıııııııııııı o kutuya 4 kısı gelces desydın belkiiiiiiii gelırdımdeeeeeee
smdı olmas gelmem bnmde bı haysıyetım gururum var oleeee hemencık gelemem hıhhhhhhhhhhhh :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

efsane

KISS SENİN CANIN SAGOLSUN BEEE SEN GELCEM DE BEN YARIN TEKRAR GİDERİM ORAYA BUARADA YEMEK  :hungry:DERDİNDENDE KURTULURUM SENİN BAHANENNLE :ehi: :ehi:YARIN O NOTU ALIR YRİNE YENİSİNİ YASARIM 4 KŞİ GELCES DİE BİDE ÖSGECİMİZ VAR ODA GELCEK DİE OZAMN GELİRSİN DEMİ :cildir:

oozge

bak bak bak kendınıde dusunuooo yemek derdınden kurtlurmussss
bı dusuneyımm bakalım
ama belkım ordakı yemeklerı begenmıcem bn bıraz kılımdır sonra senın eve gelıp bırsuru yeme ısteyebılrmm ozmn nsl kurtulcan yemek derdınden :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

efsane

ayıp ettin canım ya orayı begenmezsen başka yere götürürm hehehe şaka valla sen gelde ben bi yemekler yapim sana ya onuda begenmezsan :caca: :caca:ac kalırsın ozamn  benim anneme götürürm mantı yapar sana herkes sevio mantıyı ben hariç sende seversen olur.dedimya senin canın sagolsun canım benim istediğin yere götirim ben seni hem gel seni izmit fuarınada götürürm he

oozge

ayyy saolasın cnmmm bunu soylemen bıle yeterlııı :love3:
yk bn aç kalmamm yıcegım bı kaşık bısı ztn :ehi: :ehi:
mantıyıda cok severım haniii isterım artıkm anneden bı mantı
izmit fuarı mı :icon_scratch:guselmiii cnm hıc duymadım benn yaaaa :-\

efsane

gercekten izmit fuarını duymadınmı?cok güzel sen gel ben seni bi gezdirim izmit fuarını izmiti derince halikarnası valla cok begenirsin barada nantı işi cok kolay sen bi gelcem de yeter

oozge

wlla duymadım cnmm ni yalan sölimmm tmm gelıom ben oraya gezdır hmn bnı ıyı bı lıste plan hazırla oturmak yk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
mantı işine bnde yrdm ederm cnmm blırım mantı yapmasını ;) ;) ;)

efsane

temem tatlım listeyi ben hazırlıyom.gezdirim seni doya doya konserler alışveriş merkezleri incik boncuk yemek içme lunapark gazino bar at eşşek deve palyaco aklına ne gelirse var izmit fuarında buarada mantıya yardım için sagol annem cok sevinnirim ben beceremmde :suclu: :suclu: :suclu:

oozge

OLEYYYYYYYYYYYY MUMKUNSE KONSER,ALIŞVERİŞ,İNCİK BONCUK,BAR SECENKLERINIII ISARETLIYEBULURMUYUM :suclu: :suclu: :suclu: