29 Nisan , 2024, 13:11:39

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

biz geldik

Başlatan zhr38, 11 Temmuz , 2008, 15:44:06

« önceki - sonraki »

frdrgn

semra

nekadarlik evlisin tatlim :-*

frdrgn

Alıntı yapılan: semra - 12 Temmuz , 2008, 02:16:06
nekadarlik evlisin tatlim :-*

iki aylık evliyim hemen hamile kaldım zor bi 7 haftadan sonra bebeğimi kaybettim

semra

ay canim daha yeni evlisin demek  :Dinsallah tekrar hamis kalirsin ve burdan diger arkadaslar gibi bütün gelismeleri veririsin :amin:

frdrgn

inşallah ama gözüm çok korktu

emosum

mrb frdrgn hosgeldin :flowers:

-GAMZE-

mrb canım hoş geldın aramıza

zhr38

Alıntı yapılan: gamzee - 12 Temmuz , 2008, 10:59:31
mrb canım hoş geldın aramıza

slm gamze kayseridemi oturuyosun ???

-GAMZE-

ewet canım kayserde oturuyorum sen enrde oturuyosun

mavili

frdrgn hoşgeldin canım daha çok yeni evlisin üzülme çok geçmiş olsun

bu foruma alışınca kopmayı aklından bile geçiremezsin burada herkes çok sıcak ve çok iyi

adım selma canım tanıştıgıma çok memnun oldum güzel paylaşımlar dilegimle :flowers:

-GAMZE-

ewet kopmayı aklından gecirme canım burda hep barbee gülmekten kopcazzz daha cok erkenn  üzülmene degmez ılerde olur tekrar hayırlısıyla  haydı ıkılar kopalımmı ?

oozge

zehracım sna hosgeldın demısmıydımm ben yaaa
demedıysemde kusura bakmaaa hosgeldın cnm aramızaaaa bebısıne allah saglık versınnn
bolbol ılkler yasamanız dılegıyleee :love9: :flowers:

frdgn hosgeldın cnm sende basın sagolsun cok uzuldum ama nasıp kısmet buymus demekkı budunyada yıcek ekmegı yokmuşş uzulme en azından sen ve esın hayattasnız saglıklısınız elbet yıne olur allah gnlune gore bı bebıs elbet verıcektır sıkma kendını lutfenn canımmm
buarada ısım nedır
bn özge memnun oldumm cnmm :love9: :flowers:

gamzeeeeeeeeeemmmm hade kopalımm geldım bennnnnnn hade hade coşalımmmmmmm :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt: :hello2: :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

-GAMZE-

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :basardim:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:calsın davul zurnalar oynasın bütün kızlar  hadi kızlar eller havayaa  :ehi:

oozge

ohhhhhhhhhhhhhhh kop kop kop :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

encan

frdgn canımuzulme bende 3.5 aylık bebegımı kaybetmıstım bak sımdı 10 gune dogurcam.allah sanada verır tatlım hayırlısı buymus.ben hep doguncakaybetseydım dedımıstım kendıme.sen sabırlı olll ve ÜZÜLME