balığımın fatih burak'ım

Başlatan fatişimbenim, 15 Temmuz , 2008, 00:24:02

« önceki - sonraki »

fatişimbenim

Alıntı yapılan: eminenurum - 17 Temmuz , 2008, 14:51:52
şenlikmi istiyorsun anım arkidişim  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
yaa canım bende şenlik bitermi yawww kız gececi arkidişim vallah artık saat 3.30 du yaww yattım uyudum sen nerdeydin bakim

eminenurum

sorma gece burnumdan getirdi 5 de uyudum düşüne biliyormusun canım ya

fatişimbenim

Alıntı yapılan: eminenurum - 17 Temmuz , 2008, 14:57:27
sorma gece burnumdan getirdi 5 de uyudum düşüne biliyormusun canım ya
desene şükredeyim halime ben 3.30 da yattımmmmmm demi canım benim gelicem bak haftaya ısırırım onu geçerr kızzz istinye parka gidek bacım bak gitmedim oraya dedim bi ordan taşınmadan gideyim yaw nasıp olmadı

eminenurum

gel canım ben zaten ezbeledim artık istinye parkı  geeziririm sizi unutma  gecen bu sefer ama halamar geiyor  onlar gidince yoksa gelemem

fatişimbenim

Alıntı yapılan: eminenurum - 17 Temmuz , 2008, 15:01:22
gel canım ben zaten ezbeledim artık istinye parkı  geeziririm sizi unutma  gecen bu sefer ama halamar geiyor  onlar gidince yoksa gelemem
aaaabak vallaha olmadı bak bu hafta gelcektimm yaww erteliyim bariii

eminenurum

canım bakarız çoştu benimki bi dışarı çıkarıyımö gelince konuşuruz durmuyor by :hello: :hello:

fatişimbenim

Alıntı yapılan: eminenurum - 17 Temmuz , 2008, 15:07:31
canım bakarız çoştu benimki bi dışarı çıkarıyımö gelince konuşuruz durmuyor by :hello: :hello:
siz çıkarsınızda biz çıkmazmıyızzz hadeee bas gazaaaaa fatihim parklara gidiyo bisikletiyleeee  :occasion14: :occasion14: :hieyt: :hieyt:

oozge

fatişimbenim

fatih burağım ilk defa düşüpte acıyan yerlerine üfffff yaptı baksen şebeğin yaptığına  :hello2: :hello2: :hello2: