herkeze merhabalar

Başlatan encan, 10 Temmuz , 2008, 11:47:12

« önceki - sonraki »

oozge

tabı kız bırakmıcagı kesın zaten bakısa bakın yamultmuş kafayıda pek havalı bıs ıolcak bu bak benden sölemesıı aman kızların pesınden koşmasın zaten onlar koştursunlar boşverrr :):):)

ayyyy wlla nazarım degcek dıye korkuyorum cok tatlııı yaaaaaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

-GAMZE-

al canım sur ben salaklık ettım surmedım sonradan duydum normal dogummu yapacaksın normal dogum yapcaksan dogume snasındada catlıo benım öle olduu akşam sabah sürr

mavili

ben aslında sezeryan düşünüyorum ama doktorum normal dogumda ısrarlı bakalım ne olacak bilmiyorum henüz 19 unda kontrolüm var söyler ozaman ban alayım bari aktarlarda mı oluyor o

-GAMZE-

ewett  aktarlarda canım  normal bence en ıyısı benım ablam sezeryan yaptı  dogum yapalı 5 sene olcak hala agır bi iş yapamıo suyla ugrasınca dıkışlerı şişio genede sen bılırsın  özge bızımkı babasına cekerse o koşar kızların peşinde kızların koşmasına fırsat vermezki :laughing7:

mavili

ben bugün bir bakayım bari badem yagı felanda alayım karıştırıp sürerim

-GAMZE-

ewet bak eşit miktarda havuç yagı . bADEM YAGI  kaysı yagı .fındık yagı az lımon suuyla karıştırda sürr

oozge

mavışım bugun ne cok sey ogrendık demiii gamzenın sayesınde
bak ne guselde bılgılendım çatlak konusunda fılan ve bıldıgını gayet guzel anlatıyoo ben herseyı bılıyorum havasınada gırmıoooo :k06: :k06: :k06:
ne ıyı ettındde geldın gamze yaaaa  :-[ :love9: :flowers: :flowers: yaş kaç buaraada gamzecımm
(canım lafım sna degıl sakın uzerıne alınma olumsuz sekılde.uzulurum sonra.mavişle bı konu vardı  ama sanırm snde anladın  :k06:)
ayrıca arda babaya cekerse bsı dıyememde bosver yaaa kız pesınden koşmayan erkekmı yokkk hepsı koşarrrrrrrr ama bazıları çaktırmadan koşar o ayrı :k06: :k06: :k06: :k06:

-GAMZE-

VALLA BILDIGIM HERSEYI  SOYLUYORUM ARKADASLAR BENI KIMSE BILGILENDIRMEDI CATLADIM PATLADIM  BEN YANDIM ELLER YANMASIN HESABI  :D DURUN DAHA BAŞLANGIC BUNALR IYCE ARASTIRIMDAA  BIDE BI YONTEM VARMIŞ AMA YURT DISANINDAYMIŞ DAHA TURKIYEYE GELMEMIŞ  ASIT GIBI BİŞİYLE SİLİOLARMIŞ CATLAKLARI BIRAZ YARA OLUOMUŞ O YARA GECINCE CATLAKLAR GIDIOMULŞ YAKIOLAR HERALDE  ONU ARASTIRCAMM  :ehi:

oozge

ayyyyyyyyyy yokkkkk kalsın ooo ıstemem benn yaw kaş yapayım derken göz cıkarmayalımdaaaaaaaaaaaaaaaa:):):):):)

-GAMZE-

BU RESIMELRI ENRDEN KOYUYOSUN ÖZGE BEN KOYAMADIM YA

oozge

özelıne bak cnm msj atıcamm sımdı anlatayım ozeldee  yapamazsan bakarız tekrar

encan

banada anlatırmısın bende nasıl koyucam yapıyorum ama uygun degıl  falan yazıyo amauygun buyuklugu falan

encan

aaa badem yagı surmeyın o tuylerı n rengını kapkara yapıyo vede uzatıyo.kirpiklere falan suruyolar.susam yagı yada bununıcın ozel kremler var onları deneyınben oyle yaptım

mavili

hmmm neler ögrendim bugün teşekkürler sagolun ösgecim haklısın tatlı dil yılanı deliginden çıkarır hesabı arkadaşlar ne iyi ettinizde geldiniz encan canım yüregime su serptin sagol ya

oozge

evet mavısımmm tatlı dıl yılan meselesi ısdeee :flowers: :flowers: