arkadaslar karniniz ve gogusleriniz kacinci haftada catlamaya basladi ?

Başlatan çıtır anne, 24 Kasım , 2012, 16:20:19

« önceki - sonraki »

çıtır anne

birde hangi kremleri onerirsiniz bende pregnacare var kullandinizmi memnunmusunuz :)

bnsroni

Göğüslerim çok etken çaylamaya başladı çok küçük olduğu için sanırım 3 4 aylıkken ve hızla çoğaldı..
Göbeğim son ay çatladı daha ama çok değil..
Hiç bir krem işe yaramıyor tamamen cildinle alakalı..bol su içmeni ve asla kaşımamanı tavsiye ederim.

sukeyna

Pregnecare kullanıyorum ben 3 aylık olduğumuzdan beri, göbeğimde çatlak yok ama basenlerim de oldu benim , çatlayacaksa hiç birsey fayda etmiyor diyebilirim :icon_scratch:

çıtır anne

:honk: ayy yaa benim vucudum cok cabuk catliyo
3. ayimdayim henuz catlamam olmadi ama biraz kilo alip veriyim
catliyorum hemen cok su iciyorum haddinden fazla insaallah krem fayda
eder yoksa vucudum resil olucak sanirim :-ooo

paşamm

Son ay a kadar rahattım oh ne güzel azıcık bir çatlaklıkla kurtuldum diye ama yanılmışm doğumdan sonra çatlaklarım oluştu göğsümde bacaklarımda kalçamda bi karnımda yok şükür.... Bildiğim kadarıyla Dr kar bol su için der çatlakları önlemek için... Vücut daga iyi esniyormuş

çıtır anne

Alıntı yapılan: paşamm - 30 Kasım , 2012, 00:02:59
Son ay a kadar rahattım oh ne güzel azıcık bir çatlaklıkla kurtuldum diye ama yanılmışm doğumdan sonra çatlaklarım oluştu göğsümde bacaklarımda kalçamda bi karnımda yok şükür.... Bildiğim kadarıyla Dr kar bol su için der çatlakları önlemek için... Vücut daga iyi esniyormuş
canım sadece gece 1 litre su içiyorum gündüzü sen düşün inşaallah çok çatlamam yaa  :y25: :y25:

burcum

vallahi çatlayacaksan çatlıyorsun ırsi annen çatlamışsa sende çatlarsın ben kakao yağı fındık yağı acı badem yağı e-vitamin kapsülleri sürdüm karnımdan çatlamadım sağ ve sol kasık bölgelerimden çatladım :honk: 34.cü haftaya kadar hiç yoktu :honk: ondan sonra çıkmaya başladı :honk: çok kaşınıyor sakın kaşıma :-ooo kaşıdıkça yol gibi yarılıyor :-ooo avucunun içiyle ovuştur kaşındığı zaman sakın sert bir cisim değmesin tırnak gibi bak birgün göbek deliğim nasıl kaşınıyor anlatamam tırnağımla üstüne bastırdım ve orada çatlak kalmış doğumdan sonra gördüm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

gogsum hıc catlamadı
Karnımda 8.aydan sonra catladı,ama hep alt taraflar ustte bısey yok.
Kalcamda kasıklarımda falan var ama :honk:
5.aydan sonra bebek yagı,losyon falan surdum ozel bısey kullanmadım
Annem hıc catlamamıs,ama ben catladım
Dedıklerı gıbı kasıma ve bol su ıc
Olacagı varsa oluyor kasma kendını
Anne oluyoruz netıcede,manken degılız olacak okadar...

çıtır anne

nukucum yaa benim annemin hic catlagi yok ama
benim vucut anormal benim toto ve bacaklar taaa ben evlenmeden
catladi biraz kili alip veriyim catliyorum hemencik  :y25:  :cildir: :cildir:

çıtır anne

Alıntı yapılan: laracroftt - 30 Kasım , 2012, 11:25:10
gogsum hıc catlamadı
Karnımda 8.aydan sonra catladı,ama hep alt taraflar ustte bısey yok.
Kalcamda kasıklarımda falan var ama :honk:
5.aydan sonra bebek yagı,losyon falan surdum ozel bısey kullanmadım
Annem hıc catlamamıs,ama ben catladım
Dedıklerı gıbı kasıma ve bol su ıc
Olacagı varsa oluyor kasma kendını
Anne oluyoruz netıcede,manken degılız olacak okadar...
ya orasi oyle ama ne kadar az zararla kurtulsam o kadar iyi diye dusunuyorm  :dontknow:
kasininca cok tatli kasiniyo nasil dayanicam yaa ayy ne zor hamilelik annelik  :honk: :honk:

burcum

deriden fark ediyor canım ben de hızlı kilo alıp verebiliyorum bu yüzden evlenmeden öncesinden bacak içlerimde arka baldırlarımda göğüslerimde hafiften vardı :icon_thumright: takma kafana mis kokulunu kucağına aldın mı dünya umrunda olmuyor :icon_thumright:

çıtır anne

ya valla ben saldimda bebim kocis cok dalga geciyo
dilinden kurtulamam habire ti ye alir beni onun diline dusmemek icin
ugrasiyorum bendr benimde ic bacakta belimin yanlarinda ve totoda var
en cokda totoda hic sevmiyorum sinir oluyorum  :cildir: :cildir:

nelss

Şşimdiye kadar krem yağ vs. kullanmadm ama artk kullanmayı düşünüyorm Mustela ve Lierac phytolastili duydm bde doktormla görüscem insallah olmaz çatlak vs.  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim cok catlamisti krem yag kullandigim halde ama sükür dogumdan sonra hepsi kayboldu simdi gene cikar yakinda onlarda kaybolur insallah  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: