balığımın fatih burak'ım

Başlatan fatişimbenim, 15 Temmuz , 2008, 00:24:02

« önceki - sonraki »

semra

hosgeldin fatih burak ve annisi güzel paylasimlar diliyorum :flowers: :flowers:

fatişimbenim

Alıntı yapılan: semra - 16 Temmuz , 2008, 00:00:45
hosgeldin fatih burak ve annisi güzel paylasimlar diliyorum :flowers: :flowers:
teşekkür ederizzz
:flowers:

hoş bulduk sizlerde sayfamıza hoş geldiniz :flowers:

oozge

canımmm nasılsınn ıyı aksmlrrr bı slm veriim dedım
adın ne buarada  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

fatişimbenim

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 16 Temmuz , 2008, 20:23:19

teşekkürler canım iyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun

benim adım yeliz sizinkide özge olmalı  :opucuk:

Canım yiğitim

kız yelız ben geldım fatıh nasıl kız,ıyımısınız

oozge

Alıntı yapılan: fatişimbenim - 17 Temmuz , 2008, 01:13:54

iyim cnm aksm yazamadım gec olmstu cıktım.kusura bkmaa smdı yazablıorm.wlla ben bısı yapmıorum geldım ısde yne sbhn körunde işeee çalısıyorummm yanii.sen neler yapıosnnn iyimisinn yakısıklı nasıll ıyı demi
buarada memnun oldum yelizcim bn özge evet :-[
yeliz adında cok sevdgm bı cocukluk arkadasım var o geldı adını duydgmda aklımaaa :k06:
kendı sayfamada beklerım herzmn haberın olsn cnm :wave:

fatişimbenim

Alıntı yapılan: Canım yiğitim - 17 Temmuz , 2008, 10:25:58
kız yelız ben geldım fatıh nasıl kız,ıyımısınız
canım yavvv sende nerden çıktın dedim yiğit deyince olsa olsa bizim kızdır bu
canım biz süperizzz ohh yakışıklımada maşallh kız büyüdü sıpa daha dün gibi aklımda kız yeliz ben doğuma gidiyorum deyişin canım benim bak 3 ayı devirdi delikanlı oldu yiğitim  :opucuk: :-* :-* :-* :-*

fatişimbenim

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 17 Temmuz , 2008, 10:44:32

iyim cnm aksm yazamadım gec olmstu cıktım.kusura bkmaa smdı yazablıorm.wlla ben bısı yapmıorum geldım ısde yne sbhn körunde işeee çalısıyorummm yanii.sen neler yapıosnnn iyimisinn yakısıklı nasıll ıyı demi
yeliz adında cok sevdgm bı cocukluk arkadasım var o geldı adını duydgmda aklımaaa :k06:

canım hiç önemli değil olsun müsait olunca yazmışsın ehhh insan halinden anlarız bazen bizim beişten bende cevap yazamıyorum olur böyle canım
ben ev deyim malesef fatihle ilgileniyorum iş güç hak getire çalışma hayatım bitti ama halimden memnunumben :muzz:

memnun oldum özgecim demek eski bir arkadaşının adıda yeliz pek fazla yok aslında yeliz ismi nadir raslıyorum bende  ;)senide duygulandırdık valla durup dururken neyse eski günleri hatırlamak güzeldir canım

tabiki geliriz sayfana canım

fatih burak b-ve benden kocaman bir  :-* :-* :-* :-*sana gelsinnn :flowers: :flowers:

gonciş

yelizcim merhaba nasılsın fatih bey nasıl?
paşamla size kocaman bir  :opucuk: :opucuk:

oozge

Alıntı yapılan: fatişimbenim - 17 Temmuz , 2008, 12:56:54

canım hiç önemli değil olsun müsait olunca yazmışsın ehhh insan halinden anlarız bazen bizim beişten bende cevap yazamıyorum olur böyle canım
ben ev deyim malesef fatihle ilgileniyorum iş güç hak getire çalışma hayatım bitti ama halimden memnunumben :muzz:

memnun oldum özgecim demek eski bir arkadaşının adıda yeliz pek fazla yok aslında yeliz ismi nadir raslıyorum bende  ;)senide duygulandırdık valla durup dururken neyse eski günleri hatırlamak güzeldir canım

fatih burak b-ve benden kocaman bir  :-* :-* :-* :-*sana gelsinnn :flowers: :flowers:

FATIH PAŞANIN ÖPÜCÜĞÜNÜ YERIM BENNNNN :hungry: :hungry:

EVET CNM DUYGULANDIM BIANDA AKLIMA GELDI YASADIKLRMZ FLNN SMDIK O EVLI BI KIZ BEBISI VAR NEKDR GORUSSEKTE ESKISI GBI OLMUYOOO BELLI BI DUZEN KURULUYO

EN GUSELI WLLA CLISMA CNMM BEN MUTLUYUM DIYOSAN HELE HIC CALISMA,BN EVDE OTURABILCGMI BILSEM BNDE ÇALIŞMAM AMA YAPAMAM BEN DYANAMAM EVDE ALIŞMIŞIM 11 YIL OKUL-1YIL DERSANE -3YILDA ÇALIŞMA HAYATI

NEYSEMM BNM CENEM ACILMADAN KACAYIM CNM BENN GORUSMEK UZERE :wave: :opucuk:

fatişimbenim

Alıntı yapılan: gonciş - 17 Temmuz , 2008, 13:03:18
yelizcim merhaba nasılsın fatih bey nasıl?
paşamla size kocaman bir  :opucuk: :opucuk:
merhaba goncam vallah iyiyiz siz nasılsınız fatih paşamla

bizde fatihle oynadık biraz ehh ilgi istiyo şımarık dışarısı bugün çok esiyo dışarıda çıkamadık evdeyiz

siz ne yaptınız canım :opucuk: :opucuk:

fatişimbenim

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 17 Temmuz , 2008, 13:15:57
Alıntı yapılan: fatişimbenim - 17 Temmuz , 2008, 12:56:54

FATIH PAŞANIN ÖPÜCÜĞÜNÜ YERIM BENNNNN :hungry: :hungry:

EVET CNM DUYGULANDIM BIANDA AKLIMA GELDI YASADIKLRMZ FLNN SMDIK O EVLI BI KIZ BEBISI VAR NEKDR GORUSSEKTE ESKISI GBI OLMUYOOO BELLI BI DUZEN KURULUYO

EN GUSELI WLLA CLISMA CNMM BEN MUTLUYUM DIYOSAN HELE HIC CALISMA,BN EVDE OTURABILCGMI BILSEM BNDE ÇALIŞMAM AMA YAPAMAM BEN DYANAMAM EVDE ALIŞMIŞIM 11 YIL OKUL-1YIL DERSANE -3YILDA ÇALIŞMA HAYATI

NEYSEMM BNM CENEM ACILMADAN KACAYIM CNM BENN GORUSMEK UZERE :wave: :opucuk:

evet canım ya evlenince zor oluyo görüşmek helede çocuk olunca dahada zor benimdeöyle bekar arkadaşlarım sevgilileriyle buluşuyo biz çocuk parkına falan gidiyoruz ehhh haliyle onlar bize biz onlara uyamaz olduk artık arada eve geliyolar sohbet muhabbet okadar ayy ya kankam evlensede çocuğu olsa çokkk dua ediyorum inan yaww parkta bahçede salınsak yaww bebişlerle ne güzel olurdu  neyse bi duada burdan edeyim allahım kankama hayırlı bi koca bide bebiş verrr :amin:
bende çalışmaan duramam diyodum benimde uzun bi çalışma hayatım vardı ama fatih olunca sanki onu kimseyle paylaşamam gibi geliyo bana ondan oturup kendim bakıyorum vayyy benimkiyle evlenecek kızın haline :ehi: :ehi: :toothy10:

ayy canım yawww açılsın çenen özgecimm ne güzelll bende gevezeyimdir azcıkkk geçinir gideriz :occasion5: :occasion14:

oozge

evet hklsn cnm ama bnde aynı fıkrıdym dogumdn snr calısamam sanırm  bndn bska kımse bakmasın ısterım cocuguma bnm degerlerımı bıldklrmı ogrensın baskasının dglll :honk: :honk:

allah ınsllh kankanada banada hayırlı bı kociş bıde bebıs verır bnde bı dua dha ettm  yne :k06: :k06: :k06:

ne gusl ısde bol bol kaynatırıs burda 2mızde çenelıyız dha dgrusu bu forumdkı btn arkdslrm bnm gbı saolsunlr çeneden bska bısı yk bızde :ehi: :ehi: :ehi:

fatişimbenim

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 17 Temmuz , 2008, 14:20:30
evet hklsn cnm ama bnde aynı fıkrıdym dogumdn snr calısamam sanırm  bndn bska kımse bakmasın ısterım cocuguma bnm degerlerımı bıldklrmı ogrensın baskasının dglll :honk: :honk:

allah ınsllh kankanada banada hayırlı bı kociş bıde bebıs verır bnde bı dua dha ettm  yne :k06: :k06: :k06:

ne gusl ısde bol bol kaynatırıs burda 2mızde çenelıyız dha dgrusu bu forumdkı btn arkdslrm bnm gbı saolsunlr çeneden bska bısı yk bızde :ehi: :ehi: :ehi:

evet ya canının parçası birine bırakılmıyo canım mecbur olunca o başka ama allaha şükür bi mecburiyetim yok geçinip gidiyoruzz
aminnn :amin: :amin:canım ya çok gençsin daha galiba 22 olmalı dimi olur oda meraketme benim kanka 30 ona acilllll senada inşallh hayırlı kısmetler verir

eeh bende bu çene forumda kızlardada varsa desene baya şenlik var burda :hello2: :muzz: :muzz:

eminenurum

şenlikmi istiyorsun anım arkidişim  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: