Selam arkadaslar,

Başlatan Canım yiğitim, 16 Temmuz , 2008, 13:56:40

« önceki - sonraki »

Canım yiğitim

selam arkadaslar,ben aranıza yenı katıldım...adım Füsun,22 yasındayım,2 oglum var.ceyhun 7 yasında,mustafa yiğit'te 3 ay 1 haftalık...istanbul ümranıyede oturuyoruz...buraya daha yenı tasındık o yuzden hıc arkadasım yok burda,canım sıkılıyordu...bır arkadasımın tavsıyesı ıle sızın forumu buldum...umarım forumda ıyı gunler gecırırız...hepınıze ıyı gunler...

oozge

füsuncum hoşgeldın canımm 2 çocugun var demek allah bagışlasınn mustafa yiğit bebişmiş dha.
snde en ıyısını yapmıssın cnm buraya gelmekle gör bak hıc sıkılmıcaksınnn

tekrar hosgeldın aramızaaa genç anne :alkış: :alkış:

:flowers: :flowers: :flowers: :wave:

Canım yiğitim

sagol canım tesekkur ederım,benı aranıza kabul ettııgın ıcın,

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

füsuncum aramıza hoş geldin gerçekten çok genç anne olmuşsun ne kadar güzel maşallah rabbim evlatlarını sana bagışlasın çok güzel bir duygu burda hiç sıkılmıycagından emin ol burası tam bir dostluk sitesi   :k06: :k06: :k06:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

Canım yiğitim

hosbuldum canım benım,evet sıkılmayacagım sanırım...allah hepımızın evlatlarını bagıslasın...

oozge

AMİNN CNM İNŞALLAHH.
BENDE 21 YASINDAYIM ARAMISDA 1 YAŞ VAR
KAÇ YASINDA EVLENDIN FÜSUNCUM??

Canım yiğitim

15 yasında evlendım canım,buyuk oglumu 16 yasında dunya'ya getırdım...

oozge

aaa çok genc evlenmişssinn canımm severekmi evlendın peki?neyseee suan mutluysan bunların ne önemı varkiii 2 tanedeeee paşan var Allah onlrn eksıklgnı gostermesın sna cnm :amin:

ama maşallahhh wallahii ne gusel bısey aslında genc yasta anne olmak cocugunla aranda cok fzla yaş farkı yok bu cok gusel bı avantajj :icon_thumright: :icon_thumright:

Canım yiğitim

severek evlendım ve cok mutluyum,allaha bın sukurler olsun cok ıyı bır esım var...2 tane de dunyalar tatlısı oglum var...genc anne olmak cok guzel bır duygu,buyuk oglum 14 yasında ıken ben 30 yasında olucam...

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

maşallah ne güzel valla benım annemde 15 yaşında evlenmiş ben de 17 yaşındayken dünyaya gelmişim şimdi annem 42 yaşında ve 26 yaşında bir kızı var düşünsene ne güzel bir mutluluk dimi biz annemle gezerken herkes bizi abla kardeş sanır annem çok çıtı pıtıdır
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

mavili

füsun maşallah ne kadar erken davranmışsın okurken agzım açık kaldı Allah bagışlasın ogluşlarını

hoşgeldin aramıza bende selma 35 haftalık hamileyim 21 yaşındayım bir kızım olacak inşallah :flowers:

oozge

Canım yiğitim

Alıntı yapılan: mavili - 16 Temmuz , 2008, 15:35:33
füsun maşallah ne kadar erken davranmışsın okurken agzım açık kaldı Allah bagışlasın ogluşlarını

hoşgeldin aramıza bende selma 35 haftalık hamileyim 21 yaşındayım bir kızım olacak inşallah :flowers:

hayırlı olsun canım allah bebegını kucagına saglıklı bır sekılde almayı nasıp etsın...