:( :( :( artık yokum ben aranızda:(:(

Başlatan efsane, 15 Temmuz , 2008, 11:57:18

« önceki - sonraki »

efsane

YOK CANIM YA  ARKAŞALARDAYDIK.OYÜZDEN YOKTUM AMA ZOR DAYANDIM GELİR GELMEZ PC BAŞINA GECTİM SİZSİZ OLMUYO COK İİYİM SİZLER NASILSINIZ MAVİLİM BENİ MERAK ETTİN CANIM ARKADAŞIM SAGOL BİTANEM İİYİM SENDE İİSİNDİR İNSAŞLLAH.ÖPTÜM SİZİ

oozge

hehe baslık guseldııı
alışkanlık yaptınız beeee :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yaparız bıs  :k06: :k06: :k06:sana soylemıstıkk ddem,iii :occasion5: :occasion5: :occasion5:

efsane

efet canım sölemiştin bugun arkadaşıma gittim onda pc yok eve gelmek için öldüm sabırsızlıktan yane.dedimki arkadaşıma kısım pc olmayan ev yok al dedim alalala ya siteden ayrı kaldım dedim heheheheheh :basardim:

oozge

efsane

NE O KIS ZEVKTEN DÖRT KÖŞESİN SENİN LAFINA GELDİM DİEMİ GÜLÜON EFET SEN HAKLIYDIN ALIŞKANLIK YAPTI NAPİM AKSİNİ SÖLEMİOMKİİİİİİİİ

oozge

4köşe olcam tabeeee senı burda tutana kdr cnmz cıktı yaw amma uzun msj yazdım sna ama baktım hala aglıonnnnnnnn ozmn gelıp yolcaktım senı heeeeeeeee :caca: :caca: :caca: :caca:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
şükürrr dedıklerımıze ınandın cunku ddgmz gıbı demı burasııı.

efsane

EFET HAKLISIN AYRILAMIYOM DÜN EVE GELDİK EŞİM TV SEYREDİO BANA DEDİKİ PC KAPAT SENDE GEL.BENDE Bİ DALDIM BURDA SİTEDE TAKILDIM SAAT BAKTIM 00,30 OLMUŞ BİRAZ TRİP ATTI BEN SENİ BEKLİOM SEN GELMİON DİE BİDE YILDÖNÜMÜZDÜ YANE BEN KOCAMI BİLE UNUTTUM SAYENİZDE :ehi: :ehi: :ehi:

oozge

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hehehe cok guldumm cokkkkkkk  :k06: :k06: :k06: :k06:

kocişide unuttun demekkk ooo kocişin yandı deseneeeee dıkkat et pc heran bozulabılır heeee ılerleyen zmnlrda bı bakmıssın kocişin bı el atmıs pc yok ölmuşş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

efsane

geldim kıs koçiş pc başındaydı az bi durda bende bakim nevar ne yok die dediki sabahtan beri burdasın doymuyomusun hehehe pc atamaz cünkü onun daha cok işine gelio hem iş için hemde cakma müzsyenlerden kayıt falan yapıo aman duymasın cakma müzsyen dedimi :ehi: :ehi: :ehi:

duru boncuk

nasılsın lalecim iyimisin eniteyede söylücem çakma müzüsyen dediğini bu aradaa :toothy10: :toothy10:

efsane

teşekkür edrim siz olursunuzda ben hiç kötü olurmuyum cok şükür iyim siz nasılsınız bebişini kocamn öp lale teyzesinin yerine eşime gelince cakma ama :ehi: :ehi:öle düğünlere gidio oyalanıyo iş dışında bebeişlerin düğünleri benim cakma müzisyen kocamdan :ehi: :ehi: :ehi:

duru boncuk

teşekkür ederiz teyzesi uyansın ilk işim senin için öpmek olacak şöyle kokulu kokulu olurmu canım hem sen iyi olda ben hergün öperim senin için tamammı canım hem bak bebişlerin düğününde müzisyen işinide hallettik istediğin kadar öpücük alabilirsin sennn :k06: :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

oozge

çakma muzısyennn abooooo tamam ısde buldukkk
bnm dugunumdede söler demıııı beleşe :toothy10: :toothy10:

efsane

özgül duru öp tabi kocan kocamn düğünler  feda olsun meleklerime.kıs ösge ayıp ettin sölemzmi kınanda bile sölerkocam calar  ben oynarım sen bi koca bulda müzik işi kolay hem bi org degil 3 tane e nde olsa ailecek müzüisyen bunlar hepsini getirirm senin düğüne dillere destan bi düğüm yaparız  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

oozge

olur wlla gusel olur aılecek gelınnnn ne guselll
:hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: