06 Mayıs , 2024, 09:36:24

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

biz geldik

Başlatan zhr38, 11 Temmuz , 2008, 15:44:06

« önceki - sonraki »

zhr38

Alıntı yapılan: gamzee - 12 Temmuz , 2008, 12:34:58
ewet canım kayserde oturuyorum sen enrde oturuyosun

bende kayseride oturuyorum sivas caddesindeyim ben....... sen ???

zhr38

Alıntı yapılan: frdrgn - 12 Temmuz , 2008, 02:06:57
hoşbulduk.
ben yeni evliyim ve geçen hafta hamileliğimin 7. haftalsında iken bebeğin gelişimi olmadığı için kaybettim..

canım cok üzüldüm..
ama herşey allahtan inşallah en yakın zamanda bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın üzülme :-*

-GAMZE-

zhr38

zhr38

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 12 Temmuz , 2008, 15:15:38
zehracım sna hosgeldın demısmıydımm ben yaaa
demedıysemde kusura bakmaaa hosgeldın cnm aramızaaaa bebısıne allah saglık versınnn
bolbol ılkler yasamanız dılegıyleee :love9: :flowers:

frdgn hosgeldın cnm sende basın sagolsun cok uzuldum ama nasıp kısmet buymus demekkı budunyada yıcek ekmegı yokmuşş uzulme en azından sen ve esın hayattasnız saglıklısınız elbet yıne olur allah gnlune gore bı bebıs elbet verıcektır sıkma kendını lutfenn canımmm
buarada ısım nedır
bn özge memnun oldumm cnmm :love9: :flowers:

gamzeeeeeeeeeemmmm hade kopalımm geldım bennnnnnn hade hade coşalımmmmmmm :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt: :hello2: :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

evet canım hoş geldin demiştin teşekkürler :love7:

-GAMZE-

ASLENDMEI KAYSERILISIN ZEHRA

zhr38

Alıntı yapılan: gamzee - 12 Temmuz , 2008, 21:59:25
ASLENDMEI KAYSERILISIN ZEHRA

ailem aslen kayserili değiller ama ben doğma büyüme kayseri :)

bu arada ben seni bi yerden cıkaracağım ama nerden ;D yüzün hiç yabancı değil

-GAMZE-

BİLMEMKI OLABILIR BEN SIVAS CAD. SULTAN LAHMACUNUN YANINDA CALIŞTIM ORDAN OLABILIRMI

zhr38

Alıntı yapılan: gamzee - 12 Temmuz , 2008, 22:50:15
BİLMEMKI OLABILIR BEN SIVAS CAD. SULTAN LAHMACUNUN YANINDA CALIŞTIM ORDAN OLABILIRMI

olabilir :)

zhr38

gamze biz başka forumlardan olan kayserili annelerle buluşmalaımız var  istersen sende katılabilirsin ;)

-GAMZE-

nasıl oluo ben bılmıom daha yenıım valla

zhr38

Alıntı yapılan: gamzee - 12 Temmuz , 2008, 23:03:00
nasıl oluo ben bılmıom daha yenıım valla

canım biz başka sitelerden tanıştık şuan cok iyi dostluğumuz var eğer sende katılmak istersen aramıza katılabilirsin  :)

mavi rüya

zhr38

muncube

hosgeldin zehracim bende kayseride oturuyodum ama suan hollandadayim.ama cok ozledim kayseriyi keske orda olabilsem ama 8 aya geliyorum insallah.gamzede benim kuzenim olur.sivas caddesi toka dunyasinda calisiyodum ben belki gormusundur ismim fatma uzun sacli ya geldiysen kesin gormusundur cunku 3 yil calistim ben orda istikbalin yaninda toka ve bijuteri dunyasinda ama suan kapandi.insallah resmimi koyarim o zamn tanirsin belki sende resmini koyarsan bende seni taniyabilirim belki.neyse canim tanistimiza sevindim