28 Nisan , 2024, 01:53:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eski nişanlımla aynı işyerınde çalısmam doğrumu sizce

Başlatan Krem, 14 Ekim , 2012, 00:23:04

« önceki - sonraki »

Selma27

Alıntı yapılan: Krem - 18 Kasım , 2012, 19:28:31
kızımı bilmıyor ondan oldugunu zamanında evlenıp boşandıgımı söledım eskı eşimden dedim kızım .. iş yerınde çalıstıgım kısılerde öle bılıyor .. annemle konsuuyoruz gorusuyoruz arada gelir yanıma ama babamın yüzünü şeytan gorsun bu hallere düşüren o beni nasıl yalvardım zamanında ama dinlemedi şimdide suç benimmiş gibi benim öle bir kızım yok demiş ben isteyerek olsun istedım zaman butun bunları töbe yarabbım  :sad1: o zor zamanlarımda annemde destek çıkmadı babamdan korkusuna aslında onunlada ılıskımı kesmıstım ama dayanamadım kızım olunca bıraz yumusadık doğumuma bile gelmedi aslında sadece abim ve yengem vardı ..

çok düşündüm kızlar en iyisi bu dıye umarak karar verdim kızımla çok ilgilenıyor , bana karsı bir yanlıs hareketınıde gormedım sahiplenme duygusu oldukca fazla bir an önce kıyalım nikahı dıyor  :k06: eger evlenırsem çalısmıcam istemıyor calısmamı .. haftaya gelip abimden isteyecekler beni  :k06: fazla uzatmadanda nikağı kıyıcaz inşallah .. ben halen o işime devam edıyorum 1 ay daha çalısmak zorundayım sonra ıstıfamı basıp çalısma hayatımı bıtırıcem .. ve buralardan çok uzaklara gıdıcez .. onada dedim sende kızını al hep beraber yasayalım dedim böle demem çok hoşuna gıttı ama annesi vermıyormus kızını içinde hep evlat özlemı var çok üzüluyorum bu haline benım kızımla gıderıyor gecen işten aldı beni kızımıda aldık yemege gıttık parka goturdu kızımı bizzat kendısı ılgılendı benim ufaklıkta çok alıstı ona ayrı oldugumuz zamanlarda sürekli onu istıyor ona gıdelım dıyo  :k06: 

onunla gayet hersey huzurlu , mutlu gecıyor  :nazar: doğru karar verdıgıme ınanıyorum .. eski nişanlımda göz süzmeleri , laf çarpıtmaları halen devam edıyor  :cildir: boğmak için kendımı zor tutuyorum ama son 1 ay sonra artık hıc gormeyecegım onu  :hieyt:

Canim suanki tanidigin kisiye guvenip insaAllah bir hata yapmazsin. Isinide birakmayi dusunuyormussun. Sonucta ekonomik ozgurlugun elinden gitcek. O yuzden cok iyi dusun.. Evlencem derken veya birinden kurtulcam derken hata yapilabiliyor. Ben suanki esimle 2 yil konustum, ince eledim herseyini ogrendim. Suan cok iyi bir karar vermisim diyorum hep. Cunku bana bu kadar ilgi gosteren bir es karsima cikmazdi. 2 yil tanisma suresi , 1 bucuk yilda evlilik suresi nerdeyse adami 3.5 yildir taniyorum. Ama cok zor bir karar suresi gecirdim bende. Allah yardimcin olsun..

Krem

Kızlarr çok güzel gelişmeler oldu  :nazar: işten çıktım 16 ocakta nikahım kıyılıyor  :hieyt: 16 şubatta da düğün yapıcazz kısmetse  :hieyt: :hieyt:  :amin: :amin:
kızımla vakit gecırıyorum alısverıs telasındayız onada gelinlik bakıyoruz  :k06: abimden geldi istedı beni nişanlım yüzük taktık bıraz aceleye geldı ama kendısı böle ıstıyor  :k06:
kına gecesı ıstemedım olmasın dedım ama hepsini yapacagız hatta sade nıkah olsun dedim ukte kalmasın içinde dedi bana sevdiğim adam  :love9: 

kendi evimide kiraya cıkartıcam ordan gelen parayı bankaya yatırıcam çalısmadıgım için biriksin istiyorum ordan gelen para ..

serefsız olan eskı nısanlımda duydu evlenecegımı işten çıkmadan lafa atıyor yıne hiç umursamadım rabbim e havale ettım inşallah ettıgım ahlar tutar bi gün  :amin:

nazlıyarim

:flowers: tebrik ediyorum canım allahım yüzünü güldürsün hayırlar bereketler versin rabbim evliliğinde  çok mutlu ol inşallah  :nazar: o eski nişanlınıda rabbim adaletiyle yargılar inşallah.ve inşallah kızınıda öğrenip sizin huzurunuzu bozmaz size uzak allahıma yakın olsun
BENİM HALA UMUDUM VAR...

hümeyra_t_e

çok sevindim canım rabbim yüzünü hep güldürsün inş

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım hayırlı olsun en mutlu gelin ol inşallah :amin: :amin: :amin:

rabbim bol bebişli  ...mutlu...huzurlu ...bir yuva  nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Krem

çok sağolun kızlar teşekkür ediyorum hepinize dinlenız dertlerımı tavsıyelerde bulundunuz helal edın haklarınızı  :opucuk:

bundan sonra ınsallah yenı bebıs için gelır akıl alırım sızden  :k06:

Balböceği

Canım çok sevindim inşallah hakkında en iyisi olur  :love9:  Rabbim bir ömür boyu huzur mutluluk versin..  :amin: :love9:

Krem

canım benimm çok sağol allah razı olsunn bende artık huzurlu mutlu bır yuva istiyorumm :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

canım bak ne güzel her şey yoluna girmiş..

Allah mutluluğunu daim etsin inşallah  :amin:

Krem

evet canım çok şükür yavas yavas yolunda gidiyor hersey dahada güzel olucak eminimm  :amin: Bu kararım inşallah yanıltmaz beni gerçi eminim ondanda kendımden de  :love9: Çok başka bir adam ya  :love7: