28 Nisan , 2024, 11:45:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yardımcı olurmusunuz kızlar

Başlatan ~ERVA~, 24 Kasım , 2012, 18:56:54

« önceki - sonraki »

esmerim:))

29 Kasım , 2012, 16:53:44 #15 Son düzenlenme: 29 Kasım , 2012, 16:57:12 esmerim:))
Alıntı yapılan: paşamm - 29 Kasım , 2012, 10:22:38
Wallahi takıyorum bu zamana kadar anne sütü mama derken gelebildik ek gıda kısmındn korkuyorum yanlış bişey yaparsda çocuğuma yanlış bişey yedirirm die
korkma cnm eskıden emmeyen bebekeler pırınc unu yedırırlermıs devam sutumu varmıskı eskıden.bende anne sutu verdım bebısıme 3,5aya kadar sonra kendı bıraktı cok uzuldum ama bı yere kadar sımdı devam sutu bıle ıcmıyor tadını sevmıyor kasık daha cok tercıh edıyor.yanlıs bısey olmaması ıcın kavanoz maması ver dedım onların ustunde ayları yazıyor ona gore yedırırsın.

esmerim:))

Alıntı yapılan: laracroftt - 29 Kasım , 2012, 12:29:59
kesınlıkle ekgıdaya 6.aydan once baslanmalı
Ogun olarak degıl,tadımlık olarak

Turuncgıllere basladım ben,karısık ama
Mandalına suyunu sıkıp,elma puresıyle karıstıyorum. Cok sulu olursa 1tane cıcıbebe koyuyorum oohh mıs gıbı yıyor
:k06: Muzda verıyorum arada,cok faydalı bebeklere. Senınkı kucuk ama buyumesı lazım daha :aferin:
Arkadaslar gerekenı soylemıs zaten.Cok fazla ekgıda konusu acıldı sıteye
arastırın bence,baska tavsıyelerde bulursunuz.
bende bugun bı kaseye yakın şeftalı elma puresı ıcıne 4tane cıcıbebe su karıstırıp yedırdım..

paşamm

Doktorlar 6 aydan önce verme dediğinden dolayı tereddüt ediyordum ama başlamaktafayda war.komşum ilk6 ay sadece emzirmiş bebeği 9 aylık ve acayip yemek seçiyormuş şaşırdım daha el kadar boyutla neler biliyorlar...bu arada hepinize tşk ederm cvp larınz için

~ERVA~

Ay kızlar konuyu ben açtım güya ama vaktim olup yazamadım
Kızıma sabah saat 9 da cici bebe veriyorum saat 12 gibi yoğurt
3 gibi sebze çorbası 5 te meyve suyu veya meyve püresi
10 na kadar acıkınca süt veriyorum bnm kızım emmediği için
Hazır veriyom gece 10,11 gibi gece uykusundan önce pirinç unu veriyom muhallebi
Günlük proğramımız bu kızlar önerisi olan yazsın teşekkür ler hepimîze