28 Nisan , 2024, 12:49:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim için 1 yasin-i şerif okurmusunuz...

Başlatan CAN TANEM, 22 Kasım , 2012, 17:40:49

« önceki - sonraki »

nönü-2626

bende 1 tane okudum canım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun  inşaallah :amin: :amin:

CAN TANEM

elfo

Kur'an Kurslarında veya talebe yurtlarında tanıdıkların varsa rica et. her talebe 1 tane okuyunca 100-200 tane ilerler hızlıca.  :icon_thumright:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Şuan bikaç yere söylendi canım ama henüz sayılar toplanmadı sitedende pek katılan olmadı açıkçası hayırlısı bakalım tamamlarız inşallah en kısa zamanda...

Sen nasıl oldun?

FİGENN

Aynurcum 1 tanede ben okuyum beni yaz,okuyunca yazarım sana   :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ÜLKÜHAN - 28 Kasım , 2012, 09:22:06
Aynurcum 1 tanede ben okuyum beni yaz,okuyunca yazarım sana   :amin:

Sağol canım okuyunca ekleyim :amin:

_inci_tanem_

Bende 1 tane okurum okuyunca yazarım aynurcum  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

elfo

Alıntı yapılan: moonlight - 28 Kasım , 2012, 09:17:18
Şuan bikaç yere söylendi canım ama henüz sayılar toplanmadı sitedende pek katılan olmadı açıkçası hayırlısı bakalım tamamlarız inşallah en kısa zamanda...

Sen nasıl oldun?

idare eder hamd olsun eskiye göre daha iyiyim ama bu defa da grip yakalayıp duruyor. inş. sen çok sağlıklı bi gebelik yaşarsın hatta karnın çıkmasa hamile olduğunu anlamayacak kadar güzel bir gebeliğin olur inş.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Son sayı :9

Geçimş olsun Elifcim allah iyilik versin Duaların içinde teşekkürler Rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah...

insu

Herşeyin hayırlısı...

CAN TANEM

Son sayı : 44 tane okundu  :amin: :amin:

Allah razı olsun insu cum :opucuk:

ayy

aynurcum bende okurum canım okuyunca yazarım.yalnız anlamadım herkes bitanemi okuyacak sadece :dontknow: :dontknow: :dontknow:

destina06

ben de herkes bir tane okucak diye bir tane okudum ama birden fazla okuyabiliyosak okudukça yazarım

ayy

aynur gelince yanıtlar şulem birden fazlada okurum ben.yeterki dualrı kabul olsun :amin: :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Kızlar 500 farklı agızdan okunması daha makbulmüş annem ille öyle toplayalım dedi şükür ilerliyorda sayımız...Şimdilik 1 er tane okursanız yeterli insu arkadasımız baskalarından topladı sanırım ben ona benim için toplayabilirmisin diye rica etmiştim...

Ayşecim senin için 1 tane ekliyorum canım.

Son sayı: 45 tane okundu  :amin: :amin: