NASIL BİR DOĞUM İSTİYORUZ? anket

Başlatan ღ°cerenay.♥., 08 Şubat , 2007, 00:26:51

« önceki - sonraki »

Tercihimize kalsa,hangi doğum şeklini seçerdik?

normal
sezeryan (genel anestezi)
epidural - normal
epidural - sezeryan
suda doğum

emosum

bende normal dogum istiyorum kızlar bide rüyalarıma girmeye basladı artık dogum yaptıgımı görüyorum hep :D

mavili

emosum

maviş gülme vallahi rüyamda hep dogumu görüyom artık bilnçaltına yerleştiği için galiba

rüyamda hep kolay dogum yapıyom sevdanın dogum hikayesini okumustum ogün aklımda kalmıs demekki :ehi: :ehi:

mavili

Allah rüyandaki gibi kolay dogum nasip etsin canımmmmmmmmmmmmm

emosum

amin  canım bütün hamilere inş. :amin: :amin:

yeşil

bende rüyalarımda kolay doğurduğumu görüyodum öylede oldu çok şükür umarım seninde öyle olur

burçin

ben ne istediğime karar veremeyenlerdenim etraf baskısı normalden yana bende epidural normal olsun bari diyorum ama genede kararsız ve endişeliyim

emosum

canım bence etraf baskısını bosver sen nasıl istiyorsan öyle yap ;)

pınarr79

Merhaba arkadaşlar ben yeni hamişim konu başlığınıza bayıldım bende epidurel sezeryan istiyorum ama ben daha yolun başındayım 10 haftalık hamişim bakalım sonunda nasıl olur.

mavili

pınar hoşgeldin canım aramıza kararını erken vermişsin hayırlısı olsun canım bende sezeryan istiyordum hep ama şimdi epidural normal dogum için ugraşıyorum sezeryandan vazgeçtim sadece 11 günüm kaldı inşallah normal dogurabilirim :amin: :amin: :amin:

pınarr79

Hoşbulduk canım allah gönlüne göre versin bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşanlah tabi bizlerde :binkybaby:

mavili

ecrin merzam

bende normal istiyorum inş meleğim sorunsuz bir şekilde gelirde normal yaparım  :amin: :amin:

mavili

inşallah havvacım bakalım benim kızım hala gelmiyor gelse ya artık ben suni sancıdan korkuyorum gelmezse suni sancı verecekler

oozge

korksanda  bak suni sancıda verıldı ama epidural normalınıde yaptnnnn walla mavısmmm
gel artkta havadıslerı alayım sndnn nsldınn yaaaaaaa :-\