05 Mayıs , 2024, 17:53:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GEBELER İÇİN GÜNLÜK BESLENME PLANI

Başlatan -GAMZE-, 13 Temmuz , 2008, 09:51:58

« önceki - sonraki »

oozge

oooooooo smdık mis gıbıde süt kokuodur
(sakın leş gbı etr kokuo deme yıne)
fentesi kurmya calısıom burda  ona göre :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

-GAMZE-

yok kıs bu defa burberry's bebek kolanyası kokuyorr  :ehi: :ehi: :ehi:

oozge

heh şöle aferım de
ınsan parfum der bebek kolanyası dedın ettın içine heeeeeeee
yk fantesi fln ıste hevesım kursaaaaammmda kaldı bakkk  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

-GAMZE-

daha erken teyzesi büyüsünde ben ona ne sexsi parfumler alcam  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

alemsiniz ya gamzecim ne tatlı çıkmışsınız öyle bayıldım görünce benim kızım ne zaman dogacak ya

oozge

sexy parfumler heeeeeee
oooooooooooo bızmkı yakıcak ztn ortalıgı cnm ona bı sözumuz yok :k06:

-GAMZE-

ben en baştan beri söluom kısım  benım olum yakcak her yeri   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

-GAMZE-

mavili

ben yemek yemek için çıktım emoş da öyle ama sıcakta birde duş alayım dedim geldim emoş yok yoksa hala doymadınmı emoşum :opucuk:

emosum

mavili

tamam canım alt kata eşimin teyzesi gelmiş bizi çagıyorlar şimdi oraya inecektim bende bakayım bir dedim neler olmuş ben yokken

muncube

kuzen benim oglumda yakicak seninki kayseriyi benimki hollandayi yakacak bakalimbizi uzmesinlerde babalarina cekerlerlerse zaten cekecemiz var
walla

-GAMZE-

aynen valla senınkı tugrula benımkı ceme cekerse geclerın bı yarılarına kadar camlarda bekleriz artık  :ehi:

mavili

gebeler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nerdesinz nasıl beslendigimizi yazalım hadi sabahtan akşama dek  ne yedigimizi yazalım birbirimize ne dersiniz sayfanın adına uygun olur hem  ;)