arkadaslar karniniz ve gogusleriniz kacinci haftada catlamaya basladi ?

Başlatan çıtır anne, 24 Kasım , 2012, 16:20:19

« önceki - sonraki »

sudenaz85

nasıl kayboldu kız çatlak kaybolmaki benim bekarlıktan kalma kalçamda çatlaklar var hala duruyo benimde şuan göğsüm çatladı 4.ayımızda başladı inş.karnım çatlamaz yaa :(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 26 Nisan , 2013, 18:16:52
nasıl kayboldu kız çatlak kaybolmaki benim bekarlıktan kalma kalçamda çatlaklar var hala duruyo benimde şuan göğsüm çatladı 4.ayımızda başladı inş.karnım çatlamaz yaa :(
bende sasirmistim valla bacaklarim bile catlakti dedim bu ne harita gibi  :ehi: dogumdan sonra zayifladikca tenim esmerlesti cizgilerde inceldi sonra kayboldu  :dontknow:
:nazar: :nazar:

Balböceği

Esah nasıl gitti anam anam  :ehi:

Bende zayıfladım ama hala duruyor  :ehi: gerçi önemi de yok  :ehi:

asya81

benim evlenmeden öncede vardı kilo alıp vermekten dedim kesin harita olacağım şükür hiç çatlağım olmadı
gerçi kremin etkisi yoksa felaket olurdum benim krem lierac bence piyasadaki en iyi çatlak önleyici krem
kakao yağıda öneririm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Balböceği - 26 Nisan , 2013, 19:55:13
Esah nasıl gitti anam anam  :ehi:

Bende zayıfladım ama hala duruyor  :ehi: gerçi önemi de yok  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:benim deri esnekmis galiba bende anlamadim  :ehi: :ehi: ama ikinciyede dayanirmi merak ediyom  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

♣ ђคtเςє ♣

26 Nisan , 2013, 20:45:09 #20 Son düzenlenme: 26 Nisan , 2013, 20:49:45 ♣ ђคtเςє ♣
28. haftamdayım daha hiç çatlak falan yok olur mu bilmem  :dontknow: annemde teyzemlerde falanda olmamış genetikse eger. bnm bildiğim kurutmamak gerekiyomuş cildi nemlendirmek gerekiyomuş özel bişy kullanmıyorum bebe yağı sürüyorum ama çok fazla sürüyorum hep yağlı göbeğim falan bide çok fazla su içiyorum  :dontknow:

ZAHİR

krem sürüp bol su içmeme rağmen harita gibi oldu vücüdum bilhassa karnım (:

kaşımadım bile vücutla alakalı galiba
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ZAHİR - 26 Nisan , 2013, 21:07:44
krem sürüp bol su içmeme rağmen harita gibi oldu vücüdum bilhassa karnım (:

kaşımadım bile vücutla alakalı galiba
bencede herkesde baska bende cok krem sürdüm suda icmistim genede catlamisti bide hep kasidim dayanamiyodum  ::) ama sonrasinda gecmesine sevindim

ZAHİR

sonra geçiyo mu tamamen ? ben rengi açılır die düşünüyodumm  :) :)
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ZAHİR - 26 Nisan , 2013, 21:29:09
sonra geçiyo mu tamamen ? ben rengi açılır die düşünüyodumm  :) :)
herkesde gecmio  :dontknow: benimkiler demekki cok derin deilmiski gecti normalde naparsan yap gecmez diyolar  :dontknow:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

özlem0609

29.haftamdayım,bugune kadar yoktu catlagım,bişeyde kullanmadım,son bı kac gunden berı göbegımde 2-3 çizgi seklınde catlaklar gordum,krem kullanmaya basladım,göguslerım zaten kılo alıp vermekten dolayı catlaktı :sad1: :sad1: :sad1:

nelss

bende kakao yağı ve badem yağı aldm ama kullanmadm daha.
Mustela dye bi çatlak kremini duymustm doktor 4. aydan sonra kullan dedi.
Güneş kremi olarakta Solenta nın hamileler içn olanını önerdi

iklima

Güneş kremini değiştirmek mi gerekiyor? Benim cildim hassas olduğu için zaten kullanıyorum ama özel hamile için değil normal
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nelss

Alıntı yapılan: iklima - 15 Mayıs , 2013, 10:49:55
Güneş kremini değiştirmek mi gerekiyor? Benim cildim hassas olduğu için zaten kullanıyorum ama özel hamile için değil normal
benim kullandğm marka zaten solanteydi benm cilt tipime uygun ma hamile kaldktan sonra hç kullanmadm. doktora önerdğnz varmı dedim solanteyi söyledi bende onu kullanıyorm zaten dedim hamileleer içn özel üretilen var kabı mor onu söyledi bana daha almadm kremi ama almayı düşünüyorm en ksa zamanda.
bazı cilt bakm ürünlernde paraben oluyor ona dikkat et benm peelingmde çıktı kullanmayı braktm hemen